Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

Hoşgeldin aşkitooooooooooooooooooooommmm
Ay evet yaa selizi ben de merak ediyorum, inşallah doğurmuş kurtulmuştur yaa, bi aksilik olmasın da :26:

nanemmm hoşgeldin canımmm çok teşk ederimm inşallah en kısa zamanda Rabbim sanada nasip etsinnn

günaydın canımmm.
kıyamam bahar kızıma ben yaa
ecrinde dün öyle zor yaptıki kakasını hatta kan vardı biraz dışkısında. çok zorlandı ama bi görsen koca insan gibi çömeldide öyle yaptı yavrum benimm
bebelerimiz hasta olmasın yaaa.
kış geliyo yine biz geçen yıl koca kışı hasta geçirmiştik., diş sıkıntımızda vardı tabi.
umarım yani inşallah bu sene daha rahat atlatırız..

Kepeleklerim günaydıııııııııııııııııııııııııınnnnn

günaydın bebeğimm
egemen beyde iyilermiş maşallah maşallah

15 gün sonra onuda duyacaksın inşallah canımm

evet malesef (
sen nasilsin canim, masallah oglusuna kocaman oldu tosunnn

Kııızzzlaaaaaaaarrrr, oğluşumla şimdi teyzoşları için fotoğraflarımızı çektik, gönderiyim miiiiiiiiiiiiii

cok zor annelik

onuda duyarsiniz insallah mervem, ama senin de anladigin gibi bundan sonra hep stres hep telas yasayacaksin.....hamilelikte dogumda ve sonrasi ((( hep sikinti

hosgeldin canim, nasilsin,,

kucagimdan ayrilmiyo, cok nazlandi bu iki gundur.........
ecrin de mi kabiz oldu offfffffffffff yaaa

hoşgeldın canım ne olsun aynı iştee sen nasılsın

hoşbulduk tatlım bende iyiym çok şükür...soğuklar başladı ya çok üşüyorum bennn bırrrrrrrr şöyle sıcak bir kahve olsada içsem ımhh harika olurdu şimdi

Hoşgeldin aşkitooooooooooooooooooooommmm
Ay evet yaa selizi ben de merak ediyorum, inşallah doğurmuş kurtulmuştur yaa, bi aksilik olmasın da :26:

hoşbulduk kuzucummmmmmm
ay inşallah yaa güzel haberlerini alsaydık iyi olurdu beklicez artık

nanemmm hoşgeldin canımmm çok teşk ederimm inşallah en kısa zamanda Rabbim sanada nasip etsinnn

hoşbulduk canımmm...amin canım inş hayırlı ise olsun inş

Kııızzzlaaaaaaaarrrr, oğluşumla şimdi teyzoşları için fotoğraflarımızı çektik, gönderiyim miiiiiiiiiiiiii

ewet eweeeeett

oyy canım kıyamam sana inş tez zamanda düzelir bu kabızlıgı canım ya sıkma bu kadar canını(

ŞEROO KISS MAŞALLAHHHHHH FISTIK GİBİSİNİZZZZZ GÖBÜŞTE SİVRİLMİŞŞŞ

bi tek kabizlik olsa, grip de oldu :2:

masallah sero, cooook yakisiyo sana hamilelik fistik gibisin

kizlar selizden haber alabilecek kimse yokmu yaaa

çoook güzel çıkmışsınız canımmm
maşşşşallah maşşşaaalllaaaahhhh

Çok şişko görünmüyorum dimiiiiii :26: :26: :26:

Bunlar sizin için oğluşumun teyzoşlarııııııııııı

Eki Görüntüle 263798 Eki Görüntüle 263800

kuzummmmmmmmmmmm yerim senin o göbüşünü ya maşallah çok güzel görünüyorsun balım benimmm
Allahım korusun seni ve oğluşunu nazarlardan
oyyy kurban olurum o göbüşün içindekini vereneee

bi tek kabizlik olsa, grip de oldu :2:

masallah sero, cooook yakisiyo sana hamilelik fistik gibisin

kizlar selizden haber alabilecek kimse yokmu yaaa

oy oy oyy kıyamam griptemi oldu bahar çok geçmiş olsun canım ya havalar sogudu tabi biz bile en ufak hava deişiminde hemen hastalanıyoruzki bebekleri düşünemiyorum bile Allahım tez zamanda şifalar versin tatlım

Bunlar sizin için oğluşumun teyzoşlarııııııııııı

Eki Görüntüle 263798 Eki Görüntüle 263800

çooook güzelsin kızzz..koca göbüksğn sen de ben gibii...çok benzettım göbeğimi sana...
bu arada üzerindeki o tişörtten ben dede vardı samsundan almıstım..4 aylıkken aldım aldıgım gunde gezerken gıymıstım samsunda....görmemıs hamıle olmus gıbı..4 aylık karınla gıyılırmı o de mi..şimdi gülüyom kendime

yok be delüüüüüüüüüüü

Ayyy bazen kendimi çok kötü hissediyorum, 8 kilo aldım, daha da mı dikkat etmeliydim acaba diyorum bazen :26:

Sana da verecek inşallah bitanem , şöyle dünya güzeli bi kız verecek , ben de onu oğluşuma alacaaaaaaammmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…