Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canlarım bayramınız mübarek olsunnn öpüyorum hepiniziiiii.

bu arada Mehtapcım geç oldu biraz ama allahım asyanı analı babalı büyütsün bugün fotosunuda gördüm çok tatlı maşallahhhh.allahım nazarlardan korusunnn

pembeeecimmm aren beyimizde bi hafta erken gelmiş şimdi gördüm onun fotosunuda maşşaalllaahhhh allahım nazarlardan korusunnn analı babalı büyütünnn inşallahh

amin canım

öncelikle hepinizin bayramı kutlu olsun teyzoşlAR
aren bebk dünyaya gelmiş allhım analı babalı büyütsün inşallah

geçmişi pek okuyamadım asya huysuzlanıyor,evet asyam dünya tatlısı kızım iki haftadır benle, sizlere doğru düzgün doğum hikayemi anlatamadım en iyisi ne siz sorun ne ben söyleyeyim şu kadarını söyleyeyim normal doğuma uğraştık bir gece açılmam olmadı sonrasında sezeryan oldum asyam sağlıklı ya gersi boş
bu arada insanın anne olmadan anne kıymetini anlaması mümkün değilmiş anne olmak çok güzel bi duyguymuş Allahım herkes tatdırsın
hepinizi öpüyorum

Canımmmmmmm asya çok güzel bir bebekkk allah nazarlardan korusunn............maşallahhhhhhh
anne olmak çok güzel bir şey değil miiii :) bu sözüne katılıyorum anne olmadan anne kıymetini anlamak mümkün değil.........
hemşom bişey soracam ya normal doğuma uğraştık açılmam olmadı demişsin ya....ne yaptılar çok merak ediyorum, suni sancı mı verdiler?

gunaydın kızlarrrrrrrrrrrrr nabersınız nasıl gectı bayram bakalım

aaaa ben duymamıştım canımm çok sevindim Allah analı babalı büyütsün...asyan sağlıklıymış ya dediğin gibi gerisi boş..bende face yok senin oyüzden haberim olmadı sanırım..
msj olarak face eklersen sevinirim..kendine çok dikkat et canım...asyamızada tabi:)))

Yıldız,Seastar ve Pembee hepinizi tebrik ederim,hayırlı olsunnn
Allah analı babalı büyütsün inşallah
bu arada tarihleri bilmediğim için listeye ekleyemedim,bi ara yazarsanız sevinirimm

Son düzenleme:
bu arada tarihleri bilmediğim için listeye ekleyemedim,bi ara yazarsanız sevinirimm

su nasilsin ceren hanim nasil? yıldız 19 ağustosta doğum yaptı kızının adı Asya, Aren 31 ağustosta doğdu galiba seasteri bilmiyorum

Son düzenleme:
canlarım...topiğimizdeki bebek sayısı giderek artıyor:) masallah bize!Rabbım en kısa zamanda tum isteyen canlarıma Merveme,Ayseme,Yelizime ve diğer arkadaslarıma da bu müjdeyi yasamayı nasip etsın ınsallah...

Pembemız Aren i dünyaya getirdi;canlarım Allah'ım saglıklı uzun ömür versın ailecek hepsine...Seastar ve Yıldız canlarım sizleri de çok tebrik ediyorum annelik duygusunu tattınız çok şükür sağlıkla.Rabbım kuzularımızla bir ömür mutlu olmayı nasip etsın ınsallah...

Sıradaki kuzular sabırsızlıkla sizleri bekliyoruz:))

Pembe seaster doğurmuş maşallahhh :) Allah ım bağpışlasın anne babalarına yıldızı bılıyordum zxaten :)

Önceliklşe heeeerkesin gecmıs bayramı mubarek olsun :) 26 ağustos günüğ samsuna gittik biz daha dün döndük 1 eylül de
çok da güzel vakıt gecırdık hamdolsun kociş ilk kez geldı bızım köye :) tanıstı herkesle

annemle babam 1.5 aydır köydeydı annem dedemın evını temızlemıs düzeltmiş ev yapmıss :) babam dönerken
çok ağladı öyle içim kıyıldıkı dayanamadım hiçç dedemı yalnız bırakıcagı ıcın çok üzüldü dedemle sarılıp sarılıp ağladıalr
tek üzücü şey buydu bunun dısında hersey güzeldi inş.. sizlerinde bayramı güzel gecmıstgırm öpüyorum herkesiii

Canım benim aminnn :)

maşallah canım oğluuna büyüyycek tabısı doğcak çunku daha çok işi var :)

arkadaşlar çok acil cevaplamanızı istiyrum merak ediyorum. 2 yıllık evliyim.adetim dün olması gerekıyordu.ama dun ve bugun ara ara kahverengı akıntı gelıyor böyle bulaş bulaş belim ağrıyo bu neyın habercısı.adetim normalde kahverengı akıntının arkasına kan gelırdı ama şimdi hala gelmedi.neden sizce

adetin gelıyor sanırımmm

su nasilsin ceren hanim nasil? yıldız 19 ağustosta doğum yaptı kızının adı Asya, Aren 31 ağustosta doğdu galiba seasteri bilmiyorum

sağol canım iyiyiz nolsun işte bayram bitti evde oturuyoruz :) bu arada bel fıtığı çıkmıştı bende,
fizik tedaviye başladım çok şükür iyi gidiyorr inşallah iyileşicem :) siz nasılsınız,iyisiniz umarımm..bahar'ı öp benim için
geçmişe baktım da seastar da sanırım 28 inde doğum yapmış..yazimde olmazsa düzeltirizz..:13:

Son düzenleme:
HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN

Günü Geçen Arkadaşlarımız

................

Beklenen Regl Tarihleri

------------

HAMİŞLERİMİZ

ŞUBAT-MART-NİSAN
seliz-gamzelikız-Mguner-Kötükedisero

EYLÜL
?????

TOPİĞİMİZİN KIYMETLİ BEBEKLERİ
Yaşama sırası sizde

BenIpek ve yavrusu Başak 10.05.2010
Kontes26 ve yavruları Ecmel ve Elvin 12.08.2010
Tinkerbell09 ve yavrusu Ege 07.09.2010
e-pack ve yavrusu Nilsu 27.09.2010
aydemet ve yavrusu Mert 18.10.2010
Zehsel ve yavrusu Rüzgar 24.10.2010
dilemma ve yavruları Arda ve Duru 26.10.2010
Sedef35 ve yavrusu Beril 17.11.2010
idilcan ve yavrusu Bahar 22.12.2010
melojj ve yavrusu Elif 28.12.2010
elmi ve yavrusu Betül Zümra 01.01.2011
prensesss016 ve yavrusu Enes 04.01.2011
superisiyim ve yavrusu Deniz 11.01.2011
gökcegökce ve yavrusu Mert Kağan 19.01.2011
karagul ve yavrusu Miray 31.01.2011
clemantine ve yavrusu Mert 01.02.2011
TopukluAyakkabi ve yavruları Tuna,Öykü ve Naz 22.02.2011
su06 ve yavrusu Ceren 14.04.2011
Sarilale ve yavrusu Asya 21.04.2011
zonox ve yavrusu Arda 10.05.2011
Ademerve ve yavrusu Bilge 17.05.2011
belle ve yavrusu Berranur 24.05.2011

mercan.a ve yavrusu Bensu 17.06.2011
yaren0144 ve yavrusu Tuğçe 21.06.2011
Yavyum ve yavrusu Fevzi Ömer 27.07.2011
Yildiz10 ve yavrusu Asya 19.08.2011
seastar ve yavrusu İdil 28.08.2011
pembedana ve yavrusu Aren 31.08.2011

Son düzenleme:
amin canım tıpkı bahar ablası gibi çok şeker
evet canım suni sancı verdiler belirli aralıklarla nerdeyse 24 saat ve sürekli çatı muayenesi öldüm bittim
sezeryana girerken hiç halim kalmamıştı , saol canım amin darısı sana inşalalh sırada sen varsın , doğumdan korkma helede sezeryandan
saol canım ya amin
uzun zamndır görüşemiyoruz cerenimiz nasıl

mervecim Allahım sağlıklı ömürler versin hepizimin kuzularına bu güzel duaların kabul olur inşalah rabbim isteyen her kuluna anne baba olmayı nasip etsin
uyyyyyyyyyyyyyyyyy kuzucuklara bak maşallah

saol canım ya amin
uzun zamndır görüşemiyoruz cerenimiz nasıl

evet canım görüşemiyoruz,belimden rahatsız oluğum için bilgisayar başında fazla
duramıyorum sürekli uzanıyorum..ceren de iyi napsın yaramazlık
yapa yapa büyüyo :)

asya kuzumuzu kokla bizim için annesi

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım cerene de maşallh
koklarım canım senin yerinede

selammmm arkidişlerrrrr nasılsınızzzz maşallah topiğimizdeee bebişler çoğaldııı hamişlerde çok az kalmışşş seliz sanırım sıra sendee hayırlısıyla sizde kucağınıza alırısnız inşallah...

buarada bende yıllık izindeyimm haftaya c.tesi dr kontrolüm var geçende gittim dr a ultrasonla baktı gayet güzel dedi ihormon tahlillerimde normal çıktıı eşimden tekrar test istediler geçen sefer yapılan ayrıntılı değilmiş birdaha bakalım dediler bikaç gün içindede eşim testi yaptırcak bakalım inşallah kötüsonuçlar almayız hani diyorum bazen eğer bi sorun varsada tedavisi olsada hamile kalsam herşey normal olupta hala hamiş olamamak sıkıntılı oluyor..hep diyorum RAbbim hayırlısını hayırlı zamanda versin diye belkide biizm için daha vakti gelmemiştir..
ha u arada evde olmak gibi güzel bişe yokmuş yahuuu pek sıkılmadımm yanii şuann işyerimide kafamdan attım hiç çalışıyo gibi değilim:)) bu izinden sonrası çalışmak sanırım zor gelecek bende haberler böyleee hepinizi ayrıayrı öpüyorumm sağlıkla kalın canlarım

maşallahh maşallhhh....
yıldızcım geçmiş olsunn..Allah bağışlasın inşallahhh...

kızlarr biz kırklandık az önce oğluşumlaaaa....
aaaamaaaaaaaaaaan her kafadan bi ses..aman kırktan önce şöyle yapma şöyle olurr böyle yapma böyle olurrr...
ama adet yerini bulsun kırklandıkk..kırk kaşık suyumuzu dökündüüüüüüüükkk....
Rabbim hepimizin evlatlarına sağlık sıhhat versinnn...
yaaa ama sarılığı halaaa geçmedi bizim oğlanın..pazartesi dr.a gidicezz...bukadar sürmemesi lazımdı..çok şükür emiyordaa.
neyse öptümm bebişlerrr....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…