Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Bende hala adet olmuyorum yani gerek stresli oldugum zamanlarda oldu hava degisimi yasadigim zamanlarda ama bu yasima kadar hic bu kadar geciktigini hatirlamiyorum ya on gun oldu artik kafayi yicem kan negatif dedik hadi adeti bekliyim dedim oda gelmiyo

Insallah canim aslinda adetinde daha gecikmedi dimi ? Erken olmasina karsilik korkma bence 0 falan bile cikan oluyo senin degerin 6 cikmis bak endiselenme
Ayy ınsallah canm ya evet daha 4gun var ıkımızde hamişizdir insallah rabbim tum İsteyenlere versin

Ayy ınsallah canm ya evet daha 4gun var ıkımızde hamişizdir insallah rabbim tum İsteyenlere versin
Insallah canim bugunde benim hafif adet olucakmisim gibi agrilarim basladi goguslerim zaten git gide dahada hassaslasiyo sende bi belirti falan varmi?

Insallah canim bugunde benim hafif adet olucakmisim gibi agrilarim basladi goguslerim zaten git gide dahada hassaslasiyo sende bi belirti falan varmi?
Aynen tatlım aynen karnım sancılanıyo suan bıle uzanıyorum gögızlerımdede ıkı gundur hassasiyet var belimde agrıyor. Ayyy Ayyy

Aynen tatlım aynen karnım sancılanıyo suan bıle uzanıyorum gögızlerımdede ıkı gundur hassasiyet var belimde agrıyor. Ayyy Ayyy
Bide benin ellerim ayaklarim donuyo kac gundur bazende sicak basiyo bu belirsizlik cok kotu yaa gunler gecmek bilmiyo

Evet canim ustttekinde pembelik var ama cizgi gibi goremedim dedigin gibi fotodan olabilir belki orayi biraz daha yakindan cekersen belli olabilir

Bide benin ellerim ayaklarim donuyo kac gundur bazende sicak basiyo bu belirsizlik cok kotu yaa gunler gecmek bilmiyo
Canım bende de aynı durumlar vardı sonra hamile olduğumu öğrendim hemde bir hafta önce umarım sende mutlu haberi alırsın

Ayy canim 10 gun gecti benim ya cikmiyo ama cildiricam
Bazen kanda bile hemen çıkmayabiliyor ama aynı belirtiler bende de vardı adet olucam sanıyordum kasıklarımda batmalar oldu birden ateşim çıkıyor birden donuyordum iştahım çok açıldı hatta bir ara derken oluvermiş işte

Burdan devam edeyim ben en iyisi benim cok fazla adet gibi degil adet olucagim zaman goguslerim kasiklarim daha cok agrirdi simdi daha hafif ve sadece uclari agriyo hergun bi tik daha hassaslasiyo adetimin ilk gunleri cok akintim vardi simdi akintimda gecti baska hicbi belirti yok hayatimda ilk defa bu kadar gecikti olmazsa bir hafta sonra tekrar kan vericem

Canım beklemek en güzeli umarım hayırlısı olur güzel haberlerini bekliyoruz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…