Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kızlar merhaba
benimde bi sorum var ben 2 ay önce kürtaj oldum tekrar çocuk düşündüğümüz için korunmadım adetten sonra 1,5 hafta herşey normalken birden kanamam oldu ara ara doktor vajinal bi kanama olduğunu gebeliğe engel olmadığını söyledi kanama sürekli olmadığı içinde başladık çalışmalara :) gel gelelim adet günüm de geçti normalde 26 günde bir oluyordum bugün 32. gün idrar test yaptım negatif çıktı yarın ancak yaptırıcam kan talili meraktan çatlıyorum acaba üstüne görme mi yada annem bana hamleyken adet gibi her ay kanama yaşayarak geçirmiş gebeliğini adetten biraz daha az bende mi öyleyim kafamda binbir türlü soru var benim gibi birşey yaşayan varmı ???

kızlar benimde bir sorum var yeni katıldım aranıza.. yeni hamileyim .. biz eşimle prezervatifle korunduğumuz halde hamile kaldım ikimizde çok şaşkınız hiç beklemiyorduk.. sizce nasıl oldu böyle birşey yada eşim son anlarında takıyordu başında değil belki de bilerek yaptı ama yapmadım diyor aklımız karıştı yani ... :S
Valla bence cok sanslisiniz.. onca insan hamile kalmak icin cirpiniyor..

Kızlar merhaba
benimde bi sorum var ben 2 ay önce kürtaj oldum tekrar çocuk düşündüğümüz için korunmadım adetten sonra 1,5 hafta herşey normalken birden kanamam oldu ara ara doktor vajinal bi kanama olduğunu gebeliğe engel olmadığını söyledi kanama sürekli olmadığı içinde başladık çalışmalara :) gel gelelim adet günüm de geçti normalde 26 günde bir oluyordum bugün 32. gün idrar test yaptım negatif çıktı yarın ancak yaptırıcam kan talili meraktan çatlıyorum acaba üstüne görme mi yada annem bana hamleyken adet gibi her ay kanama yaşayarak geçirmiş gebeliğini adetten biraz daha az bende mi öyleyim kafamda binbir türlü soru var benim gibi birşey yaşayan varmı ???
Canm merhaba hamilemisin.yaptirdin mi testi.ben 1senelik evliyim ve hic korunmadim ve sorun olmadigi halde kalamiyorum :KK43: benimde ara kanamalarim olmustu.doktora gittim dedigin gibi engel degil hamilelige dedim ama sen kurtaj olduktan sonra gelmis sanirim kanaman.belki onun etkisi olmustur.sonuc ne

Kimsecikler yok..bu heyecanimi sixle payladmak istiyorum.biraz once idrar testi yaptim.ikinci cizgi belirdi hemen.sanirim hamileyim...

Adetime uc gun var.sabah cok üzülmüştüm her sabah atesimi olcerek takip ediyodum.bugun biraz dusme vardi.allahim isallah bu mutlugu bana tattirir

Arkadaşlar hamile olanlara soruyorum özellikle Göğüs ağrısını nasıl yaşadınız ve ne kadar süre önce

ben de şiş sert elleyince acıyordu bölgesel değil bütün halinde acıyordu biri değince ya da südyeni çıkarınca acısı daha çok hissediliyordu

Merhabalar bende bir soru sorayim.3 ay once oglumu emzirmeyi biraktum. Adetlerim hala duzene girmedi. Son adetletim 19 agustos 18 eylul 19 ekim ve 13 kasim.dogumdan once cok duzenliydi 28 gunde bir olurdum.21 kasimda esimle korunmasiz iliskiye girdik.bu ay da kasik ağrılarim cok var bicak saplaniyor gibi.gece bile oldu.sabah erken gebelik testi aldim negatif cikti.ne dersiniz ihtimal var midir. ?

Merhaba arkadaşlar size 1 sorum olacak önce hikayemi anlatayım
geçen at 9 unda adet gördüm fakan 6sı ve 7 sinde cinsel ilişki oldu. Bu ay hali hazirhazirda adet olmuş değilim ve adetlerim genelde çok düzenlidir vücut ısım 37.0 hiç bir hastalık geçirmiyorum. Göğüslerimin ucu baya acıyor yorgun ve halsizim sizce hamile olmam sözkonusu mu gebelik testi alsam test kesin sonuç verir mi ?

X