Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
bi zamanlar öleydi psikopata baglamıstım amaartık oynamıyom hepsı bosa kaldı isimleri görsen birde yarılırsın gulmekten

kızzz neymiş o isimler merak ettim :)))

tokatlibacı@hotmail.com dan...tokatlı banu vardı ya....:))cibir deli vardı..bizim köyün delisi....hımmm.....manyak manyak adlar yaniii.sıkma....

ayy nesliii sen adamı öldürürsün valla:))

birinide bana ver kızzzzz kardeşimin face'ini meşgul etmemiş olurum tabi istersen canım

Son düzenleme:
Nesliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ben şimdi 32. haftanın bitiminde çalışabilir raporumu alıcam dimi benim 32 haftam haftaya cumartesi bitiyo ama, cumartesi mi yazdırmam lazım raporu, yoksa pazartesi de olur mu bilemedim ben yaa

Nesliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ben şimdi 32. haftanın bitiminde çalışabilir raporumu alıcam dimi benim 32 haftam haftaya cumartesi bitiyo ama, cumartesi mi yazdırmam lazım raporu, yoksa pazartesi de olur mu bilemedim ben yaa

kız bişe sorcamm 32.haftadan sonra çalışabilir raporu kaç hafta daha çalışmana izin veriliyoo 4 haftamı

Okişşş...

Cıbırr deliyi istiyom cıbır deliyi istiyooooooooommm

no no no onu ben istiyom

anamm ne kadar çabuk geçiyor zaman canım ya maşallah:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…