Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
4 aydir surekli 28 gunde bir oldu cocuk dusunmeye basladigimizdan beri onceden duzensizdi senin

4 aydir surekli 28 gunde bir oldu cocuk dusunmeye basladigimizdan beri onceden duzensizdi senin
Ben normalde hep 23 günde bi olurdum. Bi iki defa belki gecikmiştir haricinde hic olmadi. Evlendim ilk adetimi normal gununde gordum ama ikinci adetim gecikti. Bizde istiyoduk çocuk. Rabbim hayirlisini nasip etsin hepimize ins

İns bizimledir bebeklerimiz bazi insanlarda idrarda 10 gunluk adet gecikmesinde bile cikmiyormus en sagliklisi 1 hafta beklemek ve kan testi yapmak

saphira91 siz ne zamandan beri dusunuyosunuz benim gibi 5 ci gunun mu? insllah senin vardir

Aynen adetimin gecikmesinin 5.gunu ilk gun pembe bi damladan az kan ve kahverengi leke geldi bir suru belirtim var ama idrarda cikmiyo bende ya adet olayim yada ciksin istiyorum bu belirsizlik yordu beni 4. Ayimiz suan

Aynen adetimin gecikmesinin 5.gunu ilk gun pembe bi damladan az kan ve kahverengi leke geldi bir suru belirtim var ama idrarda cikmiyo bende ya adet olayim yada ciksin istiyorum bu belirsizlik yordu beni 4. Ayimiz suan
benimde 6.ayim canim evet cok kotu oluyo belirsizlik benim 5 gun boyuca hafif lekeler geldi sonunda oldu eger senin leke yoksa bence hemen kan testi yaptir rahatla

Yok leke yok karnimda surekli batma ve kasinti var sari akinti geldi bir sure kasiklarimda sizi oluyo her gun bise oldu dayanabilirsem 2 gun daha pazar gunu ozelde test yaptircam tam bi hafta oluyo o zaman insallah seninde benimde yakin bi zamanda olur canim ilk mi olcak seninde

Yok leke yok karnimda surekli batma ve kasinti var sari akinti geldi bir sure kasiklarimda sizi oluyo her gun bise oldu dayanabilirsem 2 gun daha pazar gunu ozelde test yaptircam tam bi hafta oluyo o zaman insallah seninde benimde yakin bi zamanda olur canim ilk mi olcak seninde
insallah canim var gibi sanki :-) insallahta oyledir.evet ilk olacak

İnsallah oyle olur canim valla cok guzel seyler soyledin biraz rahatlayip mutlu oldum eger olursa sanada bol bol dua edicem ve bekleyen herkese cunku beklemek cok zormus ilk yil istemedm icin suan kendimden utaniyorum biraz

İnsallah oyle olur canim valla cok guzel seyler soyledin biraz rahatlayip mutlu oldum eger olursa sanada bol bol dua edicem ve bekleyen herkese cunku beklemek cok zormus ilk yil istemedm icin suan kendimden utaniyorum biraz
Sagol canim Bende bol dua etcem bende 2 yil istemedim pismanim Rabbim butun bekleyen arkadaslarimizin bizlerinde kucaklarini bos birakmasin.

X