Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
hoşgeldin idilcim nasılsın?sendemi gripsin geçmiş olsun tatlım..bende cumadan beri gribim:KK43:(
baharcık 1 yaşınamı giriyor maşallah ya çok heyecanlısındır sen şimdi:) ohh büyük bir hazırlık yapıcaksınız desene resimlerini hemen facede koy olurmu çok merak ediyorum şimdiden:)

ablanada çok geçmiş olsun canım ya Allah acil şifalar versin...

saol canım doktorumu çok seviyorum bu konuda hem beni rahatlatıyor hemde benden çok istiyor valla hamiş kalmamı:) o yüzden daha bir titiz davranıyor..aynı şeyler tekrarlanmasın diye..bakalım hayırlısı olur inş.

insallah sende hamis kalirsin nanem bende cok istiyorumm hamis kalmani :)

resimlerini koyarim tabi faceye :)

herkes nerde yaaa

:KK57:
Selam kizlar nasilsiniz bakalimmm????

nane bence de doktorun boyle emin adimlarla ilerlemek istemesi daha iyi sizin için, her zaman ayni seyi yasamaktan iyidir yani
yelizzzz patronunlaaa kotu birseyler yasamissin ama bennn kaçirdim orayi??
nesliiii naber tokatli baci :)))
merve testin sonuclari iyi cikmissss :) nasilll pasamizzzz hareket ediyor mu annesi? iyi besle yeğenimiii :KK51:

beni soracak olursanız fena değilim hala gribim geçmedi...bahar uyuyo..doğum gününe 3 gün kaldı ama biz pazar günü kutlayacağız...yemekler pastalar çörekler filannn yapacağız öyle işteee öyle büyük bir organizasyon yok abimler annemler görümcelerim ve eşimin kuzeni gelecekk 20 kişi filan olacağız işte...ablamın da gelmesini isterdim ama midesine hortum takacaklar yeğenimin o yüzden onlar gelemicek....

iyidir canım ne olsun gec kalıyorsunuz bızde kaçıyoz kımse yok diye...:KK57:aman baharımın d.gunune 3 gun mu kaldı yanı bugunden ıtıbaren 2 gun...annesı sen gene dogum gununde tam gununde fotolar çek...pazar gunu kutlasanız bıle..ben bu yıl yazdan kutlasaydım keske dıyorum 7 eylulde bız tokatta oluyoz...sadece 3-5 komsu vardı kendı aılemden kımse yoktu bıraz buruktu o nedenle...ama 2. yasını yazdan kutlayacagım aılemle bırlıkte...ablanın oğlunada cok gecmıs olsun...hortum olayı ılk etapta sıkıntılı bıraz ama alısana kadar ..sonra emınım daha dırenclı olacak besınını alınca..allah sıfalar versın..tokatlı bacı ha...:KK1:kızıııım bız özmü öz aydınlıyız......hatta sökeliyiz....tokatlı doğmadıgıma sevınıyorum...memleketcılık yapayım azcık...ama bu kadar sevmezken egenın dogum yerı tokat...tokatlı ege dıye sevıyoz :KK1::KK1::KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
Gunaydin Canlarrrrr

:KK57:

iyidir canım ne olsun gec kalıyorsunuz bızde kaçıyoz kımse yok diye...:KK57:aman baharımın d.gunune 3 gun mu kaldı yanı bugunden ıtıbaren 2 gun...annesı sen gene dogum gununde tam gununde fotolar çek...pazar gunu kutlasanız bıle..ben bu yıl yazdan kutlasaydım keske dıyorum 7 eylulde bız tokatta oluyoz...sadece 3-5 komsu vardı kendı aılemden kımse yoktu bıraz buruktu o nedenle...ama 2. yasını yazdan kutlayacagım aılemle bırlıkte...ablanın oğlunada cok gecmıs olsun...hortum olayı ılk etapta sıkıntılı bıraz ama alısana kadar ..sonra emınım daha dırenclı olacak besınını alınca..allah sıfalar versın..tokatlı bacı ha...:KK1:kızıııım bız özmü öz aydınlıyız......hatta sökeliyiz....tokatlı doğmadıgıma sevınıyorum...memleketcılık yapayım azcık...ama bu kadar sevmezken egenın dogum yerı tokat...tokatlı ege dıye sevıyoz :KK1::KK1::KK1:

Evettt kiz iki gun kaldi :) dogum gununde fotolar cekecem, hatta burda bir alisveris merkezinde sirinler geliyormus onlarla da fotolar cekecemmmm hehehe tabi bahar aglamazsa
veee atesi cikmazsa yarin iki tane aşısı var kuzumun :KK43: offf önceden küçüktü kıpırdamıyorduu ağlıyorduu sonra kucağımda hemen susuyordu...yarın kıyamet kopacak offf çok korkuyorum yaa...:KK25:

hehehe kız evet ya ege tokatlı :))) sen bayağı nefret etmeye başlamışsın tokattan....

Bugun Aydemetin oğlu MERTin doğum günü galiba..........Doğum günü kutlu olsun....ailesiyle nice senelere inşallahhhh :nazar: :KK9::KK9::KK9:

Gunaydin Canlarrrrr

Evettt kiz iki gun kaldi :) dogum gununde fotolar cekecem, hatta burda bir alisveris merkezinde sirinler geliyormus onlarla da fotolar cekecemmmm hehehe tabi bahar aglamazsa
veee atesi cikmazsa yarin iki tane aşısı var kuzumun :KK43: offf önceden küçüktü kıpırdamıyorduu ağlıyorduu sonra kucağımda hemen susuyordu...yarın kıyamet kopacak offf çok korkuyorum yaa...:KK25:

hehehe kız evet ya ege tokatlı :))) sen bayağı nefret etmeye başlamışsın tokattan....

aynen canım aynen....:KK53:
Günaydın kızlarrrr... :KK3:
Nabersinizz... :KK16:

hoşgelmişsennnnnn nasssıııın eyimin ....:KK1:

X