Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
merveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bacım elim tuşta hazır bekliyom hadi gariiiiiii yazz:90:

gunaydin kizlar! tinker cicek merve demet nasilsiniz?
mervem gozunuz aydin keseyi gordunuz, sira kalp atislarinda insallah

biz yine cok kotu bi gece gecirdik :KK5: bahar hanim hiç uyumadi su an kucagimda cok nazlaniyo....gribimi bulastirdim. gece ateslendi, atesini dusurdum, burnunu filan temizledim zorlada olsa...sabaha kadar oksurdu.....cocuguma nazar degdi kizlar bi yandan kabizlik bi yandan grip offfff yani....gozlerim kan çanagi:KK5:

biz yine cok kotu bi gece gecirdik :KK5: bahar hanim hiç uyumadi su an kucagimda cok nazlaniyo....gribimi bulastirdim. gece ateslendi, atesini dusurdum, burnunu filan temizledim zorlada olsa...sabaha kadar oksurdu.....cocuguma nazar degdi kizlar bi yandan kabizlik bi yandan grip offfff yani....gozlerim kan çanagi:KK5:

selam cnm hoşgeldinnn ahh yavrumm ne sıkıntı çekiyo çok geçmiş olsunn cnaım yaa inşallah en kısa zmaanda iyileşir

ayyy grip mevsimi geldi de mi biz de çok hasta olmuştuk gecen yıl allahım ınsallah olmaz gene..ben de uyumadım ıdıl ıkı gecedır ege ayrılmıyo yanımdan herhalde diş sıkıntısı var..canım ıhlamur içir kızına en ıyı gelen o..ballı su yap ılık ılık ver öksürük için...tavuk suyu çorba da ıyı gelır...insanın içi gidiyo onlar hastalanınca...ben de grip aşısı olucam ya..bu yıl okuldan çok kapıyorum ...sonrada egeye gecıyor...

ayyy grip mevsimi geldi de mi biz de çok hasta olmuştuk gecen yıl allahım ınsallah olmaz gene..ben de uyumadım ıdıl ıkı gecedır ege ayrılmıyo yanımdan herhalde diş sıkıntısı var..canım ıhlamur içir kızına en ıyı gelen o..ballı su yap ılık ılık ver öksürük için...tavuk suyu çorba da ıyı gelır...insanın içi gidiyo onlar hastalanınca...ben de grip aşısı olucam ya..bu yıl okuldan çok kapıyorum ...sonrada egeye gecıyor...

sagol canim tavsiyelerin için.

ben de her sene grip asisi oluyorum....
kiyamam egeyee dis sikintisi hiç biseye benzemiyo yaaaa :2: allah yardim etsin bize valla cok zor, atalarimiz bos yere dememisler cocugun mu var derdin var diye :KK43:

evet evet güzellll yalnız dün ultrasonda 5+3 çıktı bugun 5+4 olması lazım iki gün önde gidiyorumm tabi bu ilerleyen zamanda dengeler demi yani 2 günden bişi olmazz :KK70::KK70::KK70::KK70:

canım sen ultrasonu dıkkate alacaksın ama son adete gore soleyeceksın ne kadar hamıle oldugunu ..o bebegın gelısımıyle alakalı mesela ege de hep 1 hafta onden gıdıyordu bezen 5 gun oluyordu o degısebılıyor o nedenle standart olan sat ..ok:KK34: güle güle kullan

günaydııın paşamız nasıl annesiii:emir_bebek::nazar:

Paşamız çok iyi teyzesi, kıpır kıpır oynaşıyo akıllı sıpam benim :KK49: internetten takip ettiğimiz kadarıyla şu sıralar boyu 38 cm, kilosu da 1300 gr olmuş yavyukuşumun :nazar: ayın 6'sında 3 boyutlumuz var yüzünü görüces yine inşallah :KK69:
Sen nasılsın, Egeto nasıl :emir_bebek:

Merviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiişşşşşş keseyi görmüşsünüz, inşallah kalp atışları var sırada, Allahım hep böyle güzel haberlerle gelmeyi nasip etsin tatlım :KK49:
İdilişkom Bahar kabızın üstüne bi de grip mi oldu yaa :KK25: tüh, vallahi nazar değiyo bu kıza :26:

sagol canim tavsiyelerin için.

ben de her sene grip asisi oluyorum....
kiyamam egeyee dis sikintisi hiç biseye benzemiyo yaaaa :2: allah yardim etsin bize valla cok zor, atalarimiz bos yere dememisler cocugun mu var derdin var diye :KK43:

bır de azılarmı köpekler mı bılmıyomda damagı nasıl kabarık anlatamam...ben daha hıc olmadım grıp asısı canım ya...bakalım nasıl olcak ...olmadı bugun vurunayım...evet aynen cocugun mu var derdın var..ben de habıre karnındakı renk acılmasına bakıp duruyom ınana fotolarda falan dıstan cok zor bellı oluyo ama ..içim içimi yiyo...herhalde samsuna goturcem unıversıteye...adam gıbı bı dr baksın da kesın teshısı koysun ..o olabılır su olabılır kafayı yıyecegım ...ama bazen de dusunuyorum evlatlarımızı kusursuz ıstıyoruz da mıllet nelerle bogusuyor ...bu kadarına şükür diyorum ama ahhhh köpek analık derler ya:KK14:

Paşamız çok iyi teyzesi, kıpır kıpır oynaşıyo akıllı sıpam benim :KK49: internetten takip ettiğimiz kadarıyla şu sıralar boyu 38 cm, kilosu da 1300 gr olmuş yavyukuşumun :nazar: ayın 6'sında 3 boyutlumuz var yüzünü görüces yine inşallah :KK69:

Merviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiişşşşşş keseyi görmüşsünüz, inşallah kalp atışları var sırada, Allahım hep böyle güzel haberlerle gelmeyi nasip etsin tatlım :KK49:
İdilişkom Bahar kabızın üstüne bi de grip mi oldu yaa :KK25: tüh, vallahi nazar değiyo bu kıza :26:

canım benimm evetyaaa kesemizi gördük çok şükürrrr aminnn canım inşallahhhhh

idilişkommm evetyaaa kafam biraz daha rahatladııı içim içimi kemiriyorduu ne durumda diyeee bide kese yoksa felan fıstık şimdi sıra kalp atışları onuda duydummu biraz daha rahatlıcamm sanırımm bu rahatlama olayları pek bitmeyecek gibi bundan sonrasıııı :97::97::97::97:

günaydın kızlarrr....mervecim canım keseyi görmüşsünüz çok sevindim canım Rabbim sonuna kadar sorunsuz ilerlemeyi nasip eder inş bitanem :KK16: ticker'in hayırlı olsun çok güzel olmuş...

idilcim çok geçmiş olsun ya baharımızın bi türlü kabızlık sıkıntısı geçmedi ya inş tez zamanda şifa bulur canım ya..:KK70:

tinker naber bebegim nasıl gidiyor :KK16:

oo şeromda burdaymış kız 2-3 aya kalmaz doguracaksın sende ya ne güzel :KK69:

bu arada selizden haberi olan varmı doğurmuşmu?

nasıl olsun konuşma çabaları içinde dün bakıcıdan aldıgım gıbı yakamı acıyo apartmanda egenın kalın sesıyle memeeeeeeee memeee çığlıkları yankılandı..kocaman bir eşşek teyzesi kısacası:KK1:senın kuzucuna da maşallah...ne guzel bız 3 boyutluya gırememıstık:63:

günaydın kızlarrr....mervecim canım keseyi görmüşsünüz çok sevindim canım Rabbim sonuna kadar sorunsuz ilerlemeyi nasip eder inş bitanem :KK16: ticker'in hayırlı olsun çok güzel olmuş...

idilcim çok geçmiş olsun ya baharımızın bi türlü kabızlık sıkıntısı geçmedi ya inş tez zamanda şifa bulur canım ya..:KK70:

tinker naber bebegim nasıl gidiyor :KK16:

oo şeromda burdaymış kız 2-3 aya kalmaz doguracaksın sende ya ne güzel :KK69:

bu arada selizden haberi olan varmı doğurmuşmu?

hoşgeldın canım ne olsun aynı iştee sen nasılsın:KK31::KK31::KK31:

X