Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
iyi canm nasıl olsun şimdilik üzmüyo annesini bakalımmm yarın kalp atışları için dr a gidicem korkuyorumm allah korusunn duyamıcaz diyee allahımm duymayı nasip etsin inşallah bi sorun yoktur

Allah ın ıznı ıle duyacaksınız ınsallah rahat ol annesı

kizlar havalar sogudu artik, yagmur var....... gezmelere cikamiyoruz kizimla....evde sıkılıyor....zamanımızı nasıl geçirebiliriz bilemiyorum yaa

ayy sorma canım burdada berba havalar yagmur dolu yakında kar yagacak nerdeyse(

Ayyy ne güzel olurdu yaa ama aralıkta gelemezsin ki buralara ( evet Anaklinikte doktorcum doğurtacak beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

inşallah samsunda olursam canım gelirim yanına çok istiyorum gerçekten bakalım hiç belli olmaz

ohhh maşallah canım çok sevindim senin adına...havalar sogudu ya üşütmüştür azıcık ondan akıyodur annesi buynusu:))
inşallah canım diger annelerimizde atlatır bunu...
kızzz nasıl farklı oluyo sünnetli haliyle sünnetsiz hali:)

kıss önemi yok ben takmam öyle şeylere zaten ben selam vermeden direk muhabbete girdim hata bende neyse hadi hoşbuldukk

niye direk muhabbete dalıyon hııı

iyi canm nasıl olsun şimdilik üzmüyo annesini bakalımmm yarın kalp atışları için dr a gidicem korkuyorumm allah korusunn duyamıcaz diyee allahımm duymayı nasip etsin inşallah bi sorun yoktur

ayy yarınmı gidiceksin canım kalp atışlarını duymaya anammm çok heyecanlı hiç kafana takma bitanem Allahın izniyle duyarsın kalp atışlarını

kızlar eylülün odasını gördünüz mü ben bayıldım yaaaa çok güzel olmuş gerçekten çok sevdimmm baharın odasının dekorasyonunu nasıl es geçtiğimizi anladımmm resimlere bakarken :)))))))))

ınsallah canım
yanı sünnetsızken pıpısı böyle dümdüz oluyor üzerınde tamamen derı kaplı uzun ama sünnetlı olunca o derı kesılıyor ve ortadan dıkılıyor bogum oluyor yanı çok farkı var görünüş açısından

Allah ın ıznı ıle duyacaksınız ınsallah rahat ol annesı

yarını bi atlatsamm biraz daha rahatlıcam ama sıkıntı bitmez artık olsun olsun diye uğraşırsın sonrada ne oalcak şu bu demekten alıkoyamayız kendimizi

niye direk muhabbete dalıyon hııı

ayy yarınmı gidiceksin canım kalp atışlarını duymaya anammm çok heyecanlı hiç kafana takma bitanem Allahın izniyle duyarsın kalp atışlarını

evet cnm heycanlı ama bi okadarda tırstıyorum inşallah kötü bişe yokturr

ayyy bende bayıldım bayıldım odasına rüya gibi valla:)
güle güle kullanırlar inş
öle deme kız baharında odası çok güzeldi bence

ayyy bende bayıldım bayıldım odasına rüya gibi valla:)
güle güle kullanırlar inş
öle deme kız baharında odası çok güzeldi bence

yok kızzzz o kadar da güzel değil :)) siz gördünüz mü kız baharın odasını?? allah allahhh hiç hatırlamıyorum resim koyduğumuu

hııı anladım canım :)))

iyi düşün iyi olsun herşey canım Allahın izniyle güzel haberlerle dönersin inş canım

yok kızzzz o kadar da güzel değil :)) siz gördünüz mü kız baharın odasını?? allah allahhh hiç hatırlamıyorum resim koyduğumuu

odası krem renkti dolabının üstünü felan sen süslemiştin öle hatırlıyorum valla:)

evet yaaa bende bayıldımmm herşey çok güzel çok tatlı duruyo sağlıcakla kullanırlar inşallah

inşallah canım...

Ben de gördüm öyle bi rüya( sanırım muhteşem yüzyıldaki sahneden etkilendim(

Okişşş...

Cıbırr deliyi istiyom cıbır deliyi istiyooooooooommm

Nesliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ben şimdi 32. haftanın bitiminde çalışabilir raporumu alıcam dimi benim 32 haftam haftaya cumartesi bitiyo ama, cumartesi mi yazdırmam lazım raporu, yoksa pazartesi de olur mu bilemedim ben yaa
canım cumartesıyı yazdırma neden dersen rapor hakkını yemıs olırsun ıkı gunde olsa pazartesı yazdırırsın...ooohhh az kaldı azzz...pardn duzeltıyorum calısabılır raporu dedın de miii....hııı..eger hastanenın cumartesı acıksa alabılırsın fark etmez ..dıye dusunuyorum...
tınker canım geçmıs olsun ege rahatsızmıs ınsallah en kısa zamanda ıyılesır canım
sağol canım çok sukur artık daha ıyı anası guzel baktı ona....
evet ya ben de bayıldım esıme de gosterdım...yuvarlak cercevelere bıttım..oyuncak kutusu da cok guzel bır ayrıntıydı bence cunku ıhtıyac oluyor...perı kızının odası gıbı olmus saglıkla buyusun odasında ben oda yaptım ama kendı evımız olamadıgından cok ayrıntı yapamadım ama cok guzel seyler var tabiii

Son düzenleme:

yok kız odası pembe :)))))

Ben de gördüm öyle bi rüya( sanırım muhteşem yüzyıldaki sahneden etkilendim(

evet galiba bende o sahneden etkilendim

bende facebook açtım kızlar sızlerı nasıl bulucam

ben dışarı aramalardan görünemiyorum hayatım ya anca senın ısmınden ararsam bulabılırım sen dısarı aramalara acıkmısın bana ozelden adını yaz ben arayayım aksam sana davet yollayayım

kız gercek adın idil mi senın itiraf et kezban falan olmasın..ne bu idil idoşşşşş...idili anladıkta idoş neee......

kezban mı puhahahahah tinkerrrr alemsinnn ya ben akrabaları filan eklemek istemediğim için idoş yazdım kendi soyadımı yazarsamm beni bulurlar diye anladınnn sen onuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…