Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
mrb kızlar.. Bizde 3 aydır korunmuyoruz.. Adetim çok düzenlidir bu 3. ayım ve adetim 4 gün gecikti.. Sanki adet ağrısı gibi belime kasıklarıma ağrılar giriyor.. geçenki diğerlerinden farklı beni ağlatacak kadar şiddetliydi.. Normalde hiç bu kadar şiddetli ağrım olmazdı.. Akıntım da hiç yok bunlar hamilelikle alakalı olabilir mi? ama dediğiniz göğüs hassaslığı kahverengi akıntılar vs bende yok :/

Hamile degilmisim 12 gunden sonra bu sabah adet oldum kizlar demekki kanda idrarda cikmadimi cikmiyomus buda ders oldu

Hamile degilmisim 12 gunden sonra bu sabah adet oldum kizlar demekki kanda idrarda cikmadimi cikmiyomus buda ders oldu
Canım 12 gün olunca insan şüpheleniyor tabii demek ki hayırlısı böyleymiş bizde öğrenmiş olduk hem

Canım 12 gün olunca insan şüpheleniyor tabii demek ki hayırlısı böyleymiş bizde öğrenmiş olduk hem
Aynen canim gec yumuryladim demekki ama bide normal yumurtlama gunumde azcik pembe akintim gelmisti bende sandim heralde yumurtladim neyin nesiydi o anlamadim

Aynen canim gec yumuryladim demekki ama bide normal yumurtlama gunumde azcik pembe akintim gelmisti bende sandim heralde yumurtladim neyin nesiydi o anlamadim
Canım o kadar şey var ki inan şaşırır olduk benimde şimdi düşük tehlikem var neye uğradığımı şaşırdım ne zor şeymiş ya

merhaba herkese 1 buçuk senelik evliyim artık bebeğim olsun istiyorum. bugün ovulasyon günüm. dün ilişkiye girdik eşimle. yumurtlama gününden 1 gün önce eşiyle ilişkiye girip hamile kalan var mı acaba? döllenme belirtileri hissedilebilir mi birde?

Merhaba kızlar yaklaşık 1yıldır bebek için uğraşıyoruz 13 Şubat doktora gittim bana yumurtan oluşmuş rahim duvarın kalınlaşmış hafif pko gözüküyor dedi 4aydır düzensizlik var reglimde hayit tohumu ve ınofolic verdi düzenli heegün içiyorum saba akşam 2şer tane bugün adetimin gecikmesinin 7gün test yaptım negatif yunurtam varsa neden adet olamadım çatlamamışmıdır hamilelikte yok kafayı yicem olsam hormon testi yapacam rahim filimide çektir dedi yıkama yağlamagibi düşün dedi ama kararaızım bi kaç ay sonrayamı ertelesem eşimin tahlilinde sperm sayısı 82milyon hareketli spermi yüzde 20 morfoloji yüzde 12 nasıl bir yol izlesem sizler nasıl bir tadavi önerdi doktorunuz

Merhaba kizlar,
Ben yeni geldim buraya kafam cok karisikk eger bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim:)
Benim normalde herzaman regl düzenli zamaninda gelir hatta 1 hafta önceden anlarim gelicegini hani vicudumu cok iyi taniyorum..
Ve bu ay normalde 15.2 gelmesi gerekiyordu ama gelmedi 5 gün gectikden sonra test yaptim ama negatif cikti tabiki kafama takdim ve kadin doktoruna gittim . Ultrasonla bakti ve dediki hamile olsan bile suan göremem cok erken daha dedi ve en cok kafama takilan sey suydu bana dediki herseyin iyi güzel görünüyor ultrasonda sadece yumurtaciklarin 5 milimetre dedi normalde 20 milimetre olmasi gerekiyor dedi istiyosan yumurtlaman icin hap vere bilirim dedi .. ve ardindanda dediki yada suan hamilesin yumurtaciklar patladi o yüzden 5 mm dedi tabi emin konusmayinca bende hapi kabul etmedim sonucda kesin bisey söylemedi. Sonra dedi iste adetin gelirse gel dedi eger gelmezse 10 gün sonra bidaha test yap öyle gel dedi ve suan tam 15 gün geciktii ve test yaptim ve yine negatif ciktiii. Kadin doktoruma acikcasi pek güvenemiyorum ve suan degistirme gibi bi imkanimda yokmus 2 ay sonra degistire bilirmisim .. yani mecbur gitmem gerekiyor. Vee degisiklerde var 7 24 uyuyuorum uykumu hic bi sekilde alamiyorum asirii uyuyorum migde yanmasii var vee hep yemek yemek istiyorumm .. ve akintimm cook fazla hic olmazdi bukadar biraz acik oldu kusura bakmayinn ama gercekten piskolojim bozuldu hem negatif hem gelmiyor .

Canım bazen teste görünmeyebilir sen emin olmak için kan testini yaptır en doğru bilgiyi o verir ama doktorunu değiştirebilirsin ben mesela düşük riskim var diye iki doktorla görüşüyorum senin kararın yani

Bakalim bugün gidicem merak ediyorum ne yapacak. Almanyada yasiyorum burda malesef sadece bitane kadin doktoruna gidiliyor

Tecrubeli arkadaslardan yorum bekliyorum

25.02 hcg degerim 35
29.02 hcg degerim 91
02.03 hcg degerim 181

Sizce artis nasil? Doktor haftaya carsamba gel keseye bakalim dedi. Sizce degerler cok mu dusuk? Son adet tarihim 25 ocak

Kizlar karnimin 4 parmak altinda yumurta qibi bisey war bilqilerinize quweniyorum beni bi aydinlatir misiniz ??

Tecrubeli arkadaslardan yorum bekliyorum

25.02 hcg degerim 35
29.02 hcg degerim 91
02.03 hcg degerim 181

Sizce artis nasil? Doktor haftaya carsamba gel keseye bakalim dedi. Sizce degerler cok mu dusuk? Son adet tarihim 25 ocak

Değerler düşük gibi ama 2 günde 2 katına çıkması gerekir ve bu da olmuş gibi görünüyor.. Eğer doktorun bir sorun olmadığını söylerse düşük HCG kız çocuğa işarettir diyorlar buralarda :) hakkında hayırlısı olur inşallah :)

Doktorum olumsuz konusmadi. Folik asit baslatti, haftaya carsamba gel keseye bakalim dedi. Malum tedirginlik oluyor burdaki degerleri gorunce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…