Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Merhaba kusura bakmayin buraya yaziyorum ama bilen vardir mutlaka benim 10 gundur goguslerimde sıvı geliyor gögüs sızlamasi ve kasıntim cok vardi...prof. Doktora gittim bana gebelik olabilir dedi... bende 15 gün önce regl oldum dedim sonra doktor beni göguslerden utrasyona yönlendirdi.. ama doktorun gebelik olabilir demesi icim icimi yedi bu arada 4 yıllık evliyim ama sorunumuz yok bebekte olmuyor.. bundan ötürü kan tahlili yaptirdim bir umut beta 2.5 cıktı hastanedeki ebede çok tersti hamile degilsin deyip başından sağdı... benim daha hasta olmama 10 gün var bilenler rica etsem anlatabilirmi hamilelik değilmidir...

10 gün kala 2,5 çıkması süper bence.. Benim 7 gün adetim gecikmesti 0'5 demişti.. İnşallah değerin yukselir Can'ım adet gününü bekle hemen test yap.. Umarım Bebegin seninledir :emir_bebek::KK200:

10 gün kala 2,5 çıkması süper bence.. Benim 7 gün adetim gecikmesti 0'5 demişti.. İnşallah değerin yukselir Can'ım adet gününü bekle hemen test yap.. Umarım Bebegin seninledir :emir_bebek::KK200:
cok umutlanmak istemiyorum acıkcası üzülürüm diye korkuyorum :KK43: ama hasta oldum 5 6 gun önceden oldum canım en son beraberlik 13 mayısta 19 20mayısta olmam gerekirken 14 mayısta oldum sonrada esim gurbette oldugu icin görusemedik 15 mayıstada eşim gitti ondan kafam bukadar karıstı... gogusten gelen sıvı icin prolaktinimede baktik oda 8 cıktı olması gereken deger araligi 6 ile 26 imis ay nebilim kafam karıstı rabbimmm tez vakitte nasip etsin bizlereds cennet kokusunu ins :)

kızlar merhaba yenı uye oldum. sürekli burayı takıp ediyorum yazılarınızı okyorum.
adetim bugun 3 gün gecikti. sol kasığımda ağrı var. biliyorum herkes aynı seyi yazıyor. sürekli açmısım gibi hissediyorum. midem kazınıyor. göz kararmasımı bas donmesımı bılmıorum gozumu kapattıgımda bı anlık bısey oluyor. cokta agrasıfım :KK43: test yapmak korkutuyo olumsuz cıkacakmıs gıbı. lütfen bana cvp yazın

A,bu arada ben 20 Aralığı bekliyorum. :) ısterimki burda paylaşımı olan arkadaşlarımızla bir de liste oluşturabilelim.Böylece güzel sonuçları da daha yakından takip edebiliriz :)

kızlar merhaba yenı uye oldum. sürekli burayı takıp ediyorum yazılarınızı okyorum.
adetim bugun 3 gün gecikti. sol kasığımda ağrı var. biliyorum herkes aynı seyi yazıyor. sürekli açmısım gibi hissediyorum. midem kazınıyor. göz kararmasımı bas donmesımı bılmıorum gozumu kapattıgımda bı anlık bısey oluyor. cokta agrasıfım :KK43: test yapmak korkutuyo olumsuz cıkacakmıs gıbı. lütfen bana cvp yazın

ay kızlar bana da bir yardım edin ya .. ben en son 28 mayısta adet oldum.. haziran 26 veya 27 sinde adet olmam lazım yani.. haziran 23 ünde pembemsi akıntım oldu uzun sürmedi geçti. 24 ünde kahverengi akıntım oldu kesildi. 25 inde koyu kırmızı çamur gibi bir iki damla bi şey geldi kesildi. 26 sında kahverengi akıntım oldu kesildi. 27 si ve bugün de kahverengi akıntım devam ediyor çok yoğun değil bazen geliyor... by ay adet olsaydım rahim filmi çekilecektim ama bu durumda kafam karmançorman oldu haliyle. ekstra belirtim bel ağrım sol kasık ağrım bir de az bi şey göğüs hassasiyetim

Kizlar merhaba.ikinci cocuk dusunmeye badladim ve ablam kendi kullandigi klomen hapindan verdi.daha cabuk olur diye.sadece 4 tane kullandim.ovulasyon gunumu testle belirleyip beraberlik oldu.adetime bir hafta kala goyus uclarim acidi her iki kasigimda agri oldu falan.o zamanda beraberlik oldu.adetim 5 gun gecti.gouslerimdeki aci gecti.sari idrar var.arada kasiklarimda batmalar.test yaptim bu sabah hamile deyilim cikti.su parmak testini bile yaptim.yumusacik sonra top gibi sert bisey var.klomen adet gecikmesi yaprmis tamamda ben iki defa yumurtlamis olabilirmiyim klomen yuzunden.bu arada duzenli adet olurum.bana ne oldu lutfen acil cevap.

Kızlar birşey soracam bilginize ihtiyacım var bu ay kimyasal gebelik geçirdim bi arkadaşım çörek otu tarcın bal kürü nu önerdi adetin ikinci günü yenmeye başlanıyormuş yesem mi acaba

Kizlar merhaba.ikinci cocuk dusunmeye badladim ve ablam kendi kullandigi klomen hapindan verdi.daha cabuk olur diye.sadece 4 tane kullandim.ovulasyon gunumu testle belirleyip beraberlik oldu.adetime bir hafta kala goyus uclarim acidi her iki kasigimda agri oldu falan.o zamanda beraberlik oldu.adetim 5 gun gecti.gouslerimdeki aci gecti.sari idrar var.arada kasiklarimda batmalar.test yaptim bu sabah hamile deyilim cikti.su parmak testini bile yaptim.yumusacik sonra top gibi sert bisey var.klomen adet gecikmesi yaprmis tamamda ben iki defa yumurtlamis olabilirmiyim klomen yuzunden.bu arada duzenli adet olurum.bana ne oldu lutfen acil cevap.
doktorun sana vermedıgı kolenı ıcmen dogru degıl bebek sahıbı olcaksın dıye rahmınde yumurtalıllarında kistte yol acarsın Allah kosurusun yapmayın boyle seyler doktor Gıt bence canım sana yazarsa klomen yada baska bısı baslarsın tedavıne öptüm

Kızlar merhaba. 2 yıllık evliyim. 10 haftalık hamileyim. Çok isteyerek oldu çok şükür rabbim verdi. Ama şuan öyle bi psikoloji içerisindeyim ki. Sanki ben çocuğu değilde hamileliği merak etmişim. Hiç önemsemiyorum karnımdaki çocuğu. Saçma sapan şeyler düşünüyorum. Herkesin her söylediği batıyo rahatsız oluyorum. Evin içinde bi çocuk hayal edemiyorum sonra bunları düşününce çok üzülüyorum. Sizede oldumu hiç. Ben hamilelik bunalımına falanmı girdim.

Kızlar merhaba. 2 yıllık evliyim. 10 haftalık hamileyim. Çok isteyerek oldu çok şükür rabbim verdi. Ama şuan öyle bi psikoloji içerisindeyim ki. Sanki ben çocuğu değilde hamileliği merak etmişim. Hiç önemsemiyorum karnımdaki çocuğu. Saçma sapan şeyler düşünüyorum. Herkesin her söylediği batıyo rahatsız oluyorum. Evin içinde bi çocuk hayal edemiyorum sonra bunları düşününce çok üzülüyorum. Sizede oldumu hiç. Ben hamilelik bunalımına falanmı girdim.
bukonuyu dile getirmen aslında cok zor bir sey ondan dolayı senik kutlarım bazı anne adayları farklı psikolojye bürünürler yani ilk önce bebek olsun dıye ıstyıp sonradan hevesı kacanlardan bahsediyorum. hamilelik hormonlarıda etkiler bu nedenle bu tarz dusuncelerinin olması normal. gececektr. hele bir karnında hısset tekmelerini senden bır parca ozaman farklı olur hersey sevgiyle kalın :)

bukonuyu dile getirmen aslında cok zor bir sey ondan dolayı senik kutlarım bazı anne adayları farklı psikolojye bürünürler yani ilk önce bebek olsun dıye ıstyıp sonradan hevesı kacanlardan bahsediyorum. hamilelik hormonlarıda etkiler bu nedenle bu tarz dusuncelerinin olması normal. gececektr. hele bir karnında hısset tekmelerini senden bır parca ozaman farklı olur hersey sevgiyle kalın :)
Çok teşekkür ederim. Umarım içimdeki his hergeçen gün azalır. Herkes evlatlarını sağlıkla kucağına alır. :)

Kimyasal gebelik tekrarlayan birşey mi yardim.lutfennn
Merhaba geçen yıl ekim ayında kimyasal gebelik yaşadım. Ve doktorum bunu korunmayan her kadının menopoz dönemine kadar en az 30-35 kere yaşadığını söyledi. Ama farkedilmezmiş. Ve kimyasal gebelik annenin sağlıklı bir vücudu olduğunun işaretisir demekki bebeğin olabilicek dedi :) şuan 10 haftalık hamileyim. İnşallah sende sağlıkla bir bebiş alırsın kucağına. Takılma zamanı vardır :)

Merhaba geçen yıl ekim ayında kimyasal gebelik yaşadım. Ve doktorum bunu korunmayan her kadının menopoz dönemine kadar en az 30-35 kere yaşadığını söyledi. Ama farkedilmezmiş. Ve kimyasal gebelik annenin sağlıklı bir vücudu olduğunun işaretisir demekki bebeğin olabilicek dedi :) şuan 10 haftalık hamileyim. İnşallah sende sağlıkla bir bebiş alırsın kucağına. Takılma zamanı vardır :)
Canım çok tesekkur ederim sen kimyasal gebelik geçirdiğinde kanaman kaç gün surdu. Benim 7. Gün hala oluyor biraz normal mi

Canım çok tesekkur ederim sen kimyasal gebelik geçirdiğinde kanaman kaç gün surdu. Benim 7. Gün hala oluyor biraz normal mi
Tam kaç gün sürdüğünü hatırlamıyorum ama ilk gün çok sancılı geçmişti. Biraz uzun sürebilir ama sıkıntılı bi dönem değil çok geçmiş olsun

Arkadaslar deli olcam ayin 9 dan beri hastalanmadim 14 de kan testi yaptim negatif cikti sizce hamile olma ihtimalim halen var midir yani her ay adet olirdum normalde :KK43: acaba kanda cikmayip daha sonra hamile kalan olmusmudur

Kızlar size bir sorum olacak ben 12.gün yumurtladım ve o gün Korunmasız ilişki oldu kaçamak diyelim adet günüm dündü test yaptım önce bir ikinci çizgi çıkar gibi oldu belirdi sonra kayboldu olsa çıkardı heralde erken yumurtladım bide yani bu gün 1 gün gecikme yaşıyorum. Böyle bir durum duyan bilen başına gelen varmı ? Erken yumurtladım gecikme olmadan öğrenmemgerekmezmiydi? ??

Kızlar size bir sorum olacak ben 12.gün yumurtladım ve o gün Korunmasız ilişki oldu kaçamak diyelim adet günüm dündü test yaptım önce bir ikinci çizgi çıkar gibi oldu belirdi sonra kayboldu olsa çıkardı heralde erken yumurtladım bide yani bu gün 1 gün gecikme yaşıyorum. Böyle bir durum duyan bilen başına gelen varmı ? Erken yumurtladım gecikme olmadan öğrenmemgerekmezmiydi? ??
Evde yapılan testler bazen hata verebilir. Ben adetimin 5 gün geçmesine ramen test yaptığımda negatif çıkmıştı. Kan testinde öğrendik bebeğimizi. Hakkınızda hayırlısı :)

X