Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
arkadaslar bi soru sorucm size yardimci olursaniz iyi olur geciktirici spreyler gebeligi etkiler mi acaba bilgisi olan var mi

arkadaslar bi soru sorucm size yardimci olursaniz iyi olur geciktirici spreyler gebeligi etkiler mi acaba bilgisi olan var mi

kayganlaştırıcı yagların spermlerin öldügünü okumuştum fakat geciktirici de öldürürmü bilemiyorum :))) ama yapısı geregince öldürebilir sanırım

kötü kedi seroooo topikte arkadaşlar seni soruyo niye gelmiyo diyolar ben de zamanında bişeye kırılmış,söyle hangi topikte,topikçe gönlünü alalım diyolarrr,hadi gel topiğe bak az kaldı doğucaz hepimiz kırgınlıklar bitsinnnn

Günaydın kepelekleriiiiiiiiimmmm dün akşam oğlumun beşiği geldi çok mutluyum çooooookkkk
Niye kimsecikler yok hala hadi hadi hadiiiii

Son düzenleme:

Tamam canım geliyorum

kızlar günaydın herkese.. bayram öncesi yoğunluğundan, giremiorum çok.. bayramdada giremem sanırım, o yüzden şimdiden herkesin bayramını kutlarım.. bol bol etlenin hadi bakemmm

canım bi kesme şeker çay kaşığının ucu ile kimyon su ile kaynat sonra ılıyınca ver ben günde 10-15 defa veriyorum toplamda şekerde olunca içiyor güzelce:)tuvalete gelince idil 5 gün yapmadığı oldu ama çok şükür düzene girdi . doktora gittik biz bi şurup verdi bide ıkınmaktan makatı çatlamış canı acıdığı için tuvaletini yapmazmış dedi krem verdi oda çatlakları geçirdi istersen bi göster doktora şurup olarak da mutilum diye bi şurup verdi ama ben 2 defa içirdim bide zeytin yağını ver sabahları bir çay kaşığı aç karna veriyorum ben biraz ağzını buruşturuyo tadını sevmiyor ama içiyor bide poposuna bişey sokma alışkanlık yaparmış doktor öyle söyledi ama çatlak içerde olduğu için tedavi sürecinde 3-4 gün biz makata kulak çubuğu ile kremi sürdük ama şimdi yapmıyoruz geçti çok şükür stilex diye bi kresm şimdide bepanten sürüyorum o yumuşatıyor

Arkadaşlar adetinin 3, günü yumurtalama var mı diye dr. kontrolune gidicem alttan mı muayyene ediyor acaba???

Arkadaslar;
Benım beta hgc degerlerim 3 günde bir 2 katına cıkıyor yani şöyle 26 ekim:30, 31 ekim:153, 2 kasım: 191, 4 kasım; 248. (adetin 12. gecikme gunu). Doktorum gel iğne yapalım dussun yuzde seksen dıs gebelık dedı. Bilgisi olan varmı, ılla 2 gunde bırmı ıkı katına cıkması gerekıyor degerlerın?

kızlarrrrrr nabersinizzz??
ben giremiyorum.Fevzi rahat veemiyorr..huysuz aksi bi çocuk değil ama ilgi istiyor sürekliii..
şimdiden hepinize iyi bayramlarr....
Rabbim sevdiklerimizle nice bayramlar nasip etsin inşallahhh....

ya size bişey danışmak istyrm içim içime sıgmıyr kasımın 2 sinde regl olmam gerekiyrdu bugün ayın 5 i hala olmadım ama ara sıra sanki adet olacakmışım gibi agrı oluyr ama çok kısa sürüryr sabahları özellikle böle olupta hamile olan varmı lütfen bilgilendirin neolur ölecem meraktan

buna tek cevap idrar testi yapman olacak çok bile beklemişsin ben adet günümden 2 gün önce yapıp bu merakımı gidermiştim..çünkü bu belirti hamile belirtiside olabilir adet belirtiside..her iki belirti birbirinin aynısı kendimden biliyorum çok gecikmeden idrar testi alıp yapmanı öneririm..

tamam canım sağoll bu kimyon ve suyu bende yapayım....zincodan iyidir hergün kullanmıyorum ama gazını çıkartamadığı zaman mecbur veriyorum..
buarada poposuna mecburen kulak pamuğuna zeytinyağ sürüp biraz içeri doğru soktum anca yapabildi tuvaletini...ama rahatldı..bakalım 5 gün kadar uzun sürede yapmazsa zaten götürürüm doktora..bide d vitamini veriyormusun sen ben veriyorum günde 3 damla..oda yağ içeriyor oyüzden zeytinyağını ayrıca içirmiyorum ben...

evet dogru sölüyrsun tşkrlr ilgin için ama çıkmıcak diede korkuyrm ama normal adet sancımdan çok farlı çok hafif sürekli deil ara ara oluyr

daha böyleyken dış gebelik olduğunu nerden anlamış acaba?? sonuçda 2 günde 2 kat şekilinde yükselmeli değerin ve durum yükseliyor gibi sen bi idrar testi al sonra doktorunu değiştir ve bi kan tahlili daha ver bakalım ultarsonla baksınlar hemen moralini bozmasınlar Allahdan hayırlısı

d vitami 1 yaşına kadar devam edicek ben ama ben 5 damla veriyorum kafası çok terliyodu idilin doktor d vitamini eksikliğinden dedi o yüzden yakşalık 20 günlükden beri böyle devam ediyor bi sorun yok çok şükür rezene de verebilirsin o hem uyutur hemde gaz çıkarmasında yardımcı olur.tamam 1-2 defa yap ama hep yapma çünkü alışkanlık kazanırmış tembelleşirmiş çocuk ve hep istermiş

bu arada herkesin kurban bayramı kutlu olsun hayırlı bol gezmeli şekerli sağlıklı çoluklu çocuklu bayram dilerimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…