Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
5 tl kargo ücreti vereceksın..32 ye denk gelcek ama baya baya ucuz ordakı fıyata göre bence netten al 3 gunde gelıyormus baksana

ya aslında netten alışşverişe pek güvenmiyorum.
sordugum eczane tanıdık güvendik biri.
gönderdiğin linkte satan adamın profilini inceledimde sitede 1700 küsur ürünü varmış daha 9 tane ürün satabilmiş bilmem kaç yılından beri.
neyse ben 10 lira fazla vereyim bildik yerden alayım dimi :KK16:
sağol canımm ilgin için..

gönderdiğin linkte satan adamın profilini inceledimde sitede 1700 küsur ürünü varmış daha 9 tane ürün satabilmiş bilmem kaç yılından beri.

vallahi o kadar incelemedim...gitti gidiyora bak belki vardır

şero günaydın..kız üzülme tek seni bulmuyo ben de gıttı gıdıyordan gercek ugg bot dıye bot aldım çakması çıktı ..ben de nıye bole ucuz dıyorum...nasıl iğrenc gorsen çakma bota 60 tl verdım ..memlekette çakmaları 30-40 tl...yani yalnız değilsin..internetten alısverıs çok rısklı ya...

Of yaa, ne biliyim işte canım sıkıldı bi tekerini eksik görünce :KK25: güya dün akşam park yatağını ve ana kucağını da ordan sipariş edecektik, arabanın derdine düştük, onu da vermedik, belki de onları ordan almayız artık :26: daha önce de çok alışveriş yaptık ordan ama böyle bişey olmamıştı :KK25: aksilik işte :KK43:(

Selam kizlar, nasilsiniz?

sero 9 kilo konusuna takilma bence, bebek 9 kilo olana kadarrrrrrrr anakucagina gerek kalmaz :) bahar simdi 10 kilo ve uzun zamandir ana kucagini kullanmadik....
Bakacaz artık yaa :26: kafam allak bullak oldu valla, okadar çok şeye bakıyorum ki günlerdir :KK37:

Herkes nerde sence bugünn:KK31::KK31::KK31::KK31:

İşte geldim burdayıııııııııııııııııııııımmmmm :KK3:

Son düzenleme:
Kııızzlaaaaarrrr 19 Kasımda okulumuzun geleneksel emekliler gecesi var, şık bi elbise bulmam lazım, samsundaki hamile giyim mağazalarında hiç güzel bişey göremedim, internetten de bunları bulabildim ancak :26: nasıllar sizce, ne dersiniz, hangisi daha iyi :KK49:

$Adsız.jpg $adsız2.jpg

günaydın kızlar, nasılsınız, sabah erken girdim topiğe ama işlerden fırsat bulupta yazamadım.

bu arada su1983, ben de hatirliyorum seni ama bence cok yanlis dusunuyorsun....dislanmazsin ya merak etme , bizi merak edip, okuyup bir selam vermemek daha kotu bence.....
kizin buyumus masallah, nasil gidiyor annelik?

canım teşekkür ederim dışlanacağımı düşündüğüm için yazmadım bu güne kadar ama bundan sonra fırsat buldukça yazarım. annelik çok güzel gidiyor... ama çalıştığım için yorucu oluyor tabiki sürekli koşuşturmaca emdiği için öğlenleri eve gidip emziriyorum tekrar işe geliyorum. süt iznim bittiği için 17.30 çıkıyorum. eve gidince kızım beni kapıda karşılayıp bana sarıldığı zaman bütün yorgunluğum gidiyor. senin kızında maşallah çok tatlı. kilosuda maşallah çok iyi. :KK16:

Kııızzlaaaaarrrr 19 Kasımda okulumuzun geleneksel emekliler gecesi var, şık bi elbise bulmam lazım, samsundaki hamile giyim mağazalarında hiç güzel bişey göremedim, internetten de bunları bulabildim ancak :26: nasıllar sizce, ne dersiniz, hangisi daha iyi :KK49:

Eki Görüntüle 276389 Eki Görüntüle 276390

ikisi de guzel de ben renklı olanı hamıleye daha cok yakıstırırım....cıvıl cıvıl...bırde sıyah corap altına...

günaydın kızlar, nasılsınız, sabah erken girdim topiğe ama işlerden fırsat bulupta yazamadım.

canım teşekkür ederim dışlanacağımı düşündüğüm için yazmadım bu güne kadar ama bundan sonra fırsat buldukça yazarım. annelik çok güzel gidiyor... ama çalıştığım için yorucu oluyor tabiki sürekli koşuşturmaca emdiği için öğlenleri eve gidip emziriyorum tekrar işe geliyorum. süt iznim bittiği için 17.30 çıkıyorum. eve gidince kızım beni kapıda karşılayıp bana sarıldığı zaman bütün yorgunluğum gidiyor. senin kızında maşallah çok tatlı. kilosuda maşallah çok iyi. :KK16:

Aramıza hoşgeldin şekerim :KK16: artık sadece adını değil, mesajlarını da görücez inşallah :13:

ne zor degıl mı calısan anne olmak..bızımkıde hala emıyor..ve benı memeeee namelerıyle karsılıyor hergun...ben arada gelıp emzıremıyorum da...
günaydın kızlar nasılsınız

hosgeldın gunaydın canım kurabıyeerınız pek guzel afıyetle yıyın gariiii:KK52:

günaydın kızlar nasılsınız
Günaydın cicim :KK16:

ikisi de guzel de ben renklı olanı hamıleye daha cok yakıstırırım....cıvıl cıvıl...bırde sıyah corap altına...

Ben de onu alırsam, siyah çorap ve babetle giymeyi düşünüyorum :KK49: yalnız çok ince olabilir, havalar da soğudu, üşürsem diye korkuyorum işte :26: diğeri daha mevsime uygun gibi geliyo :26:

çok geçmiş olsun canım inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur kızın.

Eki Görüntüle 276389 Eki Görüntüle 276390

bencede tinkerin dediğin gibi renkli olan güzel.

Aramıza hoşgeldin şekerim :KK16: artık sadece adını değil, mesajlarını da görücez inşallah :13:

hoşbulduk canım fırsat bulduça yazıcam mutlaka

Ayse nın kurabıyelerınden sonra bunlarda Rüzgar ın dogum günü için üzerıne tulum gıydırılmış çıkolatalarımız

$IMG_3301.jpg

Ay kızlar size bişey soracam yaa :26: çok güleceksiniz biliyorum ama sormadan edemicem :KK17:
bu yaramaz oğluşum sürekli benim kuşumu tırmalayıp duruyo içerden yaaa :KK17: :KK17: :KK17: ama öyle böyle değil, nasıl bi tırmalama offfff :KK37: babası dışardan o içerden görseniz mahvettiler beni :KK1:
Siz de hissediyo muydunuz hamileliğinizde böyle tırmalama benzeri bişeyler :26:

ne zor degıl mı calısan anne olmak..bızımkıde hala emıyor..ve benı memeeee namelerıyle karsılıyor hergun...ben arada gelıp emzıremıyorum da...

anladım canım allahtan evim işyerine yakın ve gidip gelebiliyorum o yönden şanslıyım 1 satte olsa hasret giderebiliyoruz.

Ayse nın kurabıyelerınden sonra bunlarda Rüzgar ın dogum günü için üzerıne tulum gıydırılmış çıkolatalarımız

Eki Görüntüle 276394

günaydın canım. insan ne çok özeniyor deme ilk yaş günlerinde bizde internetten süstelemeler almıştık. aynı gün hem öğleden sonra büyüklerimizle akşamda kalabalık arkadaş grubumuzla kutlamıştık. 1 şeklinde pasta yaptırmıştım. bende senin gibi kurabiyeler yaptırdım ve kızım yaş gününde melek olmuştu bembeyaz gelinlik gibi elbisei melek kanadı ve melek tacı takmıştık. aynı gün stüdyoya gidip çekirdek aile olarak resimler çektirmiştik.

günsydın sero nasılsın bebek tırmalıyormus heeee vallahı ben yasamadım bılemıcem senın asagıda duruyor sanırım bebek belkıde ondandır tatlım

su1983 hosgeldın canım
evet çok özenıyor ınsan o yuzden her ıstedıgımı yapıyorum elımden geldıgınce bakalım ınş güzel geçer canım

X