Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kızlar merhaba araniza yeni katıldım :) 8 aylık evliyim kistim vardı çok şükür tedaviyle eridi daha sonrada sut hormonu yüksekliğinden dolayı tedaviye başladım ve ilk defa gecen ay 28 günde adet oldum esimle 14. Gün birlikte olduk bklm bekliyorum bende :)

Hoş katılsın, sefa katıldın ben de yeni sayılırım buralarda. İki aydır forum okuruydum, sonunda üye oldum. benim ikinci denemem, 7 gün var adetime bekliyorum bakalım. İnşallah güzel haberler alırız birlikte :)

zeyzey_16 .!.:
Hoş katılsın, sefa katıldın ben de yeni sayılırım buralarda. İki aydır forum okuruydum, sonunda üye oldum. benim ikinci denemem, 7 gün var adetime bekliyorum bakalım. İnşallah güzel haberler alırız birlikte :)
Tesekkur ederim canım hosbuldum inşallah Rabbim iisteyen herkese versin benim adetimede 9 günvar ama hic belirti yok bu ayda hhüsran olacak galiba :KK43:

Tesekkur ederim canım hosbuldum inşallah Rabbim iisteyen herkese versin benim adetimede 9 günvar ama hic belirti yok bu ayda hhüsran olacak galiba :KK43:

Öyle düşünme ama, benim bir arkadaşım şu an 4.5 aylık hamile ve sadece adet günü geçince anladı hiç belirtisi olmadı, en güzeli iyi düşünerek beklemek, hem olmazsa bir daha ki aya kısmet deriz, stres yapma rahat ol mümkün olduğunca cnm

Öyle düşünme ama, benim bir arkadaşım şu an 4.5 aylık hamile ve sadece adet günü geçince anladı hiç belirtisi olmadı, en güzeli iyi düşünerek beklemek, hem olmazsa bir daha ki aya kısmet deriz, stres yapma rahat ol mümkün olduğunca cnm

İnşallah canım ya çok istiyorum inşallah öyledir takmayayyim diyorum ama olmuyor herşeyi bebeğe bağlıyorum hayırlısı artik Rabbim kucagimizi bos birakmasin

Kızlar adetime 3 gün geçti dün test yaptım negatifti sol kasığım da ćok şiddetli olmamakla beraber sancı var bacağıma ve kalçama vuruyor rahim de ara ara kasılma var göğüsler patlamaya hazır acayip üsüyorum elim ayağım buz son olarak bu ay yumurtlama da az bi akıntı dışında akıntım olmadı ama adetim geçeli beri sürekli ama kıvamsız bir akıntım var sorum şu testte çıkmadı stres gecikmesi olabilir büyük ihtimal şimdi umutlansam mı hamile olabilirmiyimki yoksa napsam bilemedim :)) yani olsa testte ćıkardı heralde ¿¿

Adetime 2gün kaldı ama bekleyrmiyorum bi türlü :KK14: kan testi versem sonuç çıkar mı sizce
Canım benim sat 30 Mart. Ben 24 nisanda hassas gebelik testinde (predictor early) pozitifi gordum. Ayni gun kanda da baktirmistim garanti olsun diye. Rabbim gönlüne göre versin

Ya bekleyemiyorum bugn 2gün kaldı bekleyip bekleyp çıkmazsa daha çok üzülrüm

Tatlım eğer varsa çok istisna duydum çıkmadığını, ya da erken gebelik, hassaas gebelik testlerinden al olmazsa ama büyük ihtimalle çıkar. tabi çıkmama ihtimali de var ama bazen adet günü çeşitli sebeplerden dolayı geçebiliyor. ama yine de olmayabiliyor. demem o ki öyle bişe olduğunda da olmama ihtimali olduğundan git bi test yaptır istersen, olmadı geçtikten 3-4 gün sonra bi daha gider yaptırırsın

Cok fazla istediğim icin okuduklarimdan Fazlasıyla etkileniyorum sanırım. Birde mesela benim gittiğim doktor hiç vajinal usg ile bakmadı gebelik oluştuktan sonra. Kan değerim 494 iken bile karından baktı. Özele gidiyorum, haftaya baska doktora randevu alacağım.
Hayırlı olsun canm pko hastalarının hamile olduğunu görmek beni mutlu etti:) nasıl doğal yollami hamile kaldın klomen ıgne mi yoksa aşılama mi

Hamile arkadaslar acaba hamileliginizin ilk evresinde yemek borusundan mideye kadar yanma ve kazinma hissettiniz mi??
Benim 4 5 gundur boyle ve cok fena bir kazinma bu, sabah kalktigimda oluyor.
Gebe miyim bilmiyorum. Sadece adetim 1 gun gecti..
Umutlanmak da istemiyorum ama bilemedim ki o_O

arkadaşlar sperm hareket hızına havuç suyu iyi geliyormuş eşinde bu sorunu yaşayıp hamile kalan bayanlar var mı ?

:anneadayı::KK14:Son adet tarihim 24 Mart. PCO hastası Olduğum icin gebeliğim 1 hafta geriden geliyor yani geç Döllenme olmuş. Suan 6. Haftadayim. Çarşamba günü 7,5 mm keseyi gördük. Cuma Günü'nden beri kahverengi lekelenmelerim oluyor. Cumartesi gunu yine lekelenme devam edince tekrar doktora gittim. Kesemin 12,9 mm oldugunu gayet guzel geliştiğini soyledi. Progestan başladım ancak ilaç kullanmama rağmen hala lekelenmelerim devam ediyor...

bana da aralık ayında PCO teşhisi konuldu ve bu zamana kadar hiç böyle bir problemim olmamıştı. Bu sebeple biraz tedirginim. Gebe kalma süreciniz ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Doğal yollarla mı tedavi ile mi gebe kaldınız acaba?

Hayırlı olsun canm pko hastalarının hamile olduğunu görmek beni mutlu etti:) nasıl doğal yollami hamile kaldın klomen ıgne mi yoksa aşılama mi
Günaydın :)
Ben 3 kez klomen kullandım, etkili olmadı. Daha sonra hsg çektirdim, tuplerim tikaliymis onlar açıldı. Adet dönemimde hormon testlerine bastırdım prolaktinim yüksek cikti. Dostinex kullandım o ay hamile kaldım. Suan 8 hafta olduk Şükürler olsun. Hatta dün kalp atışlarını duyduk :)

bana da aralık ayında PCO teşhisi konuldu ve bu zamana kadar hiç böyle bir problemim olmamıştı. Bu sebeple biraz tedirginim. Gebe kalma süreciniz ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Doğal yollarla mı tedavi ile mi gebe kaldınız acaba?
Günaydın canım,
PCO gerçekten korkulacak birsey değilmiş, benimde yumurtlama problemim vardı klomene basladim. Ayda 3-4 yumurtam oluyordu ama dollenemiyordu. Sonra hsg çektirdim tuplerim açıldı. Prolaktin hormonum yuksekmis dostinex kullandım o ay hamile kaldım. Tedavi oldun mu diye sorarsan, evet oldum ama dediğim gibi tuplerim açıldı hsg ile birde Prolaktin seviyem düşürüldü. Hemen hamile kaldım

X