Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
tınker canım geçmıs olsun ege rahatsızmıs ınsallah en kısa zamanda ıyılesır canım

Hosbulduk canlarim! baharcik iyi, muge anliyi izliyo cinayetleri cozmeye calisiyo :)))
sizlerden ne haber? sero az kaldi doguma yaaaaaa, cok heyecanliyim benn

oyyy yerim ben onuu

bende çok heyecanlanıyorum şerom doguracak diye ayy keşke ben samsundayken dogursa hastanenin kapısında nöbet beklerdim valla:))
şeroommmm anakliniktemi doguracaksın :)

günaydın canım nasılsın oglun nasıl bakalım zamanda nasıl hızla geçtı büyüdünüz masallah az kaldı doguma vallahı
Nasıl geçti ben de anlamadım valla yaa, daha dün gibi kalp atışlarını dinlemeye giderken korkudan tir tir titriyoduk

Hosbulduk canlarim! baharcik iyi, muge anliyi izliyo cinayetleri cozmeye calisiyo :)))
sizlerden ne haber? sero az kaldi doguma yaaaaaa, cok heyecanliyim benn

Ben de ben deeeeeeeeeeeee, rüyalarıma giriyo artık, sancılarım geliyo, hastanede görüyom kendimi, psikopata bağlamaya başladım artık

kizlar havalar sogudu artik, yagmur var....... gezmelere cikamiyoruz kizimla....evde sıkılıyor....zamanımızı nasıl geçirebiliriz bilemiyorum yaa

merve kızzz ben sana hoşgeldin demedim dimi ay hatırlamıyorum:S
hoşgeldin canımmmm
kusura bakma tatlım

oyyy yerim ben onuu

bende çok heyecanlanıyorum şerom doguracak diye ayy keşke ben samsundayken dogursa hastanenin kapısında nöbet beklerdim valla:))
şeroommmm anakliniktemi doguracaksın :)

Ayyy ne güzel olurdu yaa ama aralıkta gelemezsin ki buralara ( evet Anaklinikte doktorcum doğurtacak beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

günaydın cnam hoşgeldin

hosbulduk canım nasıl gıdıyor hamılelık üzmüyor bebegın senı sanırım heeee:)

saol canım iyiyim sen nasılsın bakalım oğluşunda sünnet olmuş erkek olmuş benim yakışıklım
maşallah canım hayırlı olsun tekrar ohh ne güzel atlattın bunuda çok şükür...

bende ıyıyım canım urasıyorum işte Rüzgar la bıraz burnu akıyor mızmız hep ınsallah geçıcek evet canım sünnet oldu 18gün oldu zaten tamamen ıyılestı 2haftada çok rahatladım vallahı sorma artık aklımdan çıktı sünnet düşünmücem yanı sagol canım darısı dıger erkek annelerıne artık ama kesınlıkle yaptırsınlar derım ınsan çok rahatlıyor helekı sünnet sorunsuz geçtıyse ve ıyılestıyse tatlım ve sünnetlı halıyle sünnetsız halı çok farklıymıs onu anladım ıyıce:)

yaa ben heyecanlanıyorum seni hiç düşünemiyorum şeroo. o kadar düşükten sonra inşallah sağ sağlim kucağına alıcaksın egemen beyi.......
rüyamda bir kız çocuğu doğurduğumu gördüm bende....nefes alamıyor nasıl ağlıyorummmmm aynı baharıma benziyo adını yine ada koyuyorum neden bilmiyorum :)))))

kizlar havalar sogudu artik, yagmur var....... gezmelere cikamiyoruz kizimla....evde sıkılıyor....zamanımızı nasıl geçirebiliriz bilemiyorum yaa

idil hosgedlın naber canım ayyyy aynı durum bızdede var kuduruyor evde oglum napacagımı sasırıyorum artık offffff

idil hosgedlın naber canım ayyyy aynı durum bızdede var kuduruyor evde oglum napacagımı sasırıyorum artık offffff

iyi canm nasıl olsun şimdilik üzmüyo annesini bakalımmm yarın kalp atışları için dr a gidicem korkuyorumm allah korusunn duyamıcaz diyee allahımm duymayı nasip etsin inşallah bi sorun yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…