Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
var tabiki yaaa olmazmııı çok eglenceli olurduuuu bayılırdım bennn

günaydın canımmm evet yaa çok güzeldiii bende severdimmm

günaydın canımm hoşgeldinnnn iyi gidiyo canımmm sabırla beklemekteyimmm.. ay maşallahh baharımıza günler ne çabuk geçiyo yaaa doğum gününde çok stres yapma canmm tamam özel bişiler olsun istersin ama kendini yıpratmadan düşün işte bişiler

var canım var tutum ve yatırım haftası yani yerli malı dıyoruz...ama ben bu tarz pıknıklerı ara ara yapıyorum ..çocuklar cesıt beslenıyor o acıdan guzel cunku annesı yapan var yapmayan var..o gun en azından tıka basa beslenıyorlar...tabı ben de:)
aynen yaaaa bi kere izledimde aman aman ses tonu bilem yetti bana :))) kayuu ya bende gıcık oluyom yaa halada oluyorum :)) ama dedigin gibi çocugum olsa mecbur izleye izleye severdim sanırsamm :)))
:)))

sağol canım tesekkur ederım kendı adıma...

tamam bekliyorum haaaa :)))

aslında haklısın ama :d ben hamıle gibi hıssetmıorm sanmıyorum yanı onun ıcın doktor test yapnca anlarıss :)

Seliiiizzzzzzz kzı gecen sorduun soruya cevap

vermıstım bulamıosan tekrar yazyaımm :d

görmedım sanma yanii :)

Kızlar nerdesiniz...yaa..aşağıdahtıceyı goruyorum ..şimşek egenın resmını beklıyoruz hatıceeeee...kuzumuz nasıl ıyı mı...nasıl gıdıyor???

Seliiiizzzzzzz kzı gecen sorduun soruya cevap

vermıstım bulamıosan tekrar yazyaımm :d

görmedım sanma yanii :)

hangisi kızz ben cevap falan görmedimm....

buarada selam kızlar ailecek hastayız yine....babamız gripti ondan eylül'le banada geçtiii...şuan hepimiz evde yatıyoruz....

tüm öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler günü kutlu olsun......

gecmıs olsun canım :) özel msj attımmm

Kasıklarım ağrıyo yaa

hayır alamadım bu aksm denıcem artıkk

benım de hala agrıyor ayse..belımde agrıyor ve karnım davul gıbı adet bıtmesıne ragmen...muhtemelen enfeksıyon var bende herhalde...usutmeden olbılır dıyorlar ama..senın adetın gectıyse hamıslık de olabılır ..test yap hadı hadııııı

ıkı kere test yaptım ama negatıff olsa çıkardı

vallahı sorma benımde aynı benım normalde adete 1 hafta kala elelrim şişer gaz fln olr

bugun kalktım elelrim ayakalrım şişmiş bide aynen karnımda davul gibi gaz of of kasıkalrım da agrıo

ben üşttüm sanırrım baska bişi olamaz ya test negatıf cunku

Nesli nagiş merve ve hatırlayamadıgım tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun

kızlarrr öğretmenler gününüz kutlu olsun
ay_she canım bende bi doktora gözük sen yaaa adetin geçmişmiydi peki???

benimde bu sıralar saçlarım daha çok döklmeye başladı ve inanılmaz şekilde kepek var ne yapcam bilmiyorum.geçmişi okuyamadım önemli birşey var mı

canım çaresiz gidicem artık bi doktora napayımm

saç benımde cok cokuluo ya bulamadım bı caresını :)

canım çaresiz gidicem artık bi doktora napayımm

saç benımde cok cokuluo ya bulamadım bı caresını :)

git git ihmal etme
bakalım şampuanımı değiştirdim kepeğe karşı olandan aldım deniycem biraz evin her yeri saç dün temizlik vardı evde parkeler koyu renk her yerde saçlarım var

seaster normal ya doğumdan sonra saçlar dökülürr......bizde bebek annesini tanımaya başlayınca saç dökülmesi olur derler.....sonra geçiyooo :)

Ayşeeeeeeeeee sen bence bi kan testi yaptır genede....

git git ihmal etme
bakalım şampuanımı değiştirdim kepeğe karşı olandan aldım deniycem biraz evin her yeri saç dün temizlik vardı evde parkeler koyu renk her yerde saçlarım var

ay bızım evde ölee ben tee bekarlıktan beri öle nedense çok dökülür çok da cıkar yanı hiç azalmaz sacım

seaster normal ya doğumdan sonra saçlar dökülürr......bizde bebek annesini tanımaya başlayınca saç dökülmesi olur derler.....sonra geçiyooo :)

Ayşeeeeeeeeee sen bence bi kan testi yaptır genede....

doktora gidicem bebeğim bakaım ne dicek bu akşm rand alaım da :)
hem rahmıme fln baksın bi ne zmanadır göstermıyom kımseye ondna oldu eheueheu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…