Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
parmağında yüzükler
kolunda bileziklerrr
oy sana kurban olayımmmm
oyyyy oyyyy eminemmmmmmm
nedir bu güzelliklerrr nedir bu güzelliklerrrr

Kızlar toplantı başlıyo ben çıkıyoruuuuuuummmm eve geçtiğimde yine girmeye çalışırım şekerciklerim

parmağında yüzükler
kolunda bileziklerrr
oy sana kurban olayımmmm
oyyyy oyyyy eminemmmmmmm
nedir bu güzelliklerrr nedir bu güzelliklerrrr

yapmaaa çocuklugumdan beri bu olaydan nefret ederım bana babam solerdı ağlardım hep ben emıne degıl neslıyım diye...o nedenle ıkı ısım asla dusunmedım koymadım da..yaz yaz bıtmez unıversıtede hocalar emıne der bakmam sınıf gulerrr dalga gecer...ooof offf

tamam canm tamam bidaha yarana tuz basmayalım :60

tamam canm tamam bidaha yarana tuz basmayalım :60

yaaa öle işte eşimin adı da muharrem o da sevmıyor adını dedesının adı...ondan bız ıkımızde kısa ve tek bır ısım olsun dedık ve kısmetıyle bızı memleketımıze sürüklesin diye de ege koyduk adını....toaktlı ege oldu ama olsun...özü ege li paşamın...

teyzoşlar budaaa bizim son halimiz...

Eklentiler

• $Kopyasý DSC04021 (Large).JPG
    57,4 KB · Görüntüleme: 12

ege çok güzel yaaa inşallah adıyla sizi egelere taşır bende tek isimden yanayımmm

maşallahhhhhhh çok güzelsiniz ikinizde allah nazarlardan saklasın ya..hatıce 3 boyutluya gırdın mı kıme benzıyor acaba şeronunki baba ama senınkı bence aynı sen olcak gamzelı bır oğlannn
teşekkür ederim canımcım...
canım ben 3 boyutluya girmedim burda yok başka yerede gitmedik yani senin anlıcam göremedik oğluşumuzu ama inşallah bana benzer ve annesi gibi gamzeli olur..
maşallah canım yaaa sana pek yakıştı hamilelikkk inşallah sağ salim kucağına alırsınnn

aminn canım inşallahhhhh cümlemiz..

selam kızlar acık geç oldu ama idare edin ve gelince okuyun barimm :)))
biz dün meloşla ve ayşeyle buluştuk çok güldük şu biskolata erkeklerini tartıştık dünkü muhabbetten sonra :))) bu arada elifff tam bir zilli olmuş fingirdekkk :))))) ne yaparsan onu yapıyo hele bi öpücük atması varki agzını yiyesim geldüüüüü :))))))))) maşallah çok tatlı çokkk herkeze diş gösterio :)))

hatçeeee çok güzellsinizzz maşallah sizeeeeeeeee

nagişşş sana şu şarkıyı armagan ediom men dudu dudu dilleri :))))))))

tinkerrr yine uçurmuşun ortalıgııı :))

teyzoşlar budaaa bizim son halimiz...

Maşallah bitek göbüş çıkmış senin de cicim :)) oğullarımız sağolsun hiç çirkinleştirmediler bizi ama senin memişler de hiç büyümemiş sanki, ya da iç çamaşırın bayağı topluyo, benimkiler füze gibi valla, taşıyo çamaşırlardan bi de mosmor damarlar çıktı etrafında, rengi karardı falan bööööğğğ ( kocişe bu haliyle bile güzel görünüyo ama ne göz var herifte beeehhhh

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…