Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
13 gün ciddi bir süre doktora gitmelisin

Merhaba benim adetim 5 gün geçtiği zaman test yapmıştım evde nefatif çıktı 10. Günde kan testinde hamile olduğumu öğrendim. Şuan 5 aylık hamileyim. Geç yumurtlama yada geç döllenme olmuş olabilir benim öyle olmuştu. bence kan testi yaptır en garantisi. Allah gönlüne göre versin inşallah :)

Arkadaslar merhaba catlatma ıgnenın 13. Gunuydu bugn ıdrar testı negatıftı adetıme 6 gun var ılerleyen gunlerde pozıtıfe donme ıhtımalı varmıdr acaba

Arkadaşlar bugün bat günüm ama adet olmadım hamilelik belirtilerimde var ama beyaz bi akıntım var erken gebelik testi aldım ne zaman yapıyim testi sizce

mrb kızlar ben yeni uye oldum bir sorunum var belki deneyimi olanlar yardımcı olabilir adetim 27 gün geçikti önceden böle olurdu ama 5 aydır düzenli idi dün kan tahlili yaptırdım0,42 çıktı beta acaba böle olup geç döllenme ile hamile oldugunu ögrenen var mı belirti derseniz kasık batması ve bel ağrısı harici yok yardımcı olursanız çok mutlu olucam iyi forumlarr

27 gün geçmesi normal degil bence seni üzmek istemem ama bu kadar zaman gecikmeyle geç döllenme olmaz zaten negatif çıkmış başka bi sorun olabilir bi doktora görün gebelik olsa çıkardı testte bu zamana kadar benim bat günüm de çıktı

Merhabalar öncelikle gecen ay adet oldum ama bu ay eşim şehir dışında oldugu için ilişki olmadı bu ay ise 2 gün önce bi kac damla lekelenmem oldu sonrası yok hala yok gecen aydan hamile kalmiş olabilirmiyim ama gecen ay adet oldum kafam karışti böyle başina gelen varmı deneyimlerinizi bekliyorum

bir sorum var
4 aydır hamile kalamıyorum doktora kontrole gidecem.
kontrole giderken adetliyken mi, adetten önce mi yoksa sonra mı yani ne zaman gitmem gerekiyor ?

selam kızlar..cok karısık durum ıcındeyım. adet gunume 6 gun ve 2 gun kala ıkı damla kahverengı leke geldı sımdıye kadar hıc bır adetımde bu olmadı.kasık agrım ve mıde bulantım var baska hıc bır belırtım yok.adete 4 gun kala kan testı verdım gebelık yok dedı doktor bugun adet gunum ve adet olmadım hfıf hafıf arada sol kasıgımda agrı oluyor.sabah test yaptım ama negatıf ..boyle olup hamıle olan var mı

kızlar lütfen bileniniz varsa..
Mersin'de tavsiye edebileceğiniz- bayan olmak şartıyla- doktor var mı ?

Kasintisiz kokusuz sarısımsi akıntı erken gebelik belirtisi olabilirmi bende ilkdefa böyle oluyor çok merak ediyorum

İyi geceler kızlar nasılsınız. Bi sorum olacak adet olmama 12 gün var ama göğüslerim çok fena halde ağrıyor südyeni çıkarınca aklım çıkıyor sanki yere düşecek gibi ağrıyor göğüslerim uçları da çok kötü acıyor yanıyor ayrıca afedersiniz gazım oluyor sürekli kasıklarım da da batma var son adet tarihim eylül 17. 35 günde bir adet oluyorum bu ayında 20 sinde adet olacağım sizce böyle erken belirti olurmu? Cevap yazarsanız sevinirim rabbim hepimizin kucağını bebişle doldursun inşallah.

Merhaba ben gecen hafta cumartesi beta hcg yaptirdim 1.2 cikti. Pazartesi bir daha yaptirdim 13.71 cikti doktorum gebesin ama erken gebik tutunmasi lazim dedi bugun sabah uykumdan agriyla uyandim kanamam var asiri derecede agrim var sizce gebelik olustumu dustumu yoksa ustune gormemi lutfen cevaplayin cok kotuyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…