Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın bayanlar diyeceğim ama kimseler uğramamış bana nasip oldu topiği açmak....
Günaydın ciciiiiiiiiiiiiiiimmmm

Benim hamileliğin 4. ayında falan hat safhaya çıkmıştı kabızlık problemim, 3-4 gün tuvalete çıkamadığım oluyodu, ozaman söylemiştim doktoruma, ilaca hiç gerek yok, her gece yatarken 4 tane doğal kurutulmuş kayısı yiyip, üstüne de 1 bardak ılık su içiyosun, her sabah rahatça tuvalete çıkıyosun dedi ve aynen de dediği gibi oldu, o gün bugündür kabızlık nedir bilmiyorum şeytan kulağına kurşun stres zaten yok, hayatımın en mutlu, en güzel zamanları bunlar sen de biliyosun ama o şeyler nerden, nasıl fırladı hiç anlamadım :26: senin dediğin şu solusyonu ve kremi sorucam doktoruma, onu alıcam artık

fazla dusunme canım ben kafayı taktıkça şişti o memeler artık umrumdada degıl kalsınlar orda...ama sen dr una sor yınede.ama sana yıne dogal yolları tercıh ettırcek ..beselenmende baharatı kes dıyecek acıyı falan asırı eksı seyler ...ben de bayılırım......

evet canım biliyorum Allah mutlulugunu daim etsin :) zaten basurun nedenleri arasında gebelık en basta gelıyo
yanı senınkı tabııkı kabızlıktan ve stresten olusmuyo gebelıkten dolayı oluyo :)

Ayyyy ben de tuz olayını ayarladım artık, az tuzluya alıştım ama baharat konusunda hala çok cömert davranıyorum napıcam yaa

evet canım biliyorum Allah mutlulugunu daim etsin :) zaten basurun nedenleri arasında gebelık en basta gelıyo
yanı senınkı tabııkı kabızlıktan ve stresten olusmuyo gebelıkten dolayı oluyo :)

Aynen öyle valla :26: neyse ki görüntüsü dışında bi rahatsızlık vermiyo ama normal doğum için sakıncalı olabiliyomuş, inşallah ozamana kadar geçer

inşallah gecer canım :)

günaydın canlarrrr
nasılsınız bakalım şeromm yaa onlardan bendede var bi tane ama çok şükür acı yemediğim sürece sorun olmuyo seninkide geçer inşallah doğuma kadar..
megabitli sen napıyon naptın bittimi bitler
ayşemm yelizimmm canlar sizler nasılsınızzz.

kızlar yaa merve naptı acaba.
yeliz bi arasana kuzucum bee.müsaitsen..

hani sen birde şu b.ersoy ile tarkan ın şarkısını mail atacaktın bana o gelmedi yaa ((

herkese günaydınlaarr,
uzun zamandır aklıma takılan birşey var,sizlerinde fikirlerini ,bilgilerinizi merak ediyorum
ben her gün 1 fincan türk kahvesi içiyorum.bir yerde kahvenin düşük ihtimalini arttırdığını okumuştum.Sizce etkisi var mıdır?
bir yandan hamile kalmaya çalışıyorken bir yadan kahve içerek kendi kendime çelme mi takıyorum acaba :s
sonra aklıma sigara içenler geliyor.içip hamile kalanlar..sigara kahveden daha zararlı eğer engellese sigara engellerdi gebeliği diyorum kendi kendime..
gerçekten zararlı olduğuna inansam şu dakika bırakırım kahveyi.ne sigara ne alkol hiç bir alışkanlığım yok tam bir yeşilaycıyım halbukii..
tek zevkim 1 fincan türk kahvesi o kadar..
sizce bırakmalı mıyım?

bıttı bıttı
1 taneden bırsey olmaz abartmadıgın surece korkma kız içilmez mı kahveee ooohhhbol kopukluuu
Naber kızlar????????

gunaydın idillll

günaydın canım sağolasın ıyıymmm reglm ıste agrm fln var ama ııdr gene ıı :)

günde bir fincan kahvenın hıcbı zararı yok canım zehır olsa öldürmez yanı :)
ben hiç duymadım öyle bişey yanı bikere herseyın fazlası zarar suyun bıle fazlası zarar düşün yanı o kadar faydalı bişey :)
kahve çok alındıgında vücutta ödeme sebep oluyor sadece :)

cevaplarınız için teşekkür ederim fıstıklaarrr
dimi yaaa noolcak bi tanecikten...

ohh rahatladım vallahii :):)

az önce içtim höpürdete höpürdete , faldan anlamam ama bide kapattım fincanı..
belki hamile olduğumu falan görürüm
uzun çizgilerin önündeki her şişliği hamiileliğime işaret sayıyorum zatii..iyice kafayı yedim
tam 1 sene oldu da..her ay acaba tutmu diye diyee,fincanda göbek araya araya delirdim..

Aaaaa o bugün kalp atışlarını duymaya gidecekti dimiiiiiiiiiiiiiiiiii

1 fincandan hiçbişicikler olmaz korkma, kahve içilmez mi yaaa

Naber kızlar????????

Günaydın idilişkoooooooooommmm

Allah gönlüne göre versin hayatım

Son düzenleme:

yavru attım mail yau gelmedimiii :)

günaydın kızlarrrrrrr merveye msj attım bekliorummm cvpp arıyorum şu andadaaaa ve meşgule attı sanırsam doktordaaa

slmm.
Canım bende kahveyi sever ve içerim ama hamile iken özellikle her öğlen yemekten sonra içerdim bi fincan kahve.
Bazı doktor önermiyo ama benim doktorum bebeğin zeka gelişimi için faydalı oldugunu söylemişti.
Tabi ki herşeyin fazlası zarar.
Kararında içtikten sonra bi zararı olacağını sanmıyorum bennn. şahsen

ne yalan söyliyim ben hamileyken hiç kahve içmedim....cola fanta da içmedimm...çayı kahvaltıda çok açık içtimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…