Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızzz ıkınrken o haltı yersemm çok utanırımmmenyisi bişey yememem...
valla kadın olmak her haliyle zor eniyisi Allaha sığınıp bol bol dua etmek.inş Rabbim hakkımızda hayırlı olanı eyler...
ay bi selam vereyim diyorummm..ıngaaaaaaaaaaaaaaa........!!!!!!
gaz sancılarımız var teyzelerii..hepinizi öpüyorummm.....
paşamıza bak sen annesiyle bir muhabbete ettirmiyor bizi
canımmmm çok çok az kaldııı..artık idilimiz çıkmak için çok sabırsızlanıyordur...inş herşey yolunda olacak..sezeryan olacaksın demii neyaptın iyice araştırsınmıı hastane çantası falan hep hazırdır ayy senin yerinde olmak sitiyorum bende biranönce şafağımızın 7 lere falan düşmesini istiyorum...
canım yıldızdan haber yok bende merak ettim...
gaz konusuna gelince hiçbir fikrim yok artık ben doğum yaptığımda sen bana tecrübelerini anlatırsın..
bi gece toplansak demişsin aynı şeyi bende düşünüyorum..ama ben şöyle düşündüm..haftada 1 gün belirleyelim atıyorum her hafta bir gün akşam aynı saatte buluşma günümüz olsun.katılan katılır katılamayan birdahaki hafta katılır..ancak bu şekilde birraya gelebilecekmişiz gibi geliyor..
oğluşunun yeni fotolarını bekliyoruz annesi

canım valla bende bilemiyorum hangisi daha mantıklı karar veremiyorum..bazen düşünüyorum sancıyı evde çekipte ya yolda doğurursamyada evde beklerken bebeğe bişey olursa.sonrada diyorumkiii kötü düşünme eskiden kadınlarımız tek başına doğuruyorlarmış ve sonrasında tekrardan düşünüyorum eskiden doğumlarda birçok kadın yada bebek doğum sırasında ölüyormuşyanii aslında çokta fazla plan yapmamak gerek o anı o anda yaşamak ve o anda ne mantıklı geliyorsa onu yapmak gerek..
aslında kendi çekeceğim sıkıntıdan daha çok bebeğimin sağlığı önemli bu konuyu doktorumlada konuşucam yani sancılar başlaynca 3-4 saat evde beklsem bebeğe bişey olurmu bunların hepsini araştırıcam ve dktorumda diyecekkii o anda ne olacağına bağlı.belki suyun gelecek,belki açılman hızla gelişecek,belki kanaman olacak onu şimdiden bilemeyiz diyecek.aslında doktora soracağım tüm soruların cevabını çok iyi biliyorum...
ama şöylede bişey düşünüyorum ben eski insanlarımızın atalarımızın anneannlerimizin babannelerimizin söylediklerine yaşadıklarına çok inanırım ve mantıklı gelir..derler ya eskiler ne derse doğrudur..şimdi onalrın doğum hikayelerini dinliyorumda hepside sancıyı evde çekmişler.kimisi akşama kadar hamamda yıkanmış düşün o akşam sancısı başlamış sancısı başlayınca ertesi gün bayram diye baklava yapmış sancılar çoğalınca hastaneye gitmiş ve 5 dkda doğurmuş anlamadım bile diyor.biz olsak hamam sıcak su sıcak gebeliğmiizin son günleri aman gitmeyelim aman zararı olur ne zararlı ne bişey akdın 5 dkda doğurmuş işte.bana önerdikleri sancın gelince sıcak bir banyo yapmam...açılmam kolay olsun diye...
ben eskilerin dediklerine çok inanıyorum ve uygulamakta istiyorum..
ama hayırlısı tabii senin dediklerinde çok mantıklı çünkü doğumumun nasıl gelişeceğini bilmiyoruz herşey yolundada gitmeyebilir Allah korusun..hastanede doktr kontrolü altında herşey daha güvenli..ama ben zaten sancım başlayınca hemen sıcak bir duş alıp bir kaç saat oyalanıp öyle gidicem hasteneye çokta beklemem yani sonra yolda doğururm falan..
sonuçta Rabbim öyle güzel ayarlamışki hemen doğrumuyosunkii kendini hazırla diye..onda bile bize bir zaman tanımış.yolda izde olanlar,köyde olanlar hasteneye yetişecek durumda olanlar,yada eskiden o doğum otamının sıcak suyun falan hazırlanması için...adet olduğumuz gün bile neden ilkgünü az oluyor ogün birden yakalanıyosun hazırlıklı olmuyosun kendini hazırlıyosun ertesi gün yoğunlaşıyor..Rabbim herşeyi dört dörtlük düşünmüşte bizler bilemiyoruz kıymetini ben böyl düşünüyorum enazından

canikom bana lavman yapılmadı o yüzden kaza filan olur dedim :)) suyum geldiği için 21'i akşam gitmiştik hastaneye , 22si öğle yemek verdiler bana açlıktan geberiyordum allahtan bişey olmadı..... sonra suyu yemeği filan yasakladılar bana....

ay bi selam vereyim diyorummm..ıngaaaaaaaaaaaaaaa........!!!!!!
gaz sancılarımız var teyzelerii..hepinizi öpüyorummm.....

gaz sancıları çok kötü elifffff allahyardımcın olsun
nasıl gidiyo annelik canım......oğluşun kocaman oldu yaaaa ne zaman büyüdü 1 aylık olmuşşş

hoşbuldukk ayşe...
orda lavman yapıyorlar demek...bana lavman yapılmadııı ve haklısın miden dolu olursa ıkınamazsın

Yıldız doğurdu face'de doğum yaptığını söyledi, Kızının adı Asya ve sezeryan doğum yapmış 3,5kilo

Seliz ıkınırken olabilir öyle bişey benim de en çok kafama taktığım şey buydu, yani canım acır falan filan değillll ıkınırken yaaa altıma yaparsammm düşünseneee bütün hastaneye rezil olurum........ama boşverrrrr sen kızının sağlığını düşünnnnnnn, doktorunu dinleeee ve içindeki sesi dinleee....sen ne istiyorsunnn iyi düşünnn taşınnn......epidural da olabilir ama sakın kıpırdama anestezi yapılırken......ben de epidural istedim genelde fransada epidural normal yapılıyo, ama kıpırdadım, çok korktum o an.... hem epiduralden oldum hem de sağlığımdan oluyordum az dahaaaa.....
sıcak sıcak banyonu yap iyi gelir ve pilates topu var yaaa, onla da hareketler yapabilirsinnnn insan kendini çok hafif hissediyo....topun üstüne oturup sağa sola küçük hareketler yaparsann iyi gelirrr...hastanede ebeler söylemişti bana.....ve yürü hareket et...hareket edersen açılman daha çabuk olur....
nefes alıp verrrr derin derinnnnn.........epidural yapılana kadar o sancıları çekiyorsun zaten 4cm açılacak epidural için

Tinker egeye bitiyorum yaaaaaaaa çok yakışıklı maşallahhhhhhhhhhh yaaa aynııııııı anası :)
Hatçe canım korkmuşsun çok şükür bir şey değilmiş o akıntılarrr....hamilelikte oluyo su gibi akıntılarrr bende de çok oluyorduuu sıkma canınıııı

Son düzenleme:
hoşbuldukk ayşe...
orda lavman yapıyorlar demek...bana lavman yapılmadııı ve haklısın miden dolu olursa ıkınamazsın

idil gebe kontrol altındaysa mesela sancının cogunu hastanede cekıosa ahstanee yeemsın dıye uyarıolr
ama sancıyla gıtmıssın dırek doğuma lınıcaksan ne olr ne olmz die yapiolr lavman duruma göre yanı
benide aç bıraktılar lavman yapmadılar

kızzz ıkınrken o haltı yersemm çok utanırımmmenyisi bişey yememem...
valla kadın olmak her haliyle zor eniyisi Allaha sığınıp bol bol dua etmek.inş Rabbim hakkımızda hayırlı olanı eyler...

seliz doğum ıkıntısı ile büyük abdets ıkıntısı aynı onun ıcın yapadabilirsin olur öyle şeyler
ne diye rezil olcakmışsın hıc sanmıyorum emınım doktorlar ılk kez karşılaşmıyorlardır öyle bişeyle
ayrıca oradan bebek cıkıo kan cıkıo cıkıo babam cıkıo ondan rezil olmuon da :) ondanda olmazsın
böyle şeyleri düşünme ordakıler rezil olp olmıcanla değil sneın ve bebeğinin sağlıgıyla ılgılenıyolr
bi doğursan amma incelemişim be bebeğim burda ya nolrsa olsn diceksin :)

evet bende o kadınlardanım ..bı kere erkek bebegı gazlı oluyor ne yaparsan yap ..o nedenle sabır 3 aydan sonra hafıflıyor zaten..sana katılıyorum ayşe..

öyle rahat olmak lazım emziriyosan ne bulursan yicen
maşallah egede kocaman olmuş ya ortamlara akmışşş :)

canım 20. haftalardayken aynısı benım de basıma gelmsıtı
çamaşırım ıpıslak oluyodu ne bıcım bende su mu sızıo acaba dıye endısleenıp gitmiştim doktora
doktor bu akıntının normal oldugunu söylemişti 20-25. haftalar arasındaki hamilelrin karşılaştıgı bişey
ve normal canım ama ınsna en basta panıklıyo genede :)

maşallah canım bebişe 20 kasımdan sonna gelecekse yay burcu :)

haklısın ayşe....doğururken inanın hiç bir şey gelmiyo insanın aklına....ben temizlenmeden gitmiştim hastaneye ve hiç aklıma gelmedi valla gelen bakıyordu giden bakıyordu ama ben bebeğime kavuşmayı bekliyordum sabırsızlıkla........

kızlar yaaa..nirdesinizzz...
accık dedikodu yapsak yaa..kocişimi çekiştirsek meselaa...
hani ben uzaktayken siz bana özenirdinizz özlemek güzel olur derdinizde bne kızardım yaa..nekadar haklıymışsınızzz....
bi araya geldik geleli şöyle gönlüme göre bi günüm olmadıı...
eşimde anlayamadığım bi sinir varr...mutsuz gibi...hamileliğin son günlerinde konuştumm..
kavga etmiştikk....
senin bilmediğim bi derdinmi var dedimm..ne gibi falan dedii..ben anlattım içimdekilerii...
ağladımm...
annemlere gidiyodum zaten ogünn...
gitme diye yalvardı..özür diledii..o gün gece beni aradıı..söylediklerimden çok etkilenmiş.içmiş,,iyi değilimm dedii..
yüreğimi ağzıma getirdii...
herneysee hatasını anladı..barıştık derkenn...
doğumdan sonra çoooooookk zorr kötü bi psikolojiye girdimm..şimdi iyiym ama aramıza duvar örüyoruzz gibi geliyorr...
bazı konularda beklediklerimin karşlığını alamıyorumm..
biz kadınlar çok ince düşünüyoruzz kesinliklee..bizim yarmızı kadar ince olamıyorlarr ama...
ayrı yaşadığımız dönemlerdeki insanla şimdiki arasında çoook fark varr.bunu kaldıramıyorumm....
offfff..bilmiyorumm...ben böyle kütüklüklere gelemiyorummm...
çoook sinirleniyorum ve içiime atıyorummm...

kızlarr bişeyler söyleyinde moral bulayımm...haklı depğilmiyim ama....

kadir geceniz mübarek olsunn...

elifcim yazdıklarını okuyunca yazmak istedim bayadan beri yazmıyorum kimseye hiç bişey çünkü

malesefki erkekler bizim kadar ince düşünmüyor.ama bununda bir sebebi var tabiki erkek güçsüzlügünü ortaya koymak konuşmak istemez biz kadınlar ise herşeyi konuşmak gerekirse tartışmak isteriz karşımızdaki kişi bunu yapmayıncada daha çok sinirleniriz.düşünsene ilk dogum yaptıgında neler düüşünüyodun ya ayrılırsak bebegimi benden alırlarsa bile diyodun.eee sen bunları düşünürken erkek neden düşünmesinki eşin bii cana bakarken o can iki oldu küçücük bi canı var onun artık onu nasıl büyütücek bakabilicekmi herdedigini alabilicekmi yapabilicekmi iyi bir baba olabilcekmi diye düşünüyodur oda.bi can kadının karnına düştügü an kadın anne olur dogduktan sonrada erkek baba olur derler ki bırak hormonları bile degişiyomuş erkeklerin bebek dogunca.
emiinim eşin en kısa zamanda düzelecektir.çünkü onunda kafasında neler dönüyodur kimbilir sen bunları bize anlatabilirsin ama emin ol eşşin arkadaşlarına anlatamaz içindekileri.içine atıncada suratı asık olur ve degişik hareketler gösterebilir.
haksız degilsin tabiki sen nasıl mutluysan onunda mutlu olmasını özen göstermesini bekliyorsun.ama biraz zaman ver ona eminim zaman ilerledikçe oda düzelecektirrr.üzme kendini

merhaba kızlar;

gecen ay asılama oldum ve negatıfle sonuclandı bu arada esımde sorun vardı asılamadan sonra dr a gıttık tekrar kontrol vardı herseyın duzeldıgını soyledı..gelelım sımdıkı derdıme..

dün regl olmam gerekıyordu olmadım
kasıklarımda ,bacaklarımda ve belımde cıddı agrılar var yaklasık 4 gunden berı
en onemlısıde vajınada abartılı bır ıslaklık ve acı var sankı yere duscekmıs gıbı hafıfte kasıntı cabası her an tuvalete gıdıyorum var sanıp cunku ıcı sankı dolu sıvı..
1 haftadan beri vucut ısım 36.5 - 36.8 hıc dusmuyo.
acayıp halsızım,goz kapaklarım yanıyo ...
hıc olmadıgı kadarda ıstahsızım...
çok garıp duygular ıcındeyım ne olur bana olumlu olumsuz bu konuda fıkır verın cunku gercekten cok bunaldım ve yalnızım((( bıktım asılama tup bebek ıgneler...

yaa yelizcim inan tatsızlık olmasın diye elimden geleni yapıyorum ama dayanamıyorumm...
sanki başka biri ...belki abartıyorum bilmiyorum ama....böyle olmasını istemiyorumm.şimdi konuşmuyorum kocişlee...
nolur kusuruma bakma ama hani sen eşinden bahsetmiştin ya birazz..
ben okurkenn sinir küpü olmuştumm...ne güzell sabırlısın yaaa....
ben sabırlı değilimm..
ben özveride bulunuyorsam oda bulunmalıı...
ben onu mutlu etmeye çalışıyorsam kıymet bilmeliii..offffffffffff allah sonumuzu hayır etsinn...

gamzelim nasılsın şekerim..hep sen mi beni bulucan başka topiclerde bende seni aradım buldum yavrucum...keyifler nasıl bakem

evet hayatım öyle tabi ama insan önceden düşünmeden edemiyor..o tuvalet kısmını pek takmıyorum benim taktığım açılmam olurmu?bebeğin pozisyonu falan filan.hakkımızda hayırlısı neyse onu yaşarız inş..buarada bahar napıyor???
evet aynen öyle diyeceğime eminim...dediğin gibi bebişim sağlıklı olsunda gerisi gelir geçer...

valla hayatım aynı dertten muzdaribiz..bende hamileyim diye ayrı bir ilgi bekliyorum sadece eşimden değil herkesten.ama kimse bnim için bu kız hamile aman dinlensin aman hizmet etmesin demedi..eşim desen evde bana ufak tefek işlerde yardımcı o konuda hakkını yiyemem ama ben daha farklı bir ilgi beklemiştim yani böyle hayal etmemiştim ne bileyim
dün kandil annesigil şehir dışından geldiler ben ağırladım gündüz annemin evini temizlettim akşama doğru 5 te eve gelip bide yemek hazırladım artık bacaklarımın ve belimin ağrısına ağladım akşam sofraya oturduk su verirmisin tuz verirmisin kalkta kendin al,hayır normalde kimse yokken çayını bile bana doldurtmuyor annesigilin yanında onu bunu şunu istiyor çok sinirlendim.sonuçta onların yanındada bana değer verdiğini yormak istemedğini gösterse annesigilde aynı şekilde davranacak..bu erkeklerçok sinir bozucu varlıklarr
ondan sonrada millet gittikten sonra gece sahura kalkma yorulma der..yaa bütün gün düşündünmü beniii hayır eee ozamannnn....sonra bende ahlayıp vahladım gerçektende heryerim çok ağıyorduu..sonrada gece yatınca sarılıyor sarılınca geçtimi benim kırgınlığım..hayırrr
yani sana diyeceğim biz erkeklerimizden çok şey bekliyoruzz ama onlar gerçekten hepside birer hödükk
bizler dediğin gibi ince düşünürüz hassasız.onların odundan ne farkı varki...bide benim eşim yine etrafımdaki eşlere göre iyi ve düşkün bir eş yaniii onlara göre ama bana yinede yetersiz geliyor nekadarda olsa erkekler önce kendilerini düşünüyorlar..mesela sen bebek dünyaya getirdin daha anlayışlı olabilir..kırgınlığını anlayabiliyorum.biz kadınlar kolay şeyler atlatmıyoruz..eminim bende doğum yaptığımda beklediğiö ilgiyi bulamayacağım...ve bunu eşimle paylaştığımda daha neyapayım zaten sabah 8 akşam 8 çalışıyorum eve gelip senin gölünü yapmaya çalışıyorum diyecek..hep aynı şeyler...aman eniyisi takmamak onuda biz yapamıyoruz...
eğer erkekler fedakar ve düşünceli olsalardı Allah anneliği bizi değil onlara verirdi diye düşünüyorum..oyüzden onlardan çok şey beklememiz hata bence...

kızlar daha önce bişey sordum ama cevap veren olmadı..
eklenti bölümünden resmimi yükleek istiyorum.ama daha sonra silmek istediğimde mesjda nasıl silicem biliyormusunuz.?
hanii bazılarınız resim ekleyip gösteriyor sonra siliniyor ya onu soruyorum ama....bilen varmı??

canımm konu ne biliyormusunn...
biliyosun biz evlendiğimizden beri ayrıydıkk..bi araya geldiğimiz günün hayalini kurduk hep...
şunu yaparız bunu yaparız şuraya giderizz...
ben eşimi eve geldiğinde karşılamanın hayalini kuruyodumm..
akşamları yürüyüşlere gidecektikk...flaan filann...
ama bunların hiçbiri olmadı..bişeyler üst üste geldii..herşey bi tarafa eşimi mutsuz gördümm.bunu ona söylediğimdede
çok üzüldüü..
amaaaaaaaaannn..off...erkeklerin doğasında var kütüklükk..iki kere iki dörtt...ben bunu eşim için pek kullanmıyodumm.bende
kullanıyorum artıkk..meğer oda kütükmüşşşşşşşş......
evet Allah için eşim birçok eşe göre iyidir...daha bana bi tartışma anında salak kelimesini kullanmış değildir...bi kırıcı lafı
yokturr....yardımcıdır falann...
ama iştee onu böyle durgun görünce bana gelenler geli,yorr.sabırlı değilim bende sanırımmm...
neyseeeeee...

canımm öncedenn aşağıda beğen kısmı varya orda düzenleme paneli vardı..orda mesajını girip düzeltiyordunn..fotoyu siliyodunn..ama yok şimdi..bende geçen fotoyu silicektimm.silemedimm...

selammm kıslarrrr sanırımm bu konudaaaa bendee sizdenimmmm bendee hamilelik yada lohusalık yok amaa bu aralar eşimle limonu gibiyiz bana karşı sanki eskisi gibi değil bişeye kırılsamm gelir mutlaka gönlümü alırdı artık uumursamıyoo buda benim sinirimi bozuyoo ama bu konuda yakında evde güzel bi patlama olacak benden yanaaa şuan sabırlarım hat safhadaaa:)) tamam onada kızamıyorum yorgun geliyo dinelnmek istiyo ama birazda ilgi göster demi bana sanki çok ilgisiz gibi geliyoo ona sorsan yok öyle birşey... dediniz yaa erkeklerinn geninde var diyeee kütüklükkk kesinlikle katılıyorummm bunlarıı söylesennn çok ayrıntıcı oluruzzz onlara kalsa önemli bişe değilmiş gibi davranırlarr yaaa erkekler bizim gibi düşünmüyooo hiç bizamannn

tabiki karşı tarafında senin gösterdigin özveriyi göstermesini bekliyceksin normal olanıda bu ama inan bu konunun seninle bir ilgisi oldugunu sanmıyorum.eşinin başka bişeye canı sıkkındır mutlaka o yansıyordur sana seni üzmermk içinde söyliyemiyordur zaman verin biraz birbirinize geçerrr neler geçmiyoki .......

Kııızzzlaaaaaaaaaaaarrrrr bakıyorum yine kocişlerden dert yanılmış valla hepiniz de haklısınız ne diyim, biz onlar gibi düşünemiyoruz, onlar da bizim gibi, birbirimizi olduğu gibi kabullenebilsek hiç sorun çıkmicak aslında ama beceremiyoruz işte benim kocişkom da zaman zaman hödükleşebiliyor ama her zaman olmadığı sürece ben olanla yetinmeyi becerebiliyorum artık sanırım, eskisi kadar sorun etmiyorum hödüklüklerini ben de hamile kaldığımda hayatımızda ve onun ilgisinde çok daha büyük değişiklikler olacağını sanmıştım ama olmuyormuş, yani oluyor tabi ki, ama biz daha fazlasını beklediğimiz için hayal kırıklığı yaşıyoruz, ama onların doğası bu anacım yapacak bişey yok işte bütün hödüklüklerine rağmen yine de onları çok seviyoruz değil mi

Bu arada 2 gün önce kontrolümüz vardı, oğluşumuzu 4 boyutluda gördük, yüzü gözü, ağzı burnu, herbişeyi babasına benziyodu tontiş oğlum benim kocaman olmuş teyzeleri, boyu 30cm , kilosu 640 gr.
bi ara elini ağzına götürdü, bir iki kere de hıçkırdı öyle tatlıydı ki yavrukuşum bidahaki kontrolümüz bayramdan sonra, gebelik şekeri bakılacak, bizden haberler bu kadar şekerciklerim, öptük hepinizi mucu mucuuuuuuuuuuu okulların açılmasını dört gözle bekliyorum valla hem benim için hareket olacak, artık evde sıkılmaya başlamıştım, hem de artık sizinle daha fazla zaman geçirebilicem, yine eski günlerdeki gibi her gün hep beraber burda buluşucaz,doğum için gün sayıcaz birlikte wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

sorma ayşem yaaa bende baya endişelendim..neyseki allaha şükür birşey değilmiş ama dr. hemen bir fitil verdi hem kasık ağrılarım hafifledi hemde akıntım gecti..galiba ben baya üşütmüşüm..
panikleme olması bizlerde cok normal galiba başımızdan bunca şey gecti rabbim sağlıklı zamanında hayırlı doğum nasip etsin..

gamzelim nasılsın şekerim..hep sen mi beni bulucan başka topiclerde bende seni aradım buldum yavrucum...keyifler nasıl bakem
ayyyyy canımmmm seni burda görmek ne güzel..
evet hep ben seni bulurdum şimdi sıra sende sağolasın..
benim keyifler yerinde allaha şükür paşamı büyütüyorum..asıl haberler sende topiğinizden yazılarını takip etmeye çalışıyorum ama sürekli pc başında olamıyorum..
bebişlerin sağlığı umarım iyidir kac haftalık oldunuz...
bu arada hani senin ticker nerde bir ticker yapta hamişliğini takip etmek kolay olsun..
seni cokk öpüyorumm kendine ve yeğenlerime iyi bakk...

oyyy oyyy maşallahh senin oğluşunaaa yerim ben onuu..ne güzel dört boyutlu görmüşsünüz biz göremiyoruz cünküm burda yok dr. ultrasonu eskilerden paşamı öyle yüzü gözü net en son 18 haftada gördük ama ne yapalım sağlığı keyfi iyi olsunda kuzumun doğunca doya doya bakarımm yüzüne..
bu arada benim şeker yükleme 22 hafta gibi yapıldı birşey cıkmadı gecen haftalardada ikinci doz aşımı oldum.biz daha paşama gecen perşembe baktırdık 1 ay sonraya cağırdı tekrar ve sonrasındada artık 1 haftada bir cağırıcam dedi..
daha dün gibi hamişliği öğrendiğimiz bak kacıncı haftalara geldik..rabbim sağlıklı doğumlar nasip esin hepimize...

sanırım seastr doğurdu sırada senem var senemden sonra seliz,selizden sonra bende,benden sonrada sıra sana geliyor ve sonrada doğuracak kalmıyor sanırım..

bu arada selama herkezee..
evimde durmadığım için sürekli yazamıyorum kızlarr kusura bakmayın hatta cok özledim sizlerle şöyle uzun uzun muhabbeti..
bu arada koçişlerden cekiştirmişsiniz valla ben cekiştiremicem koçişim yanımda yok keşke olsada cekiştirmesem..
ama ilgi alaka yönünden eşimden allah razı olsun cok baktı bir dediğimi iki etmedi ama doğurduktan sonra iş değişirmi o konuda bir bilgim yok..
gerci bebek 1,5 yaşına gelince bir araya gelicez umarım o zaman bir bocalama dönemi yaşamayız..
cünki bebek babayı bilmicek ben hem baba arasında hemde bebek arasında kalıcam galiba o zaman dert yanma döenmi bana gecicek bol bol kafanızı şişiririm artıkın....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…