Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
mrb arkadaşlar. herkesin heyecanını birebir yaşıyo gibiyim. aynı durumdayım çünkü. merakla bekliyorum. adetim 1 gün gecikti. gaz sancım vardı 2 gündür fakat o da geçti . çok fazla akıntım var ve baş ağrım var. hamile olabilir miyim bilmiyorum.

Arkadaşlar merhaba benimde bi sorum var gerçi hep aynı ama 3,5 yıldır eşim korunuyordu korunmayı bıraktık. tamda yumurtlama dönemime denk gelmişti. Birlikte olduk. Şimdi adetim 4 gün geçti. Vücudum şiş göğüslerim inanılmaz agrıyor hassasiyet var arada belime vuruyor ağrı ama çok değil Dün sabah kahverengi gibi akıntı geldi olcam dedim olmadım. Bu sabah yine kahve rengi gibi geldi yine olmuyorum. İlk bırakmada hamile olma ihtimalim var mıdır Yoksa bunlar korunmadan olan ilşkinin yan etkisi mi Böyle olan var mı hanımlar Cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler

mrb arkadaşlar. herkesin heyecanını birebir yaşıyo gibiyim. aynı durumdayım çünkü. merakla bekliyorum. adetim 1 gün gecikti. gaz sancım vardı 2 gündür fakat o da geçti . çok fazla akıntım var ve baş ağrım var. hamile olabilir miyim bilmiyorum.
Seni çok iyi anlıyorum vücüdüm şiş göğüsler hassas adetim 4 gün geçti Kahve rengi akıntı geliyor 2 gündür Hayırlıısı hakkımızda....

Arkadaslar bana da akil verirmisiniz ben 23 nisanda yani dun adet olacaktim fakat pazar gece oldum kahverengi şeklinde ptesi salı adet kanamasi oldu belim agriyarak goguslerim de cok fena agri var kasiklarimda. dun adet gunumdr yolculuk yaptim cok midem bulandi 2 gun disinda hala kahverengi oluyo 1 yildir da deniyoruz olmuyo bise diyin
Durummumuz hemen hemen aynı canım bende 23 nisanda olacaktım ama yok Göğüslerim hassas ruh halim asabi ve duygusal 2 gündür kahve rengi akıntı geliyor sabahları ama sonu yok Hakkımızda hayırlısı olsun

Merhabalar, bende bu yaz bebek düşünüyorum sizde folik asite şimdiden başlayayım mı? doktorum folbiol diye bir ilaç verdi kullansam mı bilemedim.

Kızlar merhaba size danışmak istedim benim durumum şöyle.
9 nisan yumurtladığım gündü.9 ve 10 nisan ı değerlendirdik eşimle.o geceler de sabaha kadar kalkmadan yattım. yumurtlama dan bir gün önce ve 10 nisan dan snra da ilişkilerm oldu tabi....ve yumurtlamadan önceki birkaç gün dahil yumurtlamadan sonra da 15 gün hep kasık ağrısı çektim,özellikle sol tarafımda oldu.batmalar oldu sızlamalar ve karıncalanmalar oldu.

bu süre içinde aynı şekilde sol bacağımda da iğne yemişim gibi çekilme şeklinde ağrı oluyordu ara ara ve ara ara belime de bi şey saplanıyo gibi oluyordu.göğüslerime yumurtlama zamanından beri 15 gün boyunca dokunamadım.birkaç defa da ilişkiden sonra bir kaç damla pembemsi akıntım olmuştu ama acı vs olmamıştı ilşkimde..

derken beklenen adet tarihim 27 nisan dı ama ben 24 nisanda oldum.o da şöyle oldu 24 nisan sabahı lekelenme oldu pembemsi ve kesildi akşam geç saatlerde normal bi kanamam oldu ve 2 gün yoğun olmayan bi şekilde giderek azalarak sürüp bitti.normalde adet günlerim şaşmaz ve genelde 7-8 gün sürer bu sefer iki gün sürdü.
şimdi de bugün fark ettim ara ara lekelenme olmuş.adetimin 5.günündeyim ve hala kasıklarım belim ağrıyor özellkle sol tarafım.sol bacağımda da çekilme devam ediyor..bir de pazar günü birden başım döndü bayılıyordum az kalsın.sizce bu durum yerleşmeye kanıt olabilir mi yardımcı olur musunuz :KK43:

Daha önce adetn 3.günü usaum a giden varmı . Varsa neler yapıyorlar öğrenebilir miyim üreme sağlığı

Kızlar merhaba size danışmak istedim benim durumum şöyle.
9 nisan yumurtladığım gündü.9 ve 10 nisan ı değerlendirdik eşimle.o geceler de sabaha kadar kalkmadan yattım. yumurtlama dan bir gün önce ve 10 nisan dan snra da ilişkilerm oldu tabi....ve yumurtlamadan önceki birkaç gün dahil yumurtlamadan sonra da 15 gün hep kasık ağrısı çektim,özellikle sol tarafımda oldu.batmalar oldu sızlamalar ve karıncalanmalar oldu.

bu süre içinde aynı şekilde sol bacağımda da iğne yemişim gibi çekilme şeklinde ağrı oluyordu ara ara ve ara ara belime de bi şey saplanıyo gibi oluyordu.göğüslerime yumurtlama zamanından beri 15 gün boyunca dokunamadım.birkaç defa da ilişkiden sonra bir kaç damla pembemsi akıntım olmuştu ama acı vs olmamıştı ilşkimde..

derken beklenen adet tarihim 27 nisan dı ama ben 24 nisanda oldum.o da şöyle oldu 24 nisan sabahı lekelenme oldu pembemsi ve kesildi akşam geç saatlerde normal bi kanamam oldu ve 2 gün yoğun olmayan bi şekilde giderek azalarak sürüp bitti.normalde adet günlerim şaşmaz ve genelde 7-8 gün sürer bu sefer iki gün sürdü.
şimdi de bugün fark ettim ara ara lekelenme olmuş.adetimin 5.günündeyim ve hala kasıklarım belim ağrıyor özellkle sol tarafım.sol bacağımda da çekilme devam ediyor..bir de pazar günü birden başım döndü bayılıyordum az kalsın.sizce bu durum yerleşmeye kanıt olabilir mi yardımcı olur musunuz :KK43:

Dikkatli ol bence.bir test yapmani oneririm. Cunku benim arkadasim ayni sekilde yasadi iki gun adet oldu meger hamileymis.dusuk tehlikesi vardi.hemen onlem alinmasi gerekir. Eger her zamanki adetinizden farkli biseyler varsa goz ardi etmeyin.

Daha önce adetn 3.günü usaum a giden varmı . Varsa neler yapıyorlar öğrenebilir miyim üreme sağlığı

Jinekologdan bahsediyorsun sanirim. Ben adetin 3.gunu gitmistim o gun hormon degerlerinin olculmesi icin en uygun gun. kan alip hormon testi yaparlar. Bir de alttan muayene eder doktor adetliyken yumurtalar daha net gozukur.hormon ve yumurtalarina bakarkar her sey normalmi diye.

Günaydın melekler :anneadayı:
Son adet tarihim 24 Mart. 24 nisanda idrar testinde ögrendim gebeliğimi. O gun kan verdim, hcg sonucum 69 çıktı. Pazartesi günü 208, Çarşamba günü 494 çıktı. Dün tekrar doktora gittim. Sadece karından usg ile baktı. Haftaya ptesi tekrar gel dedi. Diş gebelikte karında kan toplanması oluşur bu riskin yok herşey normal dedi. Ancak okuduklarimdan o kadar etkilendim ki, kalp atışını duymadan kendimi ikna edemiyorum hamile olduğuma. Bulantı şikayetim öyle cok değil, ama halsizlikten perişan haldeyim...:110:

Jinekologdan bahsediyorsun sanirim. Ben adetin 3.gunu gitmistim o gun hormon degerlerinin olculmesi icin en uygun gun. kan alip hormon testi yaparlar. Bir de alttan muayene eder doktor adetliyken yumurtalar daha net gozukur.hormon ve yumurtalarina bakarkar her sey normalmi diye.
Nasıl altan muayene daha önce hic gitmedim

Birde düzensiz adet oluyorum 3 4 ayda bir su an bel kasık bölgem ağrıyıo 1 haftadır baş ağrısı var midem bulanmiyor ama değişik bir şeyyy oluyor midem e canım hic birşey istemiyor en son iki ay önce adet oldum bir haftadır böyleyim sizce nde olabilir birde kahverengi lekeler var bir haftadır yoğun

X