Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
aslında 2 bayramı :))) ramazan bayramında 2 günlükdü :)))

selam kızlaaaarrrr 2 gün önce eylülün kırkı çıktıııbizde büyüdük artık teyzoşlar
geçmişi okuyamadım şimdii ona geçicem

canım çok üzüldüm Allah rahmet eylesin...neyseki kendi eceliyle vefat etmiş Rabbim daha fazla çektirmemiş....Allahım geride kalanlara sağlık versin...
hatice sadece 11 günün kalmış canımmm artık hazırlıklarında tamam Allah kurtarsın şimdiden bak eşinede kavuşuyosun senden mutlusu yoktur şimdi.....

senin bu kayınvaldengilde gerçekten çok düşüncesiz insanlar..sende iyi yapmışsın gitmemekle...aramzlarsa aramsınlar boşver oda onların görgüsü

amin canım amin allah razı olsun.anneme çok üzülüyorum çok hırpalıyo kendini bi yandan dayımla babam kavga etmiş annem arada kalmış bi acısını yaşatmadılar kadına (( ilaçlarla duruyo ayakta şimdi biliorum dedmi görmekte istiycek iyice kötü olucak ( allahım sabır versin inşallah..
evet canım malesefki çok görgüsüz ve düşüncesizler annem kaç kere aradı amelişyat oldugunda bütün özel günlerde ama nafile işte bide herşeyi bırak dedimin yazlıgına geldi kaynanamlar ekmegini yiyip suyunu içtiler hakkı geçti dedemin onlara ki ne kadar günah bişey ama işte.......

aman işte böyle insanlar iyi günde koşa koşa gelirler asıl dost kötü günde belli olur zaten..annende inşallah en kısa zamanda atlatırr..Allah yardımcısı olsun.

benim kızzz ağlıyorrr

Günaydın kepelekleriiimmmm benim bayram tatilim pek hoş geçmedi malesef belimde bir ağrı var geçmek bilmiyo, sağ ayağımı yere bastığımda belimin sağ tarafında bir acı ki anlatamam yaa :26: bu arada oğlum iyice aşağı indi, bastırdıkça çişimi kaçıracam sanıyom valla haftaya kontrolümüz var bakalım ne dicek doktor amca
Yelizcim başınız sağolsun kuşum ama beklenen bişeydi zaten herkes kendini hazırlamıştı bu sona dimi :26: öyle de olsa üzülüyo insan tabi Allah geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler versin, dedenin de mekanını cennet etsin canım benim

Haççem balım doğum tarihiniz belli olmuş oh ne rahatlamışsındır darısı başıma inşallah kilosu da çok güzel maşallah tosuncuğa

Allahım ne düşüncesiz insanlar var yaa ama ne ekerlerse onu biçecekler sen hiç üzülme canım bundan sonra sen de eşin de annen de onlara ona göre davranırsınız

sagol canım benim allah razı olsun.evet beklenen bişeydi zaten ama işte annem kabullenemiyo bi türlü ama insan nelere alışıyo alışacak zamanla yokluguna inşallah.
evet canım bundan sonra ona göre davranıcam bende hiç bi yardım beklemesinler benden
maşallah kuzuna ee yaklaşıyo dogummm artık oda çıkmak istiyodur annesi

300 gr. aşağısına hazırlıklı ol, ben doktor ne diyosa 300 gr. aşağısını düşünüyorum, genelde öyle çıkıyo çünkü

Kızlar yaa benim hemoroidim giderek ilerliyo, ağrı ya da kanama yapmıyo ama memeler giderek daha da büyüyo sanki, durdurmak mümkün değilmiş bunun yüzünden doktor da normal doğumdan vazgeçecek diye korkuyorum offffffff forumlara bakıyorum da hemoroid olalara normal doğum yaptırmıyolarmış, daha da ilerletiyomuş

merhaba kızlar...nasılsınız...bi bakayım dedim sizlere...yeliz başın sağolsun okudum az once...mekanı cennet olsun....şero sıkma canını bendede var o meret...normalı cok sıtıyorsun ama napıcaksın bazı seyler kısmet ısı....hayırlısı olsun de..normal dogurup oturamaz hale gelmektense ölesı daha ıyı olur herhalde allah korusun da...bana gelınce ıyı sayılırım...hersey ust uste geldı son zamanlarda baya bı bunalımdaydım..hala da gecmeı degıl aslında ama toparlamaya calısıyorum..allaha sukur asllında hersey ıyı sayılır ama bı mutsuzluk havası hakım bende hıcbır sey mutlu etmıyor benı...karamsar oldum ıyıce..depresyon belırtısı bunlar bılıyorum ama dr a gıtme ıstesemde bılıyorumkı bı ılaç verıcek ..ama ben emzırıyorum..o nedenle kendı kndımı ıyı etmeye calısıyorum...annemler burdaydı o surede cok ıyıydım dun ugurladım yıne kotu oldm dun...burdan iş hayatımdan çok sıkıldım...zaten skıntılı bır surecteyken bırde doztunun vefatı daha da yıkıldım...ege de olmaya hepten koyvercem kendımı ama onun ıcın bıraz da zorluyorum kendımı...burdan tokattan cok sıkıldım ...91 puanla ıl dısı ıstesem ne olur ıstemesem ne olur...daha da 3-4 yıl buralardayım gıbı...su okuldan kurtulsaydım bari dıyorum artık...hayırlısı...ole işte...kızlar...ben sımdı derse kaçıyorum öpüldünüz...

geçmiş olsun canım son zamanlarda oluyo öyle yaa vaktinin büyük kısmını wc de geçiriyorsun :)) kolay gelsin canım sana

canım bizim bir tanıdık o da sorun vardı ama normal doğum yapmış 3 sene oldu doğum yapalı o kadar pişmanki şimdi 2. ameliyatını olucak hemoroid yüzünden ıkınmakdan daha kötü olmuş.
bazen bende öyle hissediyorum birde bu sıralar herşey batıyo yani şöyle herkes özellikle kayınvaldem hergün günde 3-4 defa emzir diyip duruyor bi 6 ay emzirsen yeter ve bunun gibi şeyler söylüyo yaa diyorum hiç olmasaydı sütüm ben istemezmiyim kızımı sadece emzirmeyi ama yetmiyo işte mama vermek zorundayım aç mı kalsın çocuk herşeyi olay yaa yemek yapıyorum şöyle yap ev süpürüyorum böyle süpür idil üşürmü uyandığında yeleğini patiğini giydir çok sıkıldım eşiem söyledim ben söylersem kırıcı olucak anneme bişey söyle dedim çocuğumu ben herkesden daha çok düşüyorum yaaa...bir deişe başlıycam o zaman ne yapcam bilmiyorum off bende dert bitmiyo sen yazınca yazdım daha yazsma yazarım herhalde

allah razı olsun sagolasın aminn inşallah....
sende biranönce toparlanırsın inşallah bazen böyle herşey üst üste gelince bunalıyo insan sıkılıyo bide ölüm varsa zaten bitiriyo herşeyi.ama allahım daha daha beterlerinden korusun herkezi.

Selam kizlar! umarim iyisinizdir........gecmis bayraminizi kutluyorum oncelikle

Yeliz basin sagolsun canim....allah rahmet eylesin, annene dikkat et morale ihtiyaci var

Tinkerim iyi degilsin anliyorum seni, ama ege ve esin için, ailen için bizim için kendine dikkat etmeye calis....yalniz degilsin unutma, bebekler herseyi anlar ege de senin bu mutsuzlugunu anliyordur...ona da yazik, onun mutlu bir anneye ihtiyaci var.....biliyorum kolay degil yasadiklarin, ama gozde'nin annesini nisanlisini dusun....onlar ne durumdadir simdi, onlara destek olman lazim....sen de kendini birakirsan onlar ne yapsin tinkerim.....lütfen lütfenn kendine iyi bak ege için........

Şero hemoroid problemlerin bitmemiş..geçmiş olsun bence de normal doğumdan vazgeç...senin için en iyisi sezeryan ...

,

en yakın benim sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…