Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızar mrhabaa

fırsat bulmuşken şimdiden bayramınızı kutlayım dedimm :)

hepimizin kurban bayramı mubarek olsun Daha nide bayramlar

görmek nasib olsun inşallahhh :)

selam canım...az kalmış valla bundan sonra heran hazırlıklı ol...doktor gün verdimi sezeryan için??
evet canım az kaldı hazırlıklıyım herşeyimiz tamam sayılır pek eksiğimiz kalmadı...dr. gün vermedi bu hafta içi kontrolümüz gidince vericek bakalım ne zaman olucak bizim sıpacık..
selamm canım hoşgeldinnn ayyyyy hatceeemm sen ne heycanlısındır şimdi doğuma az kaldı rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bizi habersiz bırakma olurmu
sorma mervecim hemde nasıl heyecan acaba diyorum doğunca ne yapıncam nasıl bakıcam neler hissedicemm karmakarışığım senin anlıcan...rabbim sağlıklı kucaklamayı nasip etsin..haber veririm tabiki canım siz merak etmeyin..
Wuuuuuuuuuuuuuuuuuuu senin de mi başladı sancılar kız bu Egeler hep mi aceleci oluyo nedir :)) gününe kadar dayanır inşallah sıpacık

evet canım yaaaa sorma ara ara rahatsız ediyor dıpa..inşallah canım dayanırda babişkosunu bekler..

Bayramınız mübarek olsun teyzoşlaaaaarrrr Egemen'im ellerinizden öpeeeeeerrrrr

Arkadaşlar, aranıza kısa bir süre evvel, yeni katıldım.dün olmam gerekiyordu, bugün de olmadı. Adet olacakmışım gibi tüm karnımı saran bir ağrım var ama sol tarafımda sadece batma var..belli zamanlarda sol yumurtalığıma sanki şiş saplanır gibi sızı giriyor.göğüslerim adet zamanı şişerdi, bu kez hiç yok,sivilce de yok..üstüne üstlük grip de oldum.ilaç içmeye de korkuyorum şüphelerim var çünkü malum şeyden...acaba bayram ertesi kan aldırsam mı...

Eki Görüntüle 285933
bu sabah ilk idrarla yaptim birinci testi
ikinci test pazartesi yapilan test
26 gunde oluyorsam adet tarihim dündü ve aksam pembe cok az leke geldi
kafam karisti sabir sabir zaman herseyin ilaci beklemek zorundayim
hamileysem leke neyin nesi (gecen gebeligim de yerlesme kanamasi oldu 3 gun pembe sekilde buda ole olabilirmiki)hamile degilsem cizgi neyin nesi iki test de bozuk cikma ihtimali olabulurmu fikir danisicam sizlere kizlarrr

günaydın kızlar geçmiş bayramınız mübarek olsunn.umarım hepiniz iyisinizdir..bayramın ilk günü dedem vefat etti doktorlar zaten bayram günü fişini çekicez demişler dayımlarda bizim bayramımız o gün müsade edin biraz diyince o zaman pazartesi çekeriz demişler allahım razı görmedi kendi eceliyle aldı canını (((

günaydın canımmmm.sağolsasın seninde geçmiş bayramın mübarek olsun.
başınız sağolsun hayatım Rabbim sizlere ömür versin inşallah.
annen yetişebilmişmiydi gidecek diyodun..
Allah sabır versin inşallah..

sagol canım allah razı olsun hayır annem öyle görmek istemedi dedemi ve gitmedi ( şimdi kayseride annem ve babam cenazesi bugün geliyo yarında gömülecek (( allahım herkeze hayırlı ölüm versin inşallah mübarek bi günde ve kendi eceliyle doktorların eline kalmadan vefat etti tek tesellimizde bu ( çünkü eger doktorlar fişi çekseydi bogulacaktı muhtemelen ((

offfffff yaa.
evet canım üç gün yatak dördüncü gü toprak derler yaaa.
Rabbim hayırlı sıralı ölümler versin inşallah

canımmmm başınız sağolsunn((((allah rahmet eylesin.günahları affetsin inşallah

canım başın sağolsun çok üzüldüm

fiş çekilince boğulucaktı yani o daha kötü olurdu Allah ım daha fazla çektirmeden almış canını

mekani cennet olsun demekki mubarek gunu bekledi canini teslim etmek icin llahim dogru olumler nasip etttt basiniz sagolsunnnn

bence hammilesin leke olabilir genelde çogu insanda geliyor bende olmuştu.
umarım gönlüne göre olur en kısa zamanda kan testi yaptır derim

canımmmm başınız sağolsunn((((allah rahmet eylesin.günahları affetsin inşallah

canım başın sağolsun çok üzüldüm

fiş çekilince boğulucaktı yani o daha kötü olurdu Allah ım daha fazla çektirmeden almış canını

mekani cennet olsun demekki mubarek gunu bekledi canini teslim etmek icin llahim dogru olumler nasip etttt basiniz sagolsunnnn

allah razı olsun..aminnn

selamm kıslarrrrr...

yelizcimm başın sağolsun canım allah cennette göstersin...

teyzoşlarr dün bizim kontrolümüz vardıı..oğluşumun 3400 olmuşş maşallah kuzumaa..doğum günümüzde allah izin verirse 21 kasım pazartesi.babişkomuzda 18 kasımda ucucakknasıl heyecanlıyım anlatamam hem oğluma hemde koçişime kavuşucam.

başınızsağolsun canım acını anlayabiliyorum bende bundan 3 yıl önce 21 aralıkda dedemi kaybetmiştim ve çok acıydı gerçekten ve dedem hasta bile değildi 2 gün boyunca karın arısı ile acile gittik sonra acilde muayene ediyorlarda kan fln aldırlar dedemden midesi bulanıyordu birden emboli attı dediler kurtaramadılar dedemi eskiden hastanede çalıştığım için beni tanıyordu herkes muaye odasında vardım ben de her anında yanımdaydım dedemin off acısı hep içimde ama böyle anlatınca kötü oldun allah sabır versin canım

maşallah snein oğluna :))) çifte mutluluk sizinki :)))

bizde bol gezmeli bi bayram geçirdik kızım el öptü bu bayram hergün farklı bir elbise girdim çok güzeldi kuzum benim bugün biraz huzursuz şimdi karnını doyurdum yüz üstü yatırdım uyuyor melekler gibi bende onu izliyorum elimde olsa 24 saat uyumadan onu izlerim herhalde nasıl işe başlayacağımı düşünüyorum yaa nsıl ayrılcam idilden bilmiyorum 12 aralık iş başı süt izinini topluca alıcam bi aksilik olmazsa o zaman şubat başı iş başı yapıcam kızımdan hiç ayrılmak istemiyorum şeytan diyor işi bırak o derece yaaaa :SSSS

kızlar ben hala adet olmadım normal mi sizcce ? ağustosta doğum yapmıştım..

veeeee NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ATAM İZİNDEYİZ GURURLAR ONURLA ŞÜKRANLA ÖZLEMLE SAYGIYLA ANIYORUZ ........

allah razı olsun canımm.amin inşallahh.maşallah egeyeee kocaman olmuş hadi hayırlısıyla olur herşey inşallah

bu arada kızlar azcıktaa dedikodu yapayımbayram sabahı ögrendik işte dedemin vefatını birazda geç kalkmıştık ogün neyse hazırlanırken cemin annesi aradı nerdesiniz die cemde böyle böyle anlattı durumu arasınlar diye annemin numarasınıda vermiş neyse biz gittik bunlara oturduk falan baya akşam oldu ben sigara içmeye balkona çıktım annemi aradım nasıl die ve sordum arayıp aramadıklarını aramadılar dedi konuştum kapadım telefonu içeri girdim ceme söyledim gizlice gitmek istiyorum dedim kalktık evimize geldik bayram boyuncada gitmedim bidaha onlara aramadımda ve bu kadar geçti aramamışlar hala bu sefer kesin olarak ceme söyledim bir gram yardım beklemesinler benden gitmemde bundan sonra dedim haklısın dedi çok kırıldım aşırı

allah razı olsun canım.birden olan vefatlar çok kötü ( allah rahmet eylesin( biz bekliyoduk zaten ama işte ne olursa olsun konduramıyo insan ölümü((

maşallah idilinede bu ilk bayramı ne güzel bir ömür boyu nice bayramlar görürsünüz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…