Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydınnnnnn günaydınnn oğluşumun tatlı teyzoşlarııı görüşmeyeli nasılsınız bakalım..

canım cumartesıyı yazdırma neden dersen rapor hakkını yemıs olırsun ıkı gunde olsa pazartesı yazdırırsın...ooohhh az kaldı azzz...pardn duzeltıyorum calısabılır raporu dedın de miii....hııı..eger hastanenın cumartesı acıksa alabılırsın fark etmez ..dıye dusunuyorum...

Ozaman cumartesi yazdıriyim, cumartesi açık nasılsa hastane :KK66:

kız idoş diye soy isim mi olur :))))))) ama facebook'ta ilk üyelik yaptığımda biri bana özel mesaj yolladı ...nerelisiniz işte benim soyadım da idoş falan

günaydınnnnnn günaydınnn oğluşumun tatlı teyzoşlarııı görüşmeyeli nasılsınız bakalım..
hoşgeldin canım nasıl olalım aynıı herseyler...
ahhahahahhahah koptum yaaaa hakkat bende merak ediyordumm gerçek ismimi diyeee :KK60: :KK60: kezbannn süperdi bee

hahah de mi ne fesatız kızzzz....bu arada kezban ismide teyzemın ben dogunca bana koymak ıstedıgı isim..düşünsenize...ıııyyyyyyyy

kızlar aşk olsunnnnn demekki hepiniz merak etmişsinizzz gerçek ismim mi diyeee....ayşe olsa ne olurrr fatma olsa ne olur :KK43:((((( farkeder mi

kız idoş diye soy isim mi olur :))))))) ama facebook'ta ilk üyelik yaptığımda biri bana özel mesaj yolladı ...nerelisiniz işte benim soyadım da idoş falan

ay allahım ya benım çakma adres tokatlibaciyada bı alay dallama dadanıyordu..kızlar korkmayın sıze guvenlı adrelrımı hedıye edıcem :KK60:

ben de o faceyi sizin için açtımm...eşim bilmiyorrrr....gizliii takılıyorum yaniiii

hahah de mi ne fesatız kızzzz....bu arada kezban ismide teyzemın ben dogunca bana koymak ıstedıgı isim..düşünsenize...ıııyyyyyyyy

hehheheheh fesatlık bi kenara bi şüphe ama idil hep söylüyordu ya akrabalarım görmesin diye o açıdan başka bii isim olaiblir diyordumm kıs kezbanda sana amma yakışırdı heeeeee tokatlıkezban:))))) :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

hoşgeldin hatcemmm nasılsınnnnnn biz iyiyiz çok şükürr
bizde iyiyiz canım cok şükür bir yaramazlık yokk gün sayıyoruzz..
Günaydıııııııııııııııınnnnn :KK16: bu benden sanaaaaa :KK16: bu da Egemen'den Ege'yeeeeeeeeee :KK16:
teşekkür ederizzzz teyzoşşş aldık öpücüklerinizi oğluşumda hepinize gönderiyo:KK16:

hoşbuldum hayatımmm...

ben de o faceyi sizin için açtımm...eşim bilmiyorrrr....gizliii takılıyorum yaniiii
aman bosver herseylerı bılmesınlerrr sonra benımkı gıbı gecer basına bu kım su kım neden ekledın bayar adamı....
hehheheheh fesatlık bi kenara bi şüphe ama idil hep söylüyordu ya akrabalarım görmesin diye o açıdan başka bii isim olaiblir diyordumm kıs kezbanda sana amma yakışırdı heeeeee tokatlıkezban:))))) :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
allahtan ole bır hata yapmamıslar
seninki yine iyiymiş şekerim, benim göbek adım "dudu" dedem koymuş anasının adıymış :KK1: :KK1: :KK1:

kız kezban degıl o sadece koymak ıstemıs teyzem ..ama göbek adım emine....:KK60:
Bundan sana huuuuu hanım duduuuuuuuuu dicem
ya da
duduu adını kim koduuuuuuuuuuuuu
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X