Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Son adet tarihim 14 haziran 37 40 gun arasında adet oluyordum son 4 aydir. yani normalde 3-4 gün içinde adet olmam gerekiyor 17.07 de beta hcg 3.32 çıktı 18.07 de ise 6.52 dün yani 20.07 değerim ise 9.38 yani ikiye katlamadi doktorum takip etmemi adetimin daha gecmedigini soyledi böyle olup hamileliği devam eden varmi çok üzgünüm

Merhaba kizlar.Ben 2 ay klomen kullandim daha once hep 28 gunde bir regl olurken durum degisti ve takvim yeni regl tarihini 33 gune atamis. Sizce hangi zamani baz almaliyim. Yardimci olursaniz sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_2016-07-21-17-11-46.png
    102,8 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar adetten 1 haftaöncesi kahverengi leke geldi (19 temmuzda) devaminda adet oluyorum sandım ama hic bisi yok adet olmam gereken gün pazartesi (25 temmuz) bu ne anlama gelir bilen varmi? Bu arada 16 haziranda rahim filmi cektirdim ve 1 temmuzda adet gördüm

Kızlar merhaba 13 haftalık hamileyim bebek sağ tarafımda yeni yeni ayakları sola doğru gitmeye başladı. Ama ben sağıma yattığım zaman sanki bi bıçak saplanıyo kesinlikle yatamıyorum. Soluma yatıkta uyuyamıyorum. Doktor sırt üstü yatma dedi. Ne yapıcam hiç bi fikrim yok. Böyle bişey yaşayan varmı bu batma hissi ne zaman geçer acaba ?

Arkadaslar meraba beim bi sorum olck yardimci olursaniz sevinirim simdi ben bir aydir ovulasyon testi kullaniyorum adetimin 14. Gunu yumurtlamam oldu tam belirgin ilmayan cift cizgi belirdi ama adete kadar ben yinede yaptim birde adetin 20. Gunu testim cift cizgi cikti tamamen belirgindi testte mi bi bozukluk var bana bunun aciklamasini biri yapabilirmi ben simdi 20. Gunde yumurtladim ama 14. Dundede cift cizgi vardi anlamadim valla ha birde kasiklarim 14. Gunden beri hafifce agiriyo ara ara sag kasigimda bi batmalar falan ben acaba hamilemiyim diyorum ama umutta baglamak istemiyorum belkide psikolojiktir diye dusunuyorum

Selam kizlar adetime 4gun kaldi asiri derecede karin agrisi cekiyorum ve hep sol kasigim agriyo hafif bastiriyorum daha cok agriyo saga bastiriyorum onda oyle bi sikinti yok niye boyle olur catlatma ignemi vurdurali 11gun oldu acaba hamilelik varmidir sanmiyorum ama goguslerimde sizliyo

Olabilirsin canim benimde sol kasigimda agri var namaz kilarken filan agriyo ama bence cok kaptirmayalim sonra sonu husran oluyo

Kızlar adet gününüz geçmeden ümitlenmeyin sonra yine üzülen biz oluyoruz adet belirtileriyle hamilelik belirtileri aynı malesef zaten iştah açıklığı hemen başlamıyo. Ben 14 haftalık hamileyim hala iştahım yok

Kizlarr kasim da 3yillik evli olacagim insallah. Bebis denemelerine bu ay basladik 2 defa korunmadik ikisinde de meni hic akmadi afedersiniz sadece tuvalette idrar yaparken falan gelmisti yani yatakta yattigim zaman ayagimi havaya kaldirarak yattim burdan ogrendigim kadariyla hic gelmemisti ikisinde de ama en sin bugun bi deneyelim dedik ayaga kalkmadan ayaklarim yukaridayken cikti meni anlamadim neden boyle oluyor adetime 8 gun var

Merhaba Allah gönlünüze göre versin inşallah :)
Eğer çok uzun süre yatakta yattıysanız geri akmaması normal. Hep geri akıcak diye bi mecburiyet yok yani. Son aktığında da hapşırmış öksürmüş olabilirsiniz. İnşallah güzel haberlerinizi alırız :)

Cevabiniz icin tesekkur ediyorum :) maalesef ne oksurdum ne hapsirdim hic hareket etmedim ona ragmen aninda ciktilar :) burdan bi arkadas yazmisti neden oldugunu. Rahim agzi acikken meni rahatca rahime giriyormus ve o sirada ayaga kalkana kadar meninin gelmemesinin cevabi bu ayaga kalkinca da az bi miktarin gelmesi normalmis. Ama rahim agzi kapali iken yani ovulasyon donemi bitmisken menilerin birden bire disari cikmasi da bu yuzdenmis. Doktora bizzat sormuş ve bunun cevabini boyle ogrenmis o arkadaş :)

kızlar normalde herayın 29u adet olurum geçen ay 29u az kanamam akıntım oldu 30olması 31oldu 1yok 7sinde adet oluyorum gibi kanamam oldu 3gün sürdü bu ay 7sinde mi gelir 29u olmadım çünkü

Kixlar size birsey sorcam adetime 2 gun kaldi kesin olucam karnim.felaket agriyo suan coraspirin ictm sizce zarari olurmu kani sulandirir da karnimin agrisi gecer belki diye ne dersiniz bi sakncasi vsrmidir

Herkese merhaba yine ben :) kizlar bu sefer sorum şu; yarin adet olmam gerekiyor nerdeyse her ay adet belirtilerimi yasardim fakat bu ay gogus hassasiyetinden baska bisey yasamadim bugun hafif 2 gözyaşı damlasi kadar pembemsi akinti geldi o kadar onun disinda hic bisey gelmedi tum gun boyunca bu kadar bisey geldi ve ilk defa boyle oluyor. Her zaman kahverengi akinti ile direkt lekelenme olurdu ama bu defa pembe damla seklinde geldi ve kesildi acaba hamilelik belirtisi mi ?????

merhabalar bi sorum olacak.. adetim 13 gün gecikti tüm testler negatif
adet tarihimden önce 2 tane test yapmıstım onlarda pozitifti..öf nasl bişeyse artık. hafif batmalarım var gerildigimde kasıklarım ağrıyor göğüs uclarımda kabarcıklar falan var sizce bi umut gec döllenme olabilir mi? normalde 30-32 gün arası adet olurum hic böle gecikmedi. artık eşimde bıktı test yapmamdan

Adetim 3 4 gun once lekelenmelerle basladi yaklasik 4 gun kahve pembe leke olustu daha sonra uyandigimda 2 gun sadece sabahlari ayaga kalktigimda pihtili bir kanamam oldu wcde temizledikten sonra onun disinda butun gun boyunca silince gelen lekelenme Devam ediyor sizce bu normal adet mi oluyor hic boyle birsey yasamamistim

“Ben de hamileliğimi yeni öğrendim. Henüz sadece kese göründü. Haftaya kalp atışı için çağırdı doktor. Doktorun söylediğine göre 5 haftalıkmışım. Doktorum Banu Çiftçi, 3 yıl önce myom ameliyatımı yapmıştı. O zamandan beri hep korktum, hamile kalabilir miyim diye ama. Bana sorun yok acele etme demişti. 2. ayda hamile kaldım Allahıma şükür. Çok güzel bir gebelik programı başlattı websitesinde. Oradan takip ediyorum. Ücretsiz hem de. Çok detaylı her haftayı kendi videoyla, animasyonlarla anlatıyor. Websitesine girip, üye olmanız gerekiyor. Her hafta e-mail geliyor. Sosyal medyadan takip eden varsa bilir, doktorcum, işini aşkla yapan biri. Gülüşü yetiyor muayeneye gittiğimizde zaten. İnsanlara hizmet olsun diye Afrika’ya bile gönüllü gidiyor. Bence bir bakın. Çok güzel anlatıyor. websitesine girdiğinizde hemen kayıt formu çıkıyor. “

Son düzenleyen: Moderatör:

Canım öncelikle hayırlı olsun bebişin sağlıklı sıhatli bebeğini kucağını almayı nasip etsin Rabbim .Kendini üzme henüz çok yeniymiş zaten sen kendini üzdükçe daha etkilenir oda zamanla herşey daha iyi olur adına tatlım .. Bu arada senin mesajın çok ilgimi çekti bende aylardır bebek hayali kuruyorum endişlerim korkularım olmadı değil çok doktora giden bi insan da olmadı bu zaman kadar ama bu bebek hayli kurduğum günden beri ögrenmeye araştırmaya bilgi edinmeye çalışıyorum .. Geçen ay hormon testi yaptırdım emin olmak kuşkularımdan kurtulmak için çok şükür herşey çok temiz çıktı .İçimde bi nebze endişe kalktı doktor gün aşırı ilişki önerdi ve bu ay denemelere başladık yaptık şuan beklemedeyim ama çok zor düşünmemeye çalışsam da elde değil neyse çok uzattım sen der demez doktoru araştırıp sitesine girdim çok bilgili ve kültürlü birine benziyor bende paylaşsam acaba döner mi bana da yani en azından doktor yardımıyla aşabilirm diye düşündümm

Merhaba arkadaşlar benim de bir sorum olacak. Evde uyguladığımız idrar testleri ya da gebelik testlerinde negatif görüp hamile olduğunu ogrenenler var mı ? Ben birçok belirti yaşıyorum ve daha onceden gebelik geçirdim o zaman da farkli hissetmistim şu anda yine farklı hissediyorum. Ama 2 farklı test yaptım ikisi de negatif çıktı ikisi için de olumsuz yorumlar okudum ama emin olamadım. Hala belirti yaşıyorum adetim de 5 gün gecikti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…