Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ayyy heyecan yaptikkkk ne bilelim :))))

melekler gibi uyuyor fıstığım .... hiç uyumadı gece

Eklentiler

• $Photo0663.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:
Ay kızlar benim oğlanı amma hıçkırık tutuyo yaa çok komiiiikkkk böyle iki saniyede bir hık hık hık yapıyo yaaaaaaa

çokmu gazoz mazoz içiyosun hııı söle bakim
şaka bi tarafa da ne muhteşem bişeydir her anına tanık olmak

Kız var yaa normalde de gazlı içeceklerle hiç aram yoktur zaten ama hamileliğimin başından beri bi yudum bile almadım valla, su-süt-ayran-ıhlamur, başka hiçbişey içmiyorum vallahi 10 dakikadır aralıksız hıçkırıyo haa
O hareketleri içerden hissetmek ayrı, dışardan göbeğinin üzerinden seyretmek apayrı müthiş bi olay Allahım tez zamanda sana da yaşatsın inşallah bu duyguları bitanem, oğlumla hep dua ediyoruz senin için teyzesi

Son düzenleme:
ay iyi bari...zamansız gelmesin zilli
ayyy heyecan yaptikkkk ne bilelim :))))

melekler gibi uyuyor fıstığım .... hiç uyumadı gece

kız koyma şu güzeli nazar deger tabi maşallah yaannesi çok güzel kız olcak kaşlara bak hele.......kız idil baharı gösterdin bende oğlumu özledim şimdi..

oyy yerim ben onun hıçkırıklarını acaba niye hıçkırıyodurki:)
aminn canım benim Allah razı olsun bitanem Rabbim hayırlısını nasip etsin inş...

vallahi ben içmiştim zaten çok düşkündüm hla da öleyim...ama abartmamıstım tabi...

sakın fazla uzanayım deme haa..seleyi de iterek götür lütfen kaldırmak yok

Balkona asmıyorum zaten, evde çamaşır odamız var, orda çamaşırlığa asıyorum uzanma derdim yok yani merak etme

söle nefesini tutsun fırlama

Kıyamam yaa acemi oğlum benim

oyy yerim ben onun hıçkırıklarını acaba niye hıçkırıyodurki:)
aminn canım benim Allah razı olsun bitanem Rabbim hayırlısını nasip etsin inş...

Amniyos sıvısından besleniyo ya artık, onu yutarken olurmuş böyle hıçkırıklar normalmiş, ama çok tatlı yaa hep sabit, 2 sn.de bir hık hık hık

aynı zamandada yıpratıcı amaiçinin yağları erimek derler ya..her olumsuzlukta öle oluyorsun...

anne olmak böyle bişey olsa gerek...en ufak bişeye bile içi gider sadece evladını düşünür...olsun be canım yıpratıcı olsa bile anne olmak o duyguyu hissetmek hiçbişeye değişilmeyecek kadar özeldir

aa şimdi hatırladım biri daha sölemişti bunu kimin söledigini hatırlamıyorum ama:))

oyy tatlı olmazmı hiççç

Ahan da aynısını yazmış kk.da biri aynı valla benim oğlum da pozisyonumu değiştirip, karnımı okşayıp biraz konuşunca sakinleşip, totosunu bitarafa dayayıp yatıyo eşşek sıpası yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…