Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

hahaha çok normal hayatım...ege şimdi bile mıncıklıyo benı ..okuldan gelırken soyunuyorum apar topar benı ızlıyor gözler dırek o bölgede ...bazen kilodumu ındırmeye calısıyo..banyoda yıkanırken dırek gozler orda nasıl guluyo ama bakıp bakıp...artık buyudu bırlıkte yıkanamayacagız yaa...gecende aılecek banyoya gırdık..benımkı çıplak olunca dırek kendı pıpısını ellıyo zaten...esım tam sampuanlanırken bı çekti onunkını adam ne oldugunu bılmedı nasıl guluyo sssek hem babasını hem kendısınınkını ellıyo ellıyo guluyo...ondan sonra bı daha 3 lü girmedik banyoya...nlamaya başladı herhalde...

evet daha mevsıme uygun canım ama kabanla falan açıgı kapatırsın be..çok yakısır o sana..nbe dıcem lcw de yok mu hamıle reyonunda bazen çok sık elbıseler oluyo..ama denk gelırsen tabı hemen bıtıyor...

vallahi o kadar incelemedim...gitti gidiyora bak belki vardır
ben biraz daha araştırayım en iyisi.tekrar teşekkürler tatlım
hoşgeldinnnnn canımmmm

çok geçmiş olsun canım inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur kızın.

Bencede tinkerin dediğin gibi renkli olan güzel.

Hoşbulduk canım fırsat bulduça yazıcam mutlaka

sağolasın canımmmm.aminn.
Sende hoşgeldin

yok cnm şahsen benim kızım bana hiç öle bişi yapmadı

bunlarda mısfırlere verılecek hedıye çercevelerımız

Eki Görüntüle 276395 Eki Görüntüle 276396

çookk güzzel olmuş zehracımmm.
Ellerinize emeklerinize sağlık..
şimdiden mutlu yıllar olsun bakaılım tosuncuguna

zehsel gerçekten cok büyük hazırlıklar yapıyorsun helal olsun kız....baharın doğum günü 22 aralıkta ama bu kadar çok hazırlık yapmam herhalde ya hatta yiğenim defnenin doğum günü 31 aralık aynı gün yapmayı düşünüyoruz :26: :26: hazırlıkların görünce kendimi kötü bir anne gibi hissettim :26:

deliii...ama bence aynı gun yapma ..bu kaadar hazırlık olmasa da o onun gunu olmalı..ogun şımarmaya layık olan sadece bahar olmalı defnede gününü beklesın..yarın oburgun fotolarına bakınca üzülmesin...bence yap ayrı dogumgunu..ıkramlar hazırla...pastanı yaptır....mesela ona bı kostum bul..ınternette oluyor melek kostumlerı bayılıyorum onlara fazla pahallı bırsey de degıl...yani kızımıza özel olsun annesi..ama bunun ıyı kötu anne olmakla alakası yok...

günsydın sero nasılsın bebek tırmalıyormus heeee vallahı ben yasamadım bılemıcem senın asagıda duruyor sanırım bebek belkıde ondandır tatlım
Olabilir yaa dediğin gibi bayağı aşağıda benimki zaten, sıkıldıkça kuşumu tırmalıyo demek ki aha şimdi yine başladı mesela

Vaayyyyy, ailecek banyoya haaa ay biz de şimcik kocişle giriyoz ama Egemen doğduğunda onu da alır mıyız ki aramızaaa

Burdaki LCW'lere baktım ama internette bakmadım hiç, bi de ordan bakiyim :26:

elif mi burdaaaa

Kankaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kiz aslinda ne ben ne eşim istemiyoruz ayni gun olmasini ama yengem ve annem istiyo....acikcasi kiramiyorum da...
bilmiyorum yaniiiii:44:

LCWaikiki.com - Hamile Giyim
Bunların hepsi gündelik giyilecek elbiseler yaa bizim emekliler gecesi için fazla basit :26: bizim öğretmenleri görseniz, okula bile podyuma çıkar gibi geliyolar, hele o gece hepsi kırmızı halıda gibi valla

kiz aslinda ne ben ne eşim istemiyoruz ayni gun olmasini ama yengem ve annem istiyo....acikcasi kiramiyorum da...
bilmiyorum yaniiiii:44:
sen bılırsın canım ama bence yapma..mesela pastasını fotoğraflı yaptırsan kımın resmı olcak ne bıleyım...tabi siz bilirsiniz..

yaaa. o zaman o elbıse guzel bence al onu..uzerıne sıyah monta yada kaban ..ama şık bı seyler...parlak ınce sıyah corap ..bırde guzel bır makyaz ve ojeyle tamamlarsın kendını...

yavrukuşlar naberr.....
uzun süredir yoktum neler oluyo bakimmm...
ne var ne yokkk...

şşşşttt kızlarrr ben geldimmm nabersinizzzzz ???

hoşgeldin bebem dicedım ama gıtmıssın :)

ayse nın kurabıyelerınden sonra bunlarda rüzgar ın dogum günü için üzerıne tulum gıydırılmış çıkolatalarımız

Eki Görüntüle 276394

çok cici olmuşlar :)

çok gecmıs olsun laracıom ınsallah ıyıleşir hemencııkk

teşekkürler meltemle beraber yaptık :)

doğru canım zor hem calış hem bebek hem ev allah sağlık versin gerisi oluyo gene :)

hoşbuldumm...
daa niye kimseler yokk...
benim net dandikk.
kopabilirim her ann....

Selam Kızlar

Dün sabah 24 şehitten sonra moral olarak bittim. Acılarını hala yaşıyorum yaşamayada devam edeceğim.
Ben Mustafa Kemal gibi dürüst mert başkan istiyorum. Ulu önder gibi komutan varsa o zmn gerçekten vatan sağolsun derim.
ama böyle pisi pisine verilen şehitler canımı çok yakıyor. Masa başında çözülmeyeceğinde eminim ben ninelerim gibi cepheye yemek taşıyım razıyım kocam cephede savaşsın razıyım ama böyle rezilce şehit vermeyelim.
dünden beri aile olarak çok konuşup kararlar aldık. belki hiç bir çözüm değil ama ben Atatürk'ü sevmeyen insanlarla dostluk yapmayacağım.
bunlar kim olduğunu iyi biliyor. ve ben onları msn face ve hayatımdan siliyorum.
"Bir siyasi hükümet ki ABD ajanlarıyla açılımlar anayasalar yapıyor, bir terör örgütü ki ABD'nin özbeöz evladı askeri gibi çalışıyor, PKK ve AKP aynı ABD projesinin kardeş çocuklarıdır. N.Genç" Ben buna inanıyorum.

Gencecik evlatlar için metanetli olun deyip 80 yaşında ki anasına zırıl zırıl ağlayan zihniyeti kınıyorum !!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…