Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızımmmmmm ne şişkosuuu fıstık gibi hatunsun maşallah :nazar: :nazar:

Ayyy böyle şeyler duymak iyi geliyo valla :KK69:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:çooook güzelsin kızzz..koca göbüksğn sen de ben gibii...çok benzettım göbeğimi sana...:KK31::KK31::KK31:
bu arada üzerindeki o tişörtten ben dede vardı samsundan almıstım..4 aylıkken aldım aldıgım gunde gezerken gıymıstım samsunda....:KK33::KK33:görmemıs hamıle olmus gıbı..4 aylık karınla gıyılırmı o de mi..şimdi gülüyom kendime:KK1::KK1::KK1:

Sen yine iyisin, ben geçen yazki hamileliğimde almıştım bunu, ozaman doya doya giymek nasip olmamıştı :KK59: bu sefer öğrenir öğrenmez giymeye başladım, ilk aydan beri giyiyom valla :KK1: ama artık dışarda giyemiyorum, evde çamaşır suyu sıçrattım bikaç yerine, artık ev tişörtüm oldu :KK49:

Ayyy bazen kendimi çok kötü hissediyorum, 8 kilo aldım, daha da mı dikkat etmeliydim acaba diyorum bazen :26:
8 kilomuuuu :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
aman be şerooo ben 24 kilo almış biri olarak.
biraz daha dikkat etmelisin desem iyi olacak galiba :KK60::KK60::KK60:

kız sen valla delisin :KK1: 8 kilo süpermiş doğuma kadar 4-5 kilo daha alsan en aideal kiloyla tamamlamış olacaksın ne güzell
Sana da verecek inşallah bitanem :KK70: , şöyle dünya güzeli bi kız verecek :KK12: , ben de onu oğluşuma alacaaaaaaammmm :KK53: :KK53:

amiiinnnnnnnnnnnnn

Son düzenleme:

Sen yine iyisin, ben geçen yazki hamileliğimde almıştım bunu, ozaman doya doya giymek nasip olmamıştı :KK59: bu sefer öğrenir öğrenmez giymeye başladım, ilk aydan beri giyiyom valla :KK1: ama artık dışarda giyemiyorum, evde çamaşır suyu sıçrattım bikaç yerine, artık ev tişörtüm oldu :KK49:

:KK60::KK60:deli kız senii...ben de evde gıyıyom hala düşün eskımek bılmedi:KK33:

Vaaaaaaaaaaaawwwwww 10 kilo muuuuuuuu :KK52:

ben 59 la başlamıs 78 le sonlanmıstım:KK53::KK53::KK53: 19 kılo almıstım yaniiii....:KK1:10 kılo dogumla gıttı...kaldı 9 kılo ...6 kıloda ılk 3 ay gitti...kaldı 3 kılo...o 3 kiloda o zamandan bu yana gıttı bı sekılde sonuc ege 1 yasında ve ben yine 59 um....ama daha vermem lazım ya....

Ayyy bazen kendimi çok kötü hissediyorum, 8 kilo aldım, daha da mı dikkat etmeliydim acaba diyorum bazen :26:

Sana da verecek inşallah bitanem :KK70: , şöyle dünya güzeli bi kız verecek :KK12: , ben de onu oğluşuma alacaaaaaaammmm :KK53: :KK53:

kız 8 kilo almış dert ediniyo kendisine aman Yarabbim 20-30 kilo alanlar var bide onlar napsın kızzzz delürtme benii iyisin bitanem iyisin sen :KK19:

inşallah bitanem benim inşallahh :KK16: verdim gitti oğluşuna :KK9: :KK9:

tinker eskitememiş sende eskitemicen daha çok giyersin sen onu bu kudurukla :KK33: :KK33:

Artık yavaştan lazım olacak şeyleri alalım diyoruz, daha hiçbişeysi yok oğluşumun :KK25: ilk etapta bebek odası yapmayı düşünmüyoruz kızlar, yatak odamız da biraz sıkışık, o yüzden yatak odasına yanımıza sığabilecek küçük bi sallanan beşik düşünüyoruz, en azından 8-9 ay idare eder, ondan sonra zaten bebek odasını hazırlar, ozaman da en büyük boy park yataklardan alırım diyorum ne dersiniz :26:

Son düzenleme:
kız 8 kilo almış dert ediniyo kendisine aman Yarabbim 20-30 kilo alanlar var bide onlar napsın kızzzz delürtme benii iyisin bitanem iyisin sen :KK19:

inşallah bitanem benim inşallahh :KK16: verdim gitti oğluşuna :KK9: :KK9:

tinker eskitememiş sende eskitemicen daha çok giyersin sen onu bu kudurukla :KK33: :KK33:

Wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuwwwww :KK53: :KK53: :KK53:

Artık yavaştan lazım olacak şeyleri alalım diyoruz, daha hiçbişeysi yok oğluşumun :KK25: ilk etapta bebek odası yapmayı düşünmüyoruz kızlar, yatak odamız da biraz sıkışık, o yüzden yatak odasına yanımıza sığabilecek küçük bi sallanan beşik düşünüyoruz, en azından 8-9 ay idare eder, ondan sonra zaten bebek odasını hazırlar, ozaman da en büyük boy park yataklardan alırım diyorum ne dersiniz :26:

bence çok mantıklı canım iyi düşünmüşsün :KK34:
yavaş yavaş almaya başlarsınız artık canım iyi olur bence:KK34:

bence ilk etap park beşik al ..küçük beşiği 8-9 ay kullanamazsın hayatım tecrube konusuyor..erkek bebek hareketlı olur ve senın oğlun 6.aydan ıtıbaren oturcak ...emeklıcek ve hatta tutuncak eee o zaman nasıl kucuk besık olcak..ayaga kalkmak ısteyınce hooopppp allah korusun ...park yatak al en guzeli..oda yapacagım zaman da.1 yaşından sonra artık ya buyuyen karyola alırsınız yada aynı park yatagı kullanır ne bıleyım dolap alırsınız..ben 2 yasından sonra aldıgım karyolayı buyutcem...buyuyebılen almıstım cılekten...kucukkende besık kullandım ama donmeye basladıgından ıtıbaren ben degıstırdım..dıken ustunde yatıyordum cunku...nacizane tavsıyem..ıkı turlu masraf yapma dırek park yatak al oda yapmayacaksan

kızlar seliz doğurmamış henüz.
bebeğin odası gelmiş netide o oadada oldugu için internete girememiş iki gündür.
haberiniz ola

normal dogumla daha kolay verirsin tatlim insallah :)

ay selizi ben cok merak ediyorum yaaaa numarasi yok muuuu kizlarr

Ay ben de çok merak ediyorum yaa :26: en son salak kadının biri yüzünden normal doğumdan vazgeçer gibi olmuştu :KK47: dün nst.ye ve ultrasona girecekti, belki de sancısı falan çıktı doğuma aldılar :18: aklıma neler gelmiyo kiii :26:

bence çok mantıklı canım iyi düşünmüşsün :KK34:
yavaş yavaş almaya başlarsınız artık canım iyi olur bence:KK34:

Kız var ya Allah korusun yine ama erken falan doğuracak olsam daha yavyukuşumun bi hastane çıkışı bilem yok haa :KK1:

kızlar yelizden haber aldım selizin durumu için...bebegin odası gelmiş int baglantısıda o odada oldugu için giremiyomuş henüz doğurmamış yani:) selizin numarasınıda aldım isteyen olursa veririm kızlar :KK34:

kızlar yelizden haber aldım selizin durumu için...bebegin odası gelmiş int baglantısıda o odada oldugu için giremiyomuş henüz doğurmamış yani:) selizin numarasınıda aldım isteyen olursa veririm kızlar :KK34:

bende şimdi selize mesaj attım.
anlaşılan yeliz senle bana aynı mesajı gönderdi :KK1::KK1:

Ay ben de çok merak ediyorum yaa :26: en son salak kadının biri yüzünden normal doğumdan vazgeçer gibi olmuştu :KK47: dün nst.ye ve ultrasona girecekti, belki de sancısı falan çıktı doğuma aldılar :18: aklıma neler gelmiyo kiii :26:

Kız var ya Allah korusun yine ama erken falan doğuracak olsam daha yavyukuşumun bi hastane çıkışı bilem yok haa :KK1:

Allah korusun canım ya düşünme böle şeyler...ufaktan ufaktan bişeyler almaya başlayabilirsin canım ilk hastane çıkışını al da için rahat etsin :)) :KK19:

X