Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selammmmm kıslarrrr

herkesinnn ramazan bayramı şimdiden mübarek olsunnn sevdiklerimizle birlikte çok bayramlar görelim inşallahh

Olsun bebeğim yaa dediğin gibi doğduklarında doya doya seyredicez onları zaten gece gündüz senin şeker yüklemen de aşın da benden erken yapılmış, ne güzel atlattın hepsini, bundan sonra bebiklerimizi kucağımıza alacağımız günü beklemesi kaldı artık
Diğer topikte bebeğinin adını Şimşek Ege olarak yazmışlar, kesin kararın mı bu biz baştan beri okadar değiştirdik ki önce onat kayra oldu, sonra mehmet berk, sonra mehmet akif, sonra kuzey, sonra taha, şimdi de tolgahan bakalım doğana kadar daha kaç isim değiştirecek bizim oğlan
Kendine çok iyi bak bebeğim, oğlunu iki kişilik sev, hem kendin hem babası için telefondan babasının sesini dinlet oğluna, onun sesine de alışsın
Öptük sizi mucu mucuuuuuuuuuu

Kızlar bayram boyunca evimizde olmicaz, şimdiden hepinize iyi bayramlar diliyorum, oğluşum hepinizin ellerinden öpüyor teyzeleri kendinize çok iyi bakın, bayram dönüşü görüşmek üzere, mucu mucuuuuuuuuuuu

Canlarım;çook uzun aralardan sonra bir yaz dönemi sonlarına daha yaklamışken hepinize kucak dolusu merhabalar:)

Geçmişi hiç okuyamadım Nerelerdesiniz;ne yapıyorsunuz acaba? Doğumları yaklasan annelerımız var...Pembecim,Selizcim,Seastar,Şeromm,Haticem...Kalbim ve aklım sizlerle kızlar...Ne zaman olursa olsun ne şekilde olursa olsun çok rahat bir dogum geçirir ve ardından mis kokulu meleklerinize kavusursunuz ınsallah...Ayrıca her birinizi çok özledim o da ayrı!

Bize gelince teyzoslar;Değirmenderede annemlerın yanındayız.Pazar gunu ucakla geri Samsun'a dönücez nasipse ve malesef pazartesi semınerlerle birlikte işbaşı yapıcam...onca aradan sonra kızımdan da ayrılmak söz konusu oldugu için çok zor gelicek ama Rabbim sabrını da verir ınsallah...Ne cabuk geçti günler anlamadım gitti..Kızım 3 aylık oldu bile masallah :)

Sizler nasılsınız?Umarım hersey yolunda...Bizler sizleri çok seviyor ve koccaman öpüyoruz!

selam kızlar hepınızın ramazan bayramını kutlar yanaklarınızdan öperim:86:
hepınızı cokkkkkkkkkkk sevıyorum arkadaslarım
ay bu arada ben bu smıle ı cok özledım
şimdi ise böyle

evet canım hepsi erkenden yapıldı ben yapılıcakları bitirdim..şimdi bebeşi beklemekte ve yavaş yavaş hazırlıklara başlamakta kaldı sıra daha henüz birşey almış değilim..
sen aldınmı oğluşa birşeyler..

isim konusuna gelince evet kesin kararımız şimşek ege zaten bebek olmadan öncesinden erkek olursa şimşek oluca kesndi ama yanına düşünmemiştik sonra erkek olduğu öğrenilince şimşek ege olsun dedik ve öyle kaldı hiç değişmedi..

biz kendimize cok iyi bakıyoruz teyzoşş maşallahımız var sizde iyi bakınn kendinize..

oğluşumu iki kişilik seviyorum ve sürekli konuşuyorum ben konuştukca kıpır kıpır durmuyor babasınıda cok iyi tanıyor sesini onunla konuşunca sanki karnımdan fırlıcak gibi tepikliyor sıpam..bu hallerini babişkosununda göremesi cok isterdim ama yapıcak birşey yok allahım babişkomuza ve oğluşuma sağlık versin elbet bizde kavuşuruz birgün..

bizde sizi kocamnnn öpüyoruzzzzzz...

teyzoşlarrrr hepinizin bayramınızı kutluyoruz...

allahım hayırlı bayramlar gecirmeyi nasip etsin...

Hepınızın bayramı kutlu olsun arkadaslar daha nıce bayramlara hep bırlıkte insallah

Iyi bayramlar kızlar........... umarım herkes iyidir
bu arada pembe doğurmuşşşş tebrik ediyorum anneyi ve babayı.......allah analı babalı büyütsünnnnn resimleri bekliyoruz

sizlerede iyi bayramlar kızlar...

herkesin bayramı mübarek olsun..

evet aren doğmuş galiba..Allah analı babalı büyütsün..pembeee bayramda doğururum diye diye bayramda doğurdun...çokkk sevindim tatlım...en yakın zamanda resimleri bekliyoruz:)))

senem dogurdu kızlar arenımız geldı bayram şekeri

aaaaaaaaaaaa öylemiii çok sevindim hayırlı uğurluolsunnn senemcimmm Allah analı babalı büyütüsn yavrunuzu darısı doğumu gelen arkadaşlaraaa inşaallah sağ saliim alırısnız kucağınızaa

Son düzenleme:
kızlarrr hayırlı bayramlarrrr..
yazamadım bi türlüü....
pembeye ve bebişinede geçmiş olsun inşallahh..
Rabbim sağlıklı,hayırlı ömürlü versinnn....

aren gelmiş.. pembecim tebrik ederim.
darısı diger arkadaslarıma sağ salim kuzucuklarınızı koklamak nasip olur işallah..

öpüyorum kızlar.. iyi bayramlarrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…