Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
nbr nasılsın iş yerınde ne durumda işler:44:

SELAM KIZLAR
bir süre daha burda kalmaya karar verdim sebebide şu bu sabah geldim patronda geldi işte hiç bişey yokmuş gibi gayet kibar davranıyor bende hiç pas vermeden gayet resmi takılıyorum.bakalım ilerleyen saatlerde eger ters bişey söylerse yada konuşalım derse konuşucam ama şimdilik beklemedeyim.cemlede konuştum işten bi süre ayrılmıycam ama bu sana üüzldügüm için degil sadece bebek planını ertelemek istemedigim için dedim (çünkü cem bi kaç gündür borçları nasıl ödüycez diye fazlaca sıktı canımı ) bende sadece ve sadece bebek için bir süre daha burdayım alttan iş arıycam buı süre zarfında bakalım umarım hayırlısı olur hakkımda

nanemmm canım yazdıklarını okudum geç olsunda güç olmasın demişler biraz daha bekle herşey hayırlısıyla olur canımm
merveicm gözün aydın testler iyi çıkmış

sağol hayatım zaten dogum kılom kalmadı 58 ım su an 168 boya ama ben 54 olmak ıstıyorum evlendıgım kılo ama bunun ıcın herhangı bır cabam yok cunku emzırıyorum...bakalım zamanla gıderse ne ala...elıflerın ınternetı yok ondan gelemıyor...ucretsız ızınd o bır yıl ıse baslamadı yanı

bebek ıcın ınsan her sıkıntıya gırebılıyor ..kız yelız senı ruyamda gordum nasıl şişkosun ama ınanamadım meger yelız neymıs dıyorum ..halbukı degılsın ama ruyamda resmen çok guzel hareketler bunlardakı peline yaklaşmıştın yani.hayırdır

alalalalallalalal annnaaammm ne ki acabaaa yaa bakalım dur

Şişman olduğunu görmek zengin olmaya, izzet ve şerefe, din ve dünya kuvvetine, Şişman birini görmek, bu nitelikte birine delalet eder.ayyyyyy hadi inşallahhh hayırlı bi rüyaymışş DDDDDDD

hayırlısı olsun yelizcim bi süre daha devam et bakalım

şişkoo yelizzzzzzz hayra çıksın canm rüyannn

elif iyi yapmış ya ücretisz izin oalyını çocuk biraz kendine gelir sonra bırakması zor olur ama olsunnn bebekken bırakmaktan iyidir

bende dün riyamda ofisteymişiz balıklar görüyorum önce sonra çok güzel kocaman bir papagan arkasından herkez deprem oluyo die bagırıyo ama ben hiç hissetmiyourm ofise giriyorum patronun oglunun oturdugu odanın camları kırılmış başka hiç bi yerde bişe yok ama avizeye bakıyorum çok azcık sallanıyo sonra bende çantamı alıp dışarı çıkıyorum koşuyorum binalardan uzaklaşıyorum ama hiç deprem oluyomuş gibi degil ortalık öyle bi rüyaydıı

hayır olsun canımmm balık kısmet derler bu rüyana baktın mı

hayır olsun canımmm balık kısmet derler bu rüyana baktın mı

cnm ben kendim az buçuk yorumlayabiliyoum kuş ve balık iyi depremde kişinin hayatındaki ufak degişikliklere yorulur ama büyük deprem tamamen hayat degişimine yorulur benim yorumuma göre ben iyi bir yerdeyim ama o patronun oglu olacak adamın hayatında iyi gitmeyen şeyler olacak çünkü deprem oluyomuş ama sadece onun camları kırılmış ki cam kırılması iyi degildir

Şişman olduğunu görmek zengin olmaya, izzet ve şerefe, din ve dünya kuvvetine, Şişman birini görmek, bu nitelikte birine delalet eder.ayyyyyy hadi inşallahhh hayırlı bi rüyaymışş DDDDDDD
güzelmiş manası..ben de gecen de dev kaplumbagalar ve tonlarca koca kkoca balıklar gordum ne acaba

balık para kaplumbaga yavaş ilerleyen iş demek şekerim
bilet aldım piyango mu çıkacak acep..ulan anında pılımı pırtımı toplamaya bıle gerek gormeden kaçar gıderım buralardan...zaten allahta bunu bıldıgı ıcın bana para mara cıkarmaz

bilet aldım piyango mu çıkacak acep..ulan anında pılımı pırtımı toplamaya bıle gerek gormeden kaçar gıderım buralardan...zaten allahta bunu bıldıgı ıcın bana para mara cıkarmaz

bende aynıyım vallaaa anında kaçarım burdan ve oturdugum semtten DDD ya bu arada gelinde iki muhabbet edelim yaaa:2::2::2::2:

Selam kizlar nasilsiniz bakalimmm????

nane bence de doktorun boyle emin adimlarla ilerlemek istemesi daha iyi sizin için, her zaman ayni seyi yasamaktan iyidir yani
yelizzzz patronunlaaa kotu birseyler yasamissin ama bennn kaçirdim orayi??
nesliiii naber tokatli baci :)))
merve testin sonuclari iyi cikmissss :) nasilll pasamizzzz hareket ediyor mu annesi? iyi besle yeğenimiii

beni soracak olursanız fena değilim hala gribim geçmedi...bahar uyuyo..doğum gününe 3 gün kaldı ama biz pazar günü kutlayacağız...yemekler pastalar çörekler filannn yapacağız öyle işteee öyle büyük bir organizasyon yok abimler annemler görümcelerim ve eşimin kuzeni gelecekk 20 kişi filan olacağız işte...ablamın da gelmesini isterdim ama midesine hortum takacaklar yeğenimin o yüzden onlar gelemicek....

senin adına sevindim canım hayırlısı olur inş hakkında bebek söz konusu olunca insan herşeye katlanıyor değilmi...

saol canım benden önce senin güzel haberlerini alırız bakalım valla dört gözle haberlerini bekliyorum:))

çok sevindim canım test sonuçlarına bir ohh çekmişsindir dimi:)
ewet elifi bende göremiyorum kaç gündür bende çok vefasızım ya kızı ne zamandır arıycam arıycam hep bişey çıkıyor arayamıyorum inş bu akşam oturup tek tek arıcam arıcaklarımı:)

saol canım bu arada inş hayırlısı olur bakalım görücez..

hoşgeldin idilcim nasılsın?sendemi gripsin geçmiş olsun tatlım..bende cumadan beri gribim(
baharcık 1 yaşınamı giriyor maşallah ya çok heyecanlısındır sen şimdi:) ohh büyük bir hazırlık yapıcaksınız desene resimlerini hemen facede koy olurmu çok merak ediyorum şimdiden:)

ablanada çok geçmiş olsun canım ya Allah acil şifalar versin...

saol canım doktorumu çok seviyorum bu konuda hem beni rahatlatıyor hemde benden çok istiyor valla hamiş kalmamı:) o yüzden daha bir titiz davranıyor..aynı şeyler tekrarlanmasın diye..bakalım hayırlısı olur inş.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…