Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

vallahi tinker ne kadar doğru yazmışsın on numero mantıklı hatunn anam :)

günaydın kızlarrrrrrr.

ayyy kaç gündür açıyorum açıyorum topiiği bi türlü yazmaya fırsat bulamıyorummmm yoğunluktan.

sizler nasılsınız. seliz tinker bebeleriniz nasıl oldu?? Allah'ım şifa versin hepsine ecrin de çok hastaydı boğazı iltihap yapmış 3 gün sabah akşam iğne yedi yavrucum bakalım simdi şuruplarla devam ediyoruz cmt.kontrolümüz var nasip olursa..

ayşee ellerine sağlık kurabiyeler çok güzel görünüyo. becerikli hatunsun vesselam

topuklu Rabbim sana hem maddi hem manevi dayanma gücü versin inşallahhh. Allah'ım yardımcın olsunn.

yelizz nerelerdesin kızz dünde uğramamışsın hiçç

gökçee bacımmmm sende uğra arada bi selam verrr. bi görünüyon sonra bi kayboluyonn

mervecim bilge hanımı face ten son sürat takipteyim maşallah kuzucuma çokk tatlı bi hatun olacak annesi

serom haticem sizlerdede herşey yolundaymış çok şükür. ee hatunlar sayılı günleriniz kaldı hadi bakalım tosuncuklar için geri sayım başladıı

mervecimmm hamişlik nasıl gidiyo.senide bi tebrik etme fırsatım olmadı canım ya kusura bakma klap atışlrını duymussunuz çok sevindim canımm

idilll baharın saçları çookk güseel olmuş ellerine sağlık

Aldım canım yaa :26: ama çok kötü bişey oldu( paketi bi açtık, 3 teker hemen aradık söyledik, geri gönderin, yenisini gönderelim dediler hep de bizim başımıza gelir böyle aksilikler yaa işin yoksa bunu geri yollamayla uğraş şimdi, bi de yenisinin gelmesini bekle kimbilir kaç gün

Fisher Price - T5051 - Transat - Rose: Amazon.fr: Bébés et Puériculture

sero bu da yigenime aldigim ana kucagi, fena degil titresimli ve muzikli ama 9kiloya kadar kullabiliyorsun:44:
Canım bunu ben de gördüm, almayı da düşündüm ama şu 9 kilo olayı yüzünden vazgeçmiştim, diğerleri 13 kg.a kadar kullanılabiliyo ya :26:

hoşbulduk canımmm...

bunlarda benim oğluşumun cicişleri...

Ay çok güzelleeeeeeeeeeeeeeeeeerrr güle güle kullansın Egecik

Teşekkür ederim canım :13:

Aşk olsun yaa, böyle bişey düşünmicek kadar iyi tanımış olmalısın artık bizi bence

Günaydın çiçeğiiiiiiimmm

günaydın canım oof sizin kız da mı hasta hastalık mevsımını actık zaten ıyı olsalar bıle bunun arkası kesılmez hıc...allah şifa versın hepsıne ama her gece ıhlamur ıcırmek lazım bu cicişlere...en azından direnç kazanırlar..ege şimdi ıyı maşallahı var suruplara gectık bızde ıgnelerden sonra...o da bıtecek az kaldı...ama ishal yaptı habire ediyo altına yavrum ya...

vallahi tinker ne kadar doğru yazmışsın on numero mantıklı hatunn anam :)

doğruya doğru ne diyeyım ..sene bası kadın tuttum evım yaz boyu battı dıye ama sımdı kendım ıdare etmeye calısıyom..dıyorum 50 tl ye bı ıhtıyacımızı alırız dıyorum...egenın kıyafetlerı bıttı ona masraf yaparım dıyorum..mubarekler çabucak buyuyorlar..ve kıyafetlerın cogu ınanırmısın hemen yıpranıyor..yıkanmaktan..yanı ıkıncı cocuga falan da pek kalmaz...allah yardım etsın geçim versın de ..sağlıkları ıyı olsun da önemli değil..biz almayız onlara alırız napalım...

şero günaydın..kız üzülme tek seni bulmuyo ben de gıttı gıdıyordan gercek ugg bot dıye bot aldım çakması çıktı ..ben de nıye bole ucuz dıyorum...nasıl iğrenc gorsen çakma bota 60 tl verdım ..memlekette çakmaları 30-40 tl...yani yalnız değilsin..internetten alısverıs çok rısklı ya...

ege demi ishal ecrinde öyle yavrucum.
antibiyotik yaparmış baksana bende yeni öğrendim.,ya nesli sana da sorayım ecrin e doktor bi şurup verdi.
eczaneye sordum ssk karşılamıyo sipariş üstüne getiriyolarmış fiyatıda 45 tl.
vitaglucan diye bi şurup doktoru koruyucu demişti bu şurup için bağışıklık sistemini güçlendirip hastalıklara karşı koruyomuş.
ne diyosun duydunmu hiç böle bi şurup ben ilk kez duyuyorum ama antibiyotikleri bitsin alıp başlamayı düşünüyorumm

Selam kizlar, nasilsiniz?

sero 9 kilo konusuna takilma bence, bebek 9 kilo olana kadarrrrrrrr anakucagina gerek kalmaz :) bahar simdi 10 kilo ve uzun zamandir ana kucagini kullanmadik....

Tinker nasilsin? ege beyy iyilesiyordur umarim
baharim 100 gram verdi ya, en son 10 kilo 100 gramdi dun kontrolde 10 kilo cikti ....cok hareketli oldugundan mi acaba...yemegini cok iyi yiyo dun bir kase mercimek corbasi ve yemin ederim bir tane taze biberrr dolmasini yogurtla hepsini yedi masallah yemegini cok iyi yiyo amaaa niye verdi ki acaba?

Cicek gecmis olsun canim ya ecrin de hastaymis bu aralar herkes hasta, yigenim de bronsit olmus cok fena oksuruyo cocuk, yemek de yemedigi için bir enerji alamiyor, cok hasta defnem

Son düzenleme:

sağolasaınn canımmm yaa.
baharın kilosuna gelince normaldir hayatım bebekliklerindeki gibi yiyip yiyip oturmuyo bebeler.
devamlı hareket halindeler.
vermemiş en azından :))

bu arada su1983, ben de hatirliyorum seni ama bence cok yanlis dusunuyorsun....dislanmazsin ya merak etme , bizi merak edip, okuyup bir selam vermemek daha kotu bence.....
kizin buyumus masallah, nasil gidiyor annelik?

sağolasaınn canımmm yaa.
baharın kilosuna gelince normaldir hayatım bebekliklerindeki gibi yiyip yiyip oturmuyo bebeler.
devamlı hareket halindeler.
vermemiş en azından :))

evet yiyip yiyip oturmuyorlarda ne biliyim 100 gram verdi ya kafama takildi yani almamasi, ya da cok az almasi o kadar takilmazdi kafama da 100 gram vermis yaaaaaaaaaa cok degil ama kafama takildi :44: :44:

yok duymadım canım ama arastırmak ıstedım nedense ege de hep hasta oluyor ya..ama surup yerıne mesela ıhlamur bal pekmez bunlar daha ıyı olmaz mı ...gercı ne kadar korur bılmıyomda kımyasal ılaç nıhayetınde...sonucta hasta olacaklar kı mıkroba alıssınlar o da var...ama dr onerdıyse bı netten arastır derım...

canım ege kac aydır 11 küsür cıkıyo 12 bı olamadı gıttı boyu 82 cmydı 1 yasında..ama kılo almıyor yazdan bu yana ..nıye dersen yurumeye basladı acayıp kosturuyo ..ıstah superryemek yıyor sut ıcıyor ama almıyor..zaten kılo alımı durmalıymıs yanı yavaslamalıymıs buyudukce..ben dr a dedıgımde ne bu her ay 1 kılo alsa eskısı gıbı cocugunuz obez olur dedı..cok normal hatta ust perıotta dedı..yasıtlarına gore apartmandakı bebeklere gore ege maşallahı var..o nedenle takma ..100 gr bu bebegın durusundan bıle etkılenır:44:

VitaGlukan Şurup Beta Glukan C Vitamini 150ml

VitaGlucan mideyi koruyan Doğal C vitamini ve Saccharomyces cerevisia adlı maya mantarının hücre duvarından elde edilen yeni nesil 1.3-1.6 Beta Glukan içeren %100 Doğal bir bağışıklık güçlendiricidir.

1.3-1.6 Beta Glukan ve C Vitamini Kombinasyonundaki Sinerjik Etki

Doğal C vitamini ile Yeni Nesil 1.3-1.6 Beta Glukan'ın birlikte alınmasının her iki molekülün etkilerini ve bağışıklık sistemini güçlendirdiği gösterilmiştir.

Uygun doza ve etkili formüle sahip VitaGlucan grip, soğuk algınlığı ve nezleye karşı bağışıklık sistemini güçlendirir, enfeksiyonlara karşı korunmanın yanında tedavi sürecinin hızlanmasında klasik beta glukanlara göre daha hızlı yanıt verir.

Neden VitaGlucan?

İçeriğindeki 1.3-1.6 Beta Glukan bağışıklık sistemini güçlendiren, ayrıntılı toksisite çalışmaları yapılmış %100 Doğal bir maddedir.

Doğal C Vitamini Katkılı

VitaGlucan'daki doğal C vitamini, Panmol patentli olup mideye zarar vermemesi amacıyla sodyumla tamponlanmıştır. 1.3-1.6 Beta Glukan'ın doğal C vitamini ile birlikte alınması sinerjik etki göstererek birbirlerinin etkilerini artırır ve bu şekilde bağışıklık sistemi daha güçlü hale gelir.

Homojenize Mikropartiküler

VitaGlucan'daki Beta glukan ekmek mayası hücre duvarından en ileri teknolojiler kullanılarak ayrıştırılmış ve 1.7 micron boyutuna getirilmiştir. Bu nedenle 1.3-1.6 Beta Glukan moleküleri, 1.7 micron boyutlarında olup sindirim esnasında tekrar kümeleşmemektedir.

Böylece ince barsak mukozası tarafından tam emilerek; vücudumuzun savunma hücreleri tarafından %100 etkin kullanılabilmektedir. Sonuç olarak; VitaGlucan'ın içermiş olduğu 1.3-1.6 Beta Glukan'ın ideal partikül büyüklüğü ile savunma hücreleri %100 aktif halde güçlendirilmektedir.

Günde Tek Doz 50 mg

Beta glukan için günlük önerilen doz aralığının yapılan klinik çalışmalarda 40-3000 mg arasında olduğu gösterilmiştir. VitaGlucan'ın içeridği homojenize mikropartiküler 1.3-1.6 Beta Glukan'ın klinik etkinlik açısından uygun dozunun 50-100 mg olduğu belirlenmiştir.

VitaGlucan Şurup Form ve Kullanım Şekli

Çocuklarda ve erişkinlerde bağışıklık sistemini desteklemek için kullanılır. Uzun süreli kullanımlarda alışkanlık yapması, doz artırılması ya da kullanıma ara verilmesi söz konusu değildir.

Beta glukanın şurup formunda üretilmesi ileri teknoloji gerektirir. Kapsül yutamayanlar şurup formunu kullanabilir.

Etkinliğinde herhangi bir değişiklik olmaz, tamponlanmış C vitamini içermesi nedeni ile mideye zarar vermez.

Çocuklar için günde 5 ml
Yetişkinler için günde 5-10 ml

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…