Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Canım HOŞGELDIN BİZ İYİİZZ SEN NAISLSIN KZIÇENIN RESIMELRINI GÖRDÜM ÇOOK BUYUMUS CADI MAŞALLAHH

aman iyi olun canım galiba çalışmalar baaşlamış çok sevindim, bende çok şükür iyiyim asya öylle doldurduki evimizi artık annemlere gidesim gelmiyor, Allahım herkese hayırlı evlatlar versin

aman iyi olun canım galiba çalışmalar baaşlamış çok sevindim, bende çok şükür iyiyim asya öylle doldurduki evimizi artık annemlere gidesim gelmiyor, Allahım herkese hayırlı evlatlar versin

evet canım başladık çalışmalara :)

dün 3 ve 4. round muz vardı eheueheu

pazartesi bereketli günler başlıyo ( eşim bereketli günelr bereketli toprakalr dioda yum günlerine )

hayırlısı olsun ınsallah hepımız hakkında..

ne güzel ya Allah ım hep güzel günlerini göstersin canım :)

bu tempoyla çalışırsanız ocak ayında iyi haberini alacaz desene

gunaydinnnnnnnnnn kizlarrrrrrrrrrr nasilsiniz? benim moralim bozuk herifle tartistikkk gicik yaaaaaa, beni gicik etmek için ne varsa yapiyoooooo bende kiçimi dondum yattim, sabah da beni opmeden gitti, daha ne mesaj atti, ne aradi bana neeee ben konusmayacammm sinir etti beni gece gece, zaten hastayimmmm hiç uyumadimmmmmmmmm sinirlerim tepemdeeeeeeeeeeee

hemsommmmmmmmmmmmmm asya prenses ne guzel olmus boyle masallahhhhhhh yaaaa cok sekerrrrrr

ayseeeee 3. ve 4. round vardi ha hahaha cok guldurdun beniiii :) boks mu yapiyorsunuz kizzzzz :))))

merveeee sen bayagi erken hissettin ha tekmeleriiii, masallahhh sizeeeeeeeee :) ben hatirlamiyorum gerçi ne zaman hissettigimi deee erken geldi bana sankiii

yelizim pepe nerde pepeeeee aaaaaaaaaaaa

tinkerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ege nasil egeee

ya kizlar ademerve bize kustu mu yaaa, neden hiç gelmiyooo??

bahar supermencilik oynuyooo oyuncak kutusu var tutup bacaklarini havaya kaldiriyo nasil yapiyo ya bende anlamadim:))))

Son düzenleme:
tickeri beğendim eski tickerime göre yeniden hamileydim
ege nasıl büyüdümü ikinciyi düşünmüyormusunuz artık

amin canım hamileyken hiç kucağına alamayacakmışın gibi geliyo

ege baya büyüdü de ikinci düşünüyoruz da vakti var daha...3-4 yaşlarına bir gelsin oğlumuz...

ege nasıl olsun hayatım aynı kuduruk yaramaz ....tam numaracı oldu ya...adamerve topiğe gelmıyor da facebooktakı grupta bızlerle...facebook hrkesın kolayına gelıyor sen tabi ayrıldım bizden

evet ya burdan resim eklemek de cok zorlasti yaaa ben en iyisi tekrar bir uyelik acayim demiii tinkerim hem sizi de takip ederim kuzularin resimlerine filan bakarim

merhaba kızlar nasılsınız?
Yıldız canım kızın büyümüş masallah
ıdıl geçmıs olsun hastaymıssın bu arada kızını gördüm o kutunun üzerınde napıyor öyle yaaaaa:)
tınker ege napıyor bırde günde kaç sefer uyuyor ve kaç saat canım

evet ya burdan resim eklemek de cok zorlasti yaaa ben en iyisi tekrar bir uyelik acayim demiii tinkerim hem sizi de takip ederim kuzularin
resimlerine filan bakarim

evet aç aç açaç

merhaba canım sbah 8 gıbı bakıcıya bırakıyorum yarım saate tekrardan yatıyormus 9 bucuk 10 gıbı kalkıyormus bır de öğlen 1 gıbı uyuyormus yemekten sonra...2 saatı buluyordur en az..ama haftsonu benımleyken gunde bır kere 1 bucuk saat falan uyuyor...özledıgınden herhalde aksam da 10 10.30 gıbı yatıyor ...ama buyudukce azalıyor uyku olayı duzensızlesıyor bız cok duzenlıydık sımdı arada sasırıyor..ben de bıberonu bırakmak ıstıyorum da ınek sutune alıstırmadım hala junıor mamalardan ıcıyor...mama da bardakla ıcılır mı yameme de alıyor hala ve artık meme yuzunden gecelerı uyanıp duruyoz ...delıksız uykumuz yok...bıberonda sankı dişlerde leke yapmaya basladı on dıslerının dıs etıne yakın yerlerınde tabakalar olusmus ...curuk degıl ama hafıf rengı koyulaşmıs bıberonmu yaptı acaba dıyorum...tatlı da yemıyor ole cok sekerle arası ıyı degıl ama anlamadım..fırcalıyoz da...

anladım canım bızımkıde sabah 8de kalkarsa 11de tekrar yatıyor ve aksam 4de yatıyor 1er saat uykuya ama bıraz daha geç kalkarsa uyumamak ıçın dırenıyor acaba artık tek uykuyamı geçecek anlamıyorum oyuzden sordum sanada gece uykusu bızımde hala delıksız degıl uyanıyor sık sık delıyorum bazen süt içiyor sadece bır kez işte ama yınede sık kalkıyor bıberon dişlerde öle bişi yapmaz canımya hiç duymadım ben ılk defa senden duyuyorum baska nedenı vardır bence onun ama bılmıyorum yanı

demır ılacı da ıcmıyor ama...acaba kansızlık yapar mı kı..bıberon curugu dıyorlar ya.acaba o mu basladı dedım...kalsıyum eksıklıgı de olabılırmıs ama adam bol bol sut ıcıyor yogurt sut peynır alıyor nıye eksık olsun kı ya..bu arada sen ozel su cıcegı asısı yaptırdın mı..13. aydan sonra yapıyorlar ya ama ucretlı bız daha yaptırmadık

anlamadım vallahı canım ama çok mu bıberon alıyor Rüzgar sadece 1 kez o da gece alıyor yanı inş geçer canım erkenden diş sıkıntısı yasamazsınız sen bır doktora sor bence beklmeden ögren tatlım evet canım ben 13. ayda yaptırdım asısını Rüzgar ın aşı 89tl

ay bız salladıkca salladık ya ıhmal etmemek lazım aslında allah korusun ...aslında curuk degıl nasıl dıyeyım sarımsı tabaka seklınde...egede 2 yada 3 kere alıyor bıberonu..yatarken bır de gece uykuda memede yetmedıgı zaman emzık de kullanmıyoz ama ..bu ara gıdecegım zaten dr a...sorayım bi..

gıt canım doktora sor asısınıda yaptır önemlı bır aşı bu ıhmal etme tatlım

çalışmaya bakmıokı anacım :) nasıp olacak ıste :)

diyet de tam gaz bu hafta 1,200 vermısım toplamda 7,200 verdim
EVET CANIM NASİP
BU ARADA NASIL KİLO VERİYOSUN BEN VEREMDİĞİMİ SANIYODUM İŞ YERİNE Bİ GELDİM HERKES NASIL KİLO VERDİN DİYOLAR 64 KİLOYUM ESKİ KİLOM YANE AMA BİRAS DAHA VERMEK İSTİYORUM

hemşom canım özledim kıs hepinizi evet büyüdü asyacık çok tatlı teyzesi, sende baharı eklesene ben faceboook a giremiyorum iş yerinde engel var,
eşinle tartışmışın aman salla gitsin boş ver ben artık tartışınca kafaya takmamayı beceriyorum nasıl yapıyorum bende bilemiyorum,kendime şaşırıyorum
ege baya büyüdü de ikinci düşünüyoruz da vakti var daha...3-4 yaşlarına bir gelsin oğlumuz...

:
egenin fotoğrafları yüklesen keşke
ikinci için bizde 3-4 yaşı bekleyecez fakat ben korkuyorum heran kalmaktan doğumdan sora sizde böylemiydiniz, bi kere regl oldum bi daha olmadım çoooook korkuyorum
evet canım büyüdü yaramazım.
bu arada hayırlı olsun rüzgar sünnet olmuş

sen daha 4. aydasın normal ama yakındır emın ol olması...benım su an gayet duzenlı reglım...egenın fotosu yok su an ama facebookta koyuyorum sureklı sen var mıydın facedekı grupta

elımde sadece bu resmı var o da teee yazındı...

Son düzenleyen: Moderatör:
tünaydın kızlar dünden beni kötü zamanla geçirmeye ve işten tam anlamıyla ayrılmaya karar verdim patronum pazartesi burda olucak ve ben kesin olarak konuşucam ve onun kelimelerine göre kesin bi karar vericem sebebide şu

ben bu ofisin yer temizligi bulaşık temizligi muhasebesi inşaatlarda şantiye şefleri olmasına ragmen oraya verilecek siparişleri vermessi takip etmesi artı tek firmada degil 2 firma patronumun 2 firma oglunun bütün herşeyiyle ben ilgileniyorum bide maden ocakları var neredeyse onlarla bile artı dışarı evrak götür getir falan bi ofiste aklınıza gelebilecek işlerin kat kat fazlasını yapıyorum.ve 4. senemin içindeyim sadece 700 tl maaş alıyorum vede sigortam ben işe girdikten bi sene sonra başladı.tamam çok mükemmel bi eleman degilim bazı şeyleri unutuyorum dogal olarak üzerimde bu kadar iş varken.bide patron 10 tane işi aynı anda verip üzerine çay istiyo yada ben işlerimi bitirmeden başka işler yüklüyo dogal olarak kaçıyo bazı işler takibimden bunun azarını yiyiorum üzzerinede stajer var bitane içtigi sigaranın küllügünü çayın bardagını masada bırakıp gidio ve kimse bişi söylemio
neyse gelelim asıl olaya

dün oglunun açıp ilgilenmedigi bi firmasının ticaret odası borcu çıktı daha önce gelmişti bu borç ve ben kontrol ederek patrona 09-2010-2011 borcu oldugunu ve ben buradayken hiç yatırmadık demiştim oda bi ara öderim dedi kaldı öyle
dün bu mevxzu dile gelince bende aradım patreonu ve böle böle dedi,m oda biz onu ödedik dedi bende hayır ben burdayken hiç ödemedik dedim oda dalga geçer gibi ben gelince ödedigimizi bulur koyarım önüne dedi bende tamam o zaman bulun koyun dedim sakince ama yinede sinirlendim ve daha önce kontrol ettigim şeyi ikinci kere kontrol etmek için dosyayı elime aldım ve sertçe möasaya vurdum bu sırada patronun oglu bana bagırmaya başladı iş ahlakından bahsetti ve yıgınla şey söyledi bende madem benim iş ahlakım yok git babana söyle kovsun beni dedim neyse böyle sustu bende patronu aradım ve ilk başta borçla olan durumu anlattım hııı öylemiydi tamam o zaman dedi daha sonra siz bana güvenmiyomusunuz dedim ne alaka dedi dedim neden böyle böyle dediniz falan oda işte herşeyi unuttugumdan falan bahsetti bende ben insanım robot degil dedim ve oglunuzla kavga ettim dedim
neden dedi dedim ben sizinle konuşunca olayı daha önce kontrol ettigim için emindim ve sizin söylediginiz şeye sinirlendim elime kontrol etmek için aldıgım dosyayı sertçe masaya bıraktım dedim oglunuzda bagırıp iş ahlakından bahsetti bana dedim ben bu ofiste 3 senedir çalışıyorum ve siz benim patronumdan önce büyügümsünüz ben size sinirlenebilirim siz bana sinirlenebilirsizni insanız sonuçta dedim ama ben size sinirlensem dahi böyle bi hareketi siz varken asla yapmam dedim. ama oglunuz kalktı bana iş ahlakı dersi verdi dedim kusura bakmayın ama sizde biliyosunuz bazen oglunuz arkadaşıyla akşam ofise glelip keyif çatıyodu ve yedigi çekirdekleri bırakın tabaga atmayı masanın üzerine atıyodu dedim şimdi gelip bana iş ahlakı diyemez dedim oda pazartesi gelince konuşuruz kızım dedi kapattık.sonucu az çok biliyorum patron gelince bana ahkam kesicek muhtmelen yok şöyle unutuyosun yok böyle unutuyosun diye ve ben işten ayrılmak isedigimi söylüycem.dünden beri aglıyorum gece gram uyku girmedi gözüme ayşe ve meloş beni yüzz yüze gördüler şu an görseler yanıyamazlar öyle diyim size çok çok kötğyğm (5:

eheueheu yok kız ne boksu round round oynasıoz biz kırmzıı köşedeee ayşeeee
mavi köşede kocişiii bakalım kım kaznacak eheueheu

evet ya burdan resim eklemek de cok zorlasti yaaa ben en iyisi tekrar bir uyelik acayim demiii tinkerim hem sizi de takip ederim kuzularin resimlerine filan bakarim

EVET CANIM NASİP
BU ARADA NASIL KİLO VERİYOSUN BEN VEREMDİĞİMİ SANIYODUM İŞ YERİNE Bİ GELDİM HERKES NASIL KİLO VERDİN DİYOLAR 64 KİLOYUM ESKİ KİLOM YANE AMA BİRAS DAHA VERMEK İSTİYORUM

canım ben diyet ve spor yapıyorum :)
kilo vermek baska bıseyyy zayıf gözükmek bısey fıt olmak baska bısey sağlıklı ve fit olmak başak bişey :)

mesela 65 kılo ıkı kısı al ıksıı de aynı kilo ama aynı gozukmez biri daha kılolu veya zayıf gozukebılır

bu vücudun fit olmasındna kaynaklanıyo zayıflamıssan ne güzel spor yapıp daha fit bi görünüme

geçebilirsin çok da güzel olur :) 5 kg sonra ben platese başlıycam su an sadece yürüyorum

meltem platesle göbeği fln topladı maşallahhh ben de baktımda videoya hareketler bıraz zor ama

kadın garantı 10 gunde farkı farkedceksınzı dıo ebru şallı meloş da hareketlerı gosterıo lastık gibi olmus valla

eğilip kafayı yere koyyo ben bi eğiliom bırak yere koymayı yaklaşamıom bile abbov

yelizcimm hakkında hayırlsıı olsun canım ufak bi meseleyi büyütmüş dangalak patron oğplu tribi
hepsibninki çook gördüm ben bunalrdan onun için anlıyorum seni
akışına bırak mutlu değilsen başka işe geç işmi yok yani.....

sinerjı denen yerde çalışlrıken bi allerji türedı ben de sıkıntıdan naapsam gecmıodu ısten cıktım aynı gun gitti hepsi
çok şükür stres çook fena mutlu değilsen suyu cıkmıs buranın diyosan bi dakıka durma hıcbısey senen önemli değil..

kara zorla çalışıyrouz hiç bılmıyoruz kendımızın kıymetini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…