Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

insallah sende hamis kalirsin nanem bende cok istiyorumm hamis kalmani :)

resimlerini koyarim tabi faceye :)

herkes nerde yaaa

iyidir canım ne olsun gec kalıyorsunuz bızde kaçıyoz kımse yok diye...aman baharımın d.gunune 3 gun mu kaldı yanı bugunden ıtıbaren 2 gun...annesı sen gene dogum gununde tam gununde fotolar çek...pazar gunu kutlasanız bıle..ben bu yıl yazdan kutlasaydım keske dıyorum 7 eylulde bız tokatta oluyoz...sadece 3-5 komsu vardı kendı aılemden kımse yoktu bıraz buruktu o nedenle...ama 2. yasını yazdan kutlayacagım aılemle bırlıkte...ablanın oğlunada cok gecmıs olsun...hortum olayı ılk etapta sıkıntılı bıraz ama alısana kadar ..sonra emınım daha dırenclı olacak besınını alınca..allah sıfalar versın..tokatlı bacı ha...kızıııım bız özmü öz aydınlıyız......hatta sökeliyiz....tokatlı doğmadıgıma sevınıyorum...memleketcılık yapayım azcık...ama bu kadar sevmezken egenın dogum yerı tokat...tokatlı ege dıye sevıyoz

Son düzenleyen: Moderatör:
Gunaydin Canlarrrrr

Evettt kiz iki gun kaldi :) dogum gununde fotolar cekecem, hatta burda bir alisveris merkezinde sirinler geliyormus onlarla da fotolar cekecemmmm hehehe tabi bahar aglamazsa
veee atesi cikmazsa yarin iki tane aşısı var kuzumun offf önceden küçüktü kıpırdamıyorduu ağlıyorduu sonra kucağımda hemen susuyordu...yarın kıyamet kopacak offf çok korkuyorum yaa...

hehehe kız evet ya ege tokatlı :))) sen bayağı nefret etmeye başlamışsın tokattan....

Bugun Aydemetin oğlu MERTin doğum günü galiba..........Doğum günü kutlu olsun....ailesiyle nice senelere inşallahhhh

aynen canım aynen....
Günaydın kızlarrrr...
Nabersinizz...

hoşgelmişsennnnnn nasssıııın eyimin ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…