Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Nasıl altan muayene daha önce hic gitmedim

Neden gidiceksin doktora.sorun varmi diye kontrolemi? Biz bebek istiyorduk olmuyordu doktor adetin 3.gunu cagirdi beni.sorun varmi diye bakti dedigim seyleri yapti. Alttan muayene vajinal muayene canim. Kamera gibi aletle alttan yavasca yumurtalarina bakiyor doktor baska turlu gormesi cok zor. ama korkulcak bisey degil rahim agzindan bitek.

Neden gidiceksin doktora.sorun varmi diye kontrolemi? Biz bebek istiyorduk olmuyordu doktor adetin 3.gunu cagirdi beni.sorun varmi diye bakti dedigim seyleri yapti. Alttan muayene vajinal muayene canim. Kamera gibi aletle alttan yavasca yumurtalarina bakiyor doktor baska turlu gormesi cok zor. ama korkulcak bisey degil rahim agzindan bitek.
Bende bebek için gideceğim peki yarıyor mu Kaç senelik evli sin iz

Günaydın melekler :anneadayı:
Son adet tarihim 24 Mart. 24 nisanda idrar testinde ögrendim gebeliğimi. O gun kan verdim, hcg sonucum 69 çıktı. Pazartesi günü 208, Çarşamba günü 494 çıktı. Dün tekrar doktora gittim. Sadece karından usg ile baktı. Haftaya ptesi tekrar gel dedi. Diş gebelikte karında kan toplanması oluşur bu riskin yok herşey normal dedi. Ancak okuduklarimdan o kadar etkilendim ki, kalp atışını duymadan kendimi ikna edemiyorum hamile olduğuma. Bulantı şikayetim öyle cok değil, ama halsizlikten perişan haldeyim...:110:

Hersey normalde kendini uzup strese sokma canim.bende ilk basta oyleydim simdi Rabbime emanet ettim bebegimi.cok evham yapmamak lazim.ben doktora bile hemen gitmedim 8 gun geciktim test yaptim sonra 5 gun daha bekledim gittim. dua edelim bisey olmaz meleklerimize.bende daha duymadim kalp atisini randevum pazartesi.hepimiz duyariz insallah

Bende bebek için gideceğim peki yarıyor mu Kaç senelik evli sin iz
2 sene olucak canim. Bizde bir sorun yoktu adetlerimde duzenliydi doktor testler yapti hepsi normaldi. Allah isteyince oldu 15 ay bekledim. O yuzden doktorun bana yapcagi bisey yoktu. Ama adet duzensizligin varsa mutlaka gitmelisin duzene koysunlar adetini

2 sene olucak canim. Bizde bir sorun yoktu adetlerimde duzenliydi doktor testler yapti hepsi normaldi. Allah isteyince oldu 15 ay bekledim. O yuzden doktorun bana yapcagi bisey yoktu. Ama adet duzensizligin varsa mutlaka gitmelisin duzene koysunlar adetini
Bir hatadır baş ağrısı çekiyorum kahverengi lekeler var midem bulamıyor ama acayip şekilde ac değilsem bile öyle hissedyiyorum belim ağrıyor kasık bölge m arada ağrıyor 1 haftadır böyleyim neden sizce

Bir hatadır baş ağrısı çekiyorum kahverengi lekeler var midem bulamıyor ama acayip şekilde ac değilsem bile öyle hissedyiyorum belim ağrıyor kasık bölge m arada ağrıyor 1 haftadır böyleyim neden sizce

Test yaptinmi hic.Sen bence hemen bir doktora git canim sebebi hersey olabilir belki hamilelik belki gecikmeye bagli baska bir sorun vardir bilemiyorum. Ihmal etme derim.

Hersey normalde kendini uzup strese sokma canim.bende ilk basta oyleydim simdi Rabbime emanet ettim bebegimi.cok evham yapmamak lazim.ben doktora bile hemen gitmedim 8 gun geciktim test yaptim sonra 5 gun daha bekledim gittim. dua edelim bisey olmaz meleklerimize.bende daha duymadim kalp atisini randevum pazartesi.hepimiz duyariz insallah
Cok fazla istediğim icin okuduklarimdan Fazlasıyla etkileniyorum sanırım. Birde mesela benim gittiğim doktor hiç vajinal usg ile bakmadı gebelik oluştuktan sonra. Kan değerim 494 iken bile karından baktı. Özele gidiyorum, haftaya baska doktora randevu alacağım.

Şimdi doktordan geldim. Geç Döllenme olduğu icin 1 hafta gecikmeli gidiyoruz. Keseyi gordum Şükürler olsun. 7,5 mm... :anneadayı:

merhaba arkadaşlar benim reglime 5 gün var göğüslerim hassas ve gergin karın ağrım var 4 gündür kasıklarıma ara ara ağrı giriyor ve bel kısmında biraz agrım var sizce hamile olabilir miyim test yapmaya da korkuyorum negatif olacak diye daha önce yaşamıştım çünkü hayalkırıklığı oldu :KK43:

Kızlar merhaba araniza yeni katıldım :) 8 aylık evliyim kistim vardı çok şükür tedaviyle eridi daha sonrada sut hormonu yüksekliğinden dolayı tedaviye başladım ve ilk defa gecen ay 28 günde adet oldum esimle 14. Gün birlikte olduk bklm bekliyorum bende :)

Hamilelik süresi nasıl hesaplanıyor betam 1219 çıktı doktor 3 haftalik dedi ama son adetim in ilk günü 4 nisandi kaç haftalik smd

Merhaba ben yeni üye oldum bi soru sormak istiyorum 9aylık evliyim çocuk istiyoruz yumurtlama gününü takip edio ona göre davrandık ve dün kasıklarım sancı hissettim bi iki kere gece mide bulantım oldu test yaptm negatf çıktı .. Sizce kan vermeli miyim hamile olma ihtimalim var mı adetime 9 gün kaldı o_Oo_O

Merhaba ben yeni üye oldum bi soru sormak istiyorum 9aylık evliyim çocuk istiyoruz yumurtlama gününü takip edio ona göre davrandık ve dün kasıklarım sancı hissettim bi iki kere gece mide bulantım oldu test yaptm negatf çıktı .. Sizce kan vermeli miyim hamile olma ihtimalim var mı adetime 9 gün kaldı o_Oo_O
Çok erken beklemelisiniz bence

Çok istiyorum o yüzden çok sabırsızım sizce ne kadr daha beklemeliyim
Bende sizin gibiydim hep negatif cikti adet günü yaptım silik cizgi gördüm bi gün Sonra yine silik cizgi umudumu kaybettim 6 gün geçince kan verdim pozitifmis bence sen adet günü olmazsan kan ver ama bekle smd

Bende sizin gibiydim hep negatif cikti adet günü yaptım silik cizgi gördüm bi gün Sonra yine silik cizgi umudumu kaybettim 6 gün geçince kan verdim pozitifmis bence sen adet günü olmazsan kan ver ama bekle smd
Tavsiyenize uyacağım çok teşekkürler.. inşallah hayırla lkcağınıza alırsınız bebeğinizi :emir_bebek:

:anneadayı::KK14:Son adet tarihim 24 Mart. PCO hastası Olduğum icin gebeliğim 1 hafta geriden geliyor yani geç Döllenme olmuş. Suan 6. Haftadayim. Çarşamba günü 7,5 mm keseyi gördük. Cuma Günü'nden beri kahverengi lekelenmelerim oluyor. Cumartesi gunu yine lekelenme devam edince tekrar doktora gittim. Kesemin 12,9 mm oldugunu gayet guzel geliştiğini soyledi. Progestan başladım ancak ilaç kullanmama rağmen hala lekelenmelerim devam ediyor...

X