Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selam arkadaslar benimde bir sorum olacakti.

-Merak ettim benim Adetim 20-25 kadar hep düzenliydi fakat bu ay sadece 3 gün sürdü
-adetim niye 3 gün sürdü acaba bilen varsa ark bana yardimci olun ltf.
-hemn adeten sonra esimle beraber olduk ve hamile kalma sansi ne kadar yüksek arkadaslar??????

: Simdiden tsk ederim cvplar iciin

arkadaslar benimde bir sorum olcak
benim adetim 20.11-25.11 e kadar sürmesi gerekiyordu ve 3 gün neden sürdü????????????
ve adeten sonra esimle beraber olduk
hamile sansi ne kadar yüksek oluyor bilen arkadaslar varsa ltf bana cvp versin!!

simdiden cvp icin tsk ederim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kızlar nerelerdesiniz? ayşeeee kan testi yappp ayşeeeeeeee
Gökce yüzünü gören cennetlik :)
Yelizzz bir de Pepee çiz şu tırnaklarına yaaaaa PEpee Şilaa Zulu filan hehehe çok güzel olurrr
Ademerve nerelerde ya uzun zamandır gelmiyo bilge hanım nasıl acaba??
Tinker,Şeroo gelmediniz bugünnn hayırdırrrrrrrrrrrr

idilcim ben pepeye gıcık oluyorum yaaa o yüzden şu çizeceklerim bitsin onu yapıcam :))

günaydın kızlarr..dün toplantım vardı butun gun pazarda..müdür yetkılı olmak zor iş anacım..normal mudurlerın yaptıgı herseyı istiyorlar senden...yenı bır suru degıskılık gelmıs..bı ton angarya iş yani...sızler nereleerdesınız yahuuu.....

günaydınnn kıslarrrr öğretmen arkadaşlarımmmm gününüz kutlu olsunn...

günaydın canım teşekkür ederim sağol...ben de kutluyorum öğretmen arkadaşlarımızın gününü...benimkilerde bana resımler mektuplar yazmıs..okula gırdıgımde bahceye kocman öğretmenler gununuz kutlu olsun yazmıslar...ben hedıye almalarını yasakladım onun yerıne mektup şiir resım yazın daha mutlu olurum dedim..o nedenle sınırları fazla zorlayıp bahceye yazmıslar ....:))))

çok iiyi yapmışsın canım ama ne güzel mutluluk demiii okula gelince seni önemseyen miniklerin olması değer verilmesi çok güzel duygu olsa gerek...

Günaydın millettt :)

günaydınnn kıslarrrr öğretmen arkadaşlarımmmm gününüz kutlu olsunn...

günaydın canım :)

günaydın neslicimm :) Allah yardımcın oslun :)

Öğretmenler günün kutlu olsun canım nice uzun yıllar vatana millete faydalı evlatlar yetiştirmeyi nasib etsinn Rabbim :)

günaydın idilcim ya yaptım test olsa cıkardı bebem yaa :) zaten rand alamadım doktr bu akşam alcam dahılıyeye
o yapar test cıkar o zaman ama snamıom ben bebıs oldugunu :) ademerve geendle face de aktıf ama
iyi yanı bi sorun yok :)

çok iiyi yapmışsın canım ama ne güzel mutluluk demiii okula gelince seni önemseyen miniklerin olması değer verilmesi çok güzel duygu olsa gerek...

tesekkur ederim kızlar...şimdi de sınıfta piknik yapıyoruz ..pastalar kısırlar kurabıyeler....buyrun beklerım..:))

günaydınnn ayşemmmm

tesekkur ederim kızlar...şimdi de sınıfta piknik yapıyoruz ..pastalar kısırlar kurabıyeler....buyrun beklerım..:))

afiyet lsun canm size ya piknik deyince aklıma şu geldi ilkokuldayken yerli malı diye bi gün vardı o gün sınıfta böyle piknik yapardıkk herkes bişiler getirirdi çat pat hatırlıyom güzeldi bee canm hala varmı o yerli malı olayı ismini yanlış hatırlamıyorumdur inşallah:))

demek gıcık oluyon ege sevmese ben de pek sevmezdım herhalde cunku cocugum olmadan once şu kel kaayyumu ne ..bende ona kıl olurdum...:))))

aynen yaaaa bi kere izledimde aman aman ses tonu bilem yetti bana :))) kayuu ya bende gıcık oluyom yaa halada oluyorum :)) ama dedigin gibi çocugum olsa mecbur izleye izleye severdim sanırsamm :)))

günaydın kızlarrrrrr nasılsınızzz

bütün ögretmen arkadaşların ögretmenler gününü kutluyoırummm iyiki varsınızzz egitimsiz insanları görüyorumda allah öyllelerinden korusun herkezii

var tabiki yaaa olmazmııı çok eglenceli olurduuuu bayılırdım bennn

Gunaydin kizlar!

Yeliz niye gicik oluyon kiz pepeyee cok tatliiii ben seviyorum yaaaa
Ayse idrar testi yaptin ama sonra silik cikti dedin canim, kan testi yaptirsaydinnn kesin olarak cikardii o yuzden dedimmm

Nesliii Ogretmenler gununuz kutlu olsun senin ve butun ogretmenlerimizin.....
memleket baska ya biliyor musunuz, bu fransa oylee demokratik geciniyo ama ogretmenler gunu diye bir sey yok......ogretmenlere hiç deger verilmiyo.. deger vermeyi birak, ogretmenleri dovenler, kafalarina bira sisesi kiranlar (orta okuldayken boyle bisey yasadim), tecavuz edenlerr, kufredenler........

Merve, nasil gidiyo hamilelik canimmmm

Kizlar baharin dogum gunu yaklasiyo....beni bir stres bir heyecan sardiii......neler hazirlasamm, yemek olarakk neler yapsamm bilemiyorum ya bana fikirler verinn.......en az 15-20 kisi olacagiz evde cesit cok olsun istiyorum

Son düzenleme:

canım nebilim sevmiom işte :)) ee senin kuzun var mecbur ,zleye ,izxleye sevmişindirrr :)) ama mutlaka yapıcam senin için söz yanii ama tam gün veremiom malesef :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…