Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kısss az önce randevuyu aldımm akşam 6 gibi eşimle gidicez inşallahhhh kalp atışlarını duyarmıyız kiii:26::26::26::26::26:

inşalah hayatım hayırlı haberler dönersiniz.
kalp atışları için bişey diyemicem ama keseyi nasip olursa kesin görürsünüz.
öpüyorum seni çok dualarım sizinle canımm

zehsel canımm sünnetiniz hayırlı uğurlu olsun inşallah.
Yüce Rabbim askerliğini damatlıgınıda göstersin.

evet evet Benide aradı bende konuştum.

Ohh valla hatun sefalarda

Allah içine sindirsin canım arkadaşımın

ıki üç güne buluşcaz bakalım bi aksilik çıkmazsa inşallah

oooo süperrrrrr wallaa muhabbetin belini kırınnn

inşalah hayatım hayırlı haberler dönersiniz.
Kalp atışları için bişey diyemicem ama keseyi nasip olursa kesin görürsünüz.
öpüyorum seni çok dualarım sizinle canımm
sağol cnaım eksik olmaa hayırlısıylaa inşallah bi aksilik çıkmaz

canim onlari da denedimmm, burda guigoz tranzit gallia tranzit diye mamalar var onlarin hepsini denedim hatta bu tranzit sutlerle daha cok kabiz oldu bahar denemediğim mama kalmadı ki tinker..... sağlık ocağındaki hemşire bile bana sana önereceğim bişey kalmadı herşeyi denemişsin dedi...perşembe randevusu var doktorda bakalım doktor ne diycek artık

gliserin kakasiyla cikiyo derken, erimeden ikiniyo, fitil cikiyo, sonraa o kadar zorluyoki poposu kaniyo.....bugun biraz yapti kakasini ama dun geceki poposuna sıktığım microlaxın sayesinde yaptı

Canım baharın tiroitlerine baktırdın mı hiç...tiroitlerin az çalışması da kabızlık yaparmış..

hayir baktirmadim :26:

KIZLARRR SELİZ BUGUN GELMEMİŞ YOKSA DOĞUM MU YAPTIII:26::26::26::26::26::26::26:

aaaaaaaaaaaaaaaa olabilirrrrrrrrrrrrrrrrrr :18::18::18::18: canım benim çok korktu normal doğumdannn belki hemen sezeryana aldılar onu..olabilir mi

Herkese merhabalar.Cuma günü adet günümdü fakat çok az pempemsi bir sıvı geldi.adet oldum sandım.sonra baktım gerisi gelmedi.ve bugünde tık yok.4 gün geçti.cumartesi sabah test yaptım kocaman bir tek çizgi.halen dahada hasta olmadım.İlk defa böle oldum.hamile olsam idrar testinde ne zaman çıkar acaba...

4 gün geciktiyse idrar testinde belli olur canım. ama belkşi streten gecikmişitr adetin.
sende hamiş kalma yolundasın galiba. işallah en kısa zamanda sanada kısmet olur arkadasım.

merhaba canlarrr...
herkese hayırlı günler...

sanırım seliz dogurdu...hiç ugradıgı yok.:18::18:.

günaydın kızlaaaaaaaaaaaarr hayırlı sağlıklı ve mutlu bir gün diliyorum herkese

naber demet

günaydınnnn kıslarrrrrrrrrrrrrrr

dün eşimle gittik dr a...keseyi gördük çok şükür ama kalp atışları için 15 gün sonra gel dedi vitamin felan yazdıı 5+3 haftalıkmışş bebişimmm Rabbimisteyen herkese nasip etsin inşallah kalp atışlarınıda duyarızzz (aminnnn)

gözünüz aydın ilk aşama atlatıldı artık...kalp atışı , testleri ,cinsiyeti derkem bi bakmışşın kucağında zaman hızlı gecıyor haberın ola..bebegın ıcın gunluk tutmaya basla artık

hadi gözün aydın canımmmmm Allah'ım kucağındada göstersin inşallah.

Ehh şöylr güzel bi ticker yap artık kendine..
günaydın kızlarr.selizi ben de merak ettim ..

evettt yaaaa naptı acaba...
Inşallah herşey yolundadır.

Son düzenleme:

evett yaaa şu zaman vakit hiç geçmiyo sankiii ama Allahın izniyleee sırasıyla hepsi olucak..inşallah bi aksilik yaşamayız..

hadi gözün aydın canımmmmm Allah'ım kucağındada göstersin inşallah.

Ehh şöylr güzel bi ticker yap artık kendine..

evettt yaaaa naptı acaba...
Inşallah herşey yolundadır.

sağol canımm yaaaa ben ticker yapamıyorummmm tinkerrr sen yapıver bacımmm yaa

günaydın kızlaaaaaaaaaaaarr hayırlı sağlıklı ve mutlu bir gün diliyorum herkese

naber demet

günaydın balummm...

günaydın mervesim. keseyi görmüşsünüz maşallah.. allah eline almayıda nasip etsin.. arkadaslaın de3digi gibi zaman hızlı geciyor. eşinin tepsini nasıl.
heyecanlanıyomu?

günaydın kızlarr.selizi ben de merak ettim ..

canım günaydın. bende merak ettim. hiç girmemzelik yapmadı.

günaydınnn canımmm evet kesemizi gördük çok şükürrr dr gördüm diyene kadar bişe hissetmiyordum ama gördüm deyince içim bi hoş oldu sanki bi an göremedim dicek sandımmm eşimde ben kadar heycanlı
sen nasılsınnn iyimisinn oğluşun nasılll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…