Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım yanılmadıysa bile üzülme oluruna bırak dua et sadece kendini sıkarsan sürekli niye olmuyo diye ihtimali düşürürsün bu ay olmazsa öbür ay diye düşün
Çok sağol canım. Benim zaten acelem yok ama böyle gecikme olunca insan hemen o moda giriyor hamileyim diye düşünüyorum aksi olunca da acaba çocuğum olmicak mi düşüncesi başlıyor. Ama çok haklısın dua ve sabır herseyin ilacı.

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.1 yıllık evliyim eşim korunuyor geri çekilme yöntemiyle.Adetim aralık ayında 1 gün erken geldi ocak ayında 2 gün erken geldi adetim bittikten 12. Gününde sabah karın ağrısı ve miğde bulantısı oldu tuvalete gittiğimde ishalle birlikte hem miğde buluntısı hemde afedersiniz öğürmeler oldu bi kaçgündür gece gündüz aşırı uyuyorum geceleri sol bacağımda gıdıklanma çekilme oluyor hamilemiyim sizce?

Merhaba arkadaşlar üstüne görme durumu yaşayan varmı nereye ne yazacağımı şaştım benim iki gün önce adetim bitti kısa sürdü ama pıhtılıydı korktum başka biley mi ki acaba diye ama göğüslerim şişmeye iştahsızlık uyku halim düzensizlik ve sürekli değişken ruh halim var sizce gbemiyim test yapmadım kan tahlillerim var ama diğer adetim bitikten sonra yapıldı hemen onda çıkmaz diye düşünüyorum çiş testi yapılmıştı ondan da bişey anlamdım öyle bi durum varmı çevremde çok duyuyorumda merak içerisindeyim

Selamun aleyküm kızlar aranıza yeni katıldım bende yarın adet olmam gerekiyor ocak 1 son adet tarihimdi ovulasyon testi kullandım 15 gün çift çizgi gördüm sonra silindi bi adet sancısı yaşamıyorum aceba adet mi geç olacak diyorum ama bildiğime göre yumurtlamadan 14 gün sonra kanama olur ne düşünüyorsunuz yarını bekliyorum :-\

Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın, 5 gündür çektiğim stresin haddi hesabı yok, adetim hep gününde olur önceki ay gecikme oldu 4 gün sonra hastalandım, geçen ay normaldi bu ay da bu gün 5. gün ve hastalanmadım sabah test yaptım negatif adetim 29' unda olduysa diğer ay 29' unda olurdu neden bu kadar aksadı acaba ve gebelik isteyen biri için 5 gün tabiri caizse ölüm gibi her gün hastalandım mı? gebe miyim? olması, oldu- olacak vs hiç iyi değilim biliyorum sakin olmam lazım, hayırlısını istemek beklemek lazım ama nasıl başarayım ki 2 yıldır bbek istiyorum her ay bir umut bir de bu gecikmeler olmaya başlayınca hepten psikolojim bozuldu hayatımda değişiklik yapamıyorum, çok küçük bir yerde yaşıyorum ailem yok, arkadaşlarım yok bi eşim bi ben rutin sıkıcı hayat çok şükür yine tabi ama kafamı dağıtmam için bir hareket, heyecan değişiklik lazım onunda imkanı yok çalışıyorum işimde çok sıkıcı rutin ne bileyim yazmak istedim işte kimseyle konuşamıyorum, bi burada okuduklarım yazdıklarım

benim sat tarihim 6 ocak . 7 şubatta negatif çıktı idrar testi ama aşırı bel ağrım vardı bir de akşamına merdivenden popomla belimin üstüne düştüm. moralim bozuldu iyice. ilk gebeliğim de erken gebelik testi yapmama rağmen negatif çıkmıştı ve bat tarihinden 15gün sonra çift çizgi görmüştüm. düşük oldu nasip değilmiş. bu ay negatif çıktı yine ama sanki 15 gün sonra yapınca yine pozitif çıkacak gibi hissediyorum. bugün düşünce acaba birşey varsa etkilenir mi diye içim içimi yiyor

Canim kanama falan yoksa cokta korkma bence ins hamilesndr

daha yeni düştüm birkaç saat oldu 1-2 güne kanama olur mu bilmiyorum zaten hamile miyim onu da bilmiyorum. beklemek ne kadar zor. allah isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin inşallah

Merhabalar.. 27 aralikta reglim bitti 16 ocakta 2 gunluk azalip cogalan bi kanamam oldu. Normal adet olmam gereken tarih 27 ocak ama olmadim boyle bir sey yasayan var mı?

Merhaba kizlar. Ben catlatma ignesi oldum da. Adetim 14 ile 17 gun arasindami gelir. Yoksa normal adet tarihimdemi?
Gerci normaldedr adetlerim duzensiz 3 aydir baya gec geliyor. Kafam cok karisti. Bugun ignenin 15. Gunu. Idrar testleri hep negatif. Nolur aydinlatin beni

Merhaba kızlar benim adetime bi hafta var ama kendimi hamile gibi hissediyorum belki psikolojik olabilir test yaptım sabah sonuç negatif çıktı acaba erken mi yaptım yanılma payı varmıdır çok ümitliyim bu sefer adet olmucakmışım gibi geliyo

Can'ım olabilme ihtimalin çok yüksek inşallah hamişsindir bi test yap bence

canım bence bıraz erken adet zamanı daha dogru sonuç alınır ama inş hamilesindir

Merhabalr arkadaslar . ben bi kac aydir adet duzensizligi yasiyorum doktora gittim pko tanisi koydu. Bu ayki adetimden 1 gun once hassas testlerden yaptim negatif cikti ve sabahina adet oldum her zamanki yogunlugunda ve gun sayisinda oldu. Adetim bittkten sonra karnimda sislik bel agrisi kasik agrilari devam etti bi kac gun. Bugun kuyruk sokumumda dayanilmaz bi agri oldu. Gebelik riski hala var midir ? Yogun kanamali ustune gorme yasayanlar oldgunu okudum . insan celiskiye dusuyor

Merhaba arkadaşlar
Ocak ayında yumurtlama tarihlerine uyarak denemelerimiz oldu. Arada adet gecikmelerim olurdu hamilelik beklerken tam 5 gün erken regl oldum ve normal regl halimden daha sancılı ve az lekelenme geçti. Dr um hamilelik olmadığını söyledi b hcg değerim 1.45 çıktı . Hamilelik istiyorum sizce bu durum ileriye yönelik sıkıntı olustururmu hamile kalamamaktan korkuyorum şimdiden teşekkür ederim.

Bugün rüyamda adet olduğumu görüyordum nerdeyse rüyayı gördüğüm gün adet olurum bugün olmadım gerçi 3 gün var daha ama hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…