Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

canım hayırlı olsun idrarda cıktıgına göre kandada cıkar heralde hem zaten ıkı gun gecıkmıs :)

ama şöyle bişey söylicem hani bu sefer bişey olmamış ama şöyle bi durumda var soğan kürünün,

söktürücü özelliği var eğer yanlış bi zamanalamada yapmış olsaydınız diyelımkı hamılesınzı döllenme olmus

fakat siz daha bılmıyorsunuz böle bi dönemde yapmış olsaydınız Allah korusun bebeğinizi düşürebilir

çünkü dediğim gibi söktürücü temzileyici bi özelliği var onun için genel olarak gelişigüzel

kürlerden kaçınmanı tavsiye ederim veya titizlikle danısarak yapmalısın böyle şeyleri...

Aksi halde bebeği fln etkılemese bile her kür herkese iyi gelmıyor ve bazı problemlere sebep olabılıyor

tekrar hayırlı olsun :)

ay kızlarrr ne çok yazmışsınız ben yokkene
pek bi uykum var benim yatsam uysam hep diyorum .
bu arada nst sonucunda erken doğum riskim yokmuş ürem biraz yüksek çıktı onunla ilgili de suda eriyen bi ilaç verdi eşim alıcak onu içicekmiş kasık ağrımı o yapabilirmiş

havalarda ısındı yaa o da biraz bunaltıyor beni bu arada evedeki internet olayı çözdük artık akşamları da girebilirm nete

sağol canım rahatladım artık.doktora da göründüm ultraonda baktı rahim duvarın çok ince ve bende kalınlaşmaz da artık,gebelik oluşmaz dedi.yanlız benim ilişkiden sonra bir kaç gün gnde 1-2 damla kan gelmişti.geçti sonra dün ugünde toplu iğne başı kadar bir damla kan geldi.adettim bitti bu arada 2 gün önce. bunlar bi sorun teşkil eder mi ? yoksa idrar yolu enfeksiyonu mudur sizce?ya da sürtünmeyle kızlık zarı zedelenmesi falan mıdır?

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun
gönül güneşiniz hiç solmasın
yüzünüz aydın olsun
kabriniz nur dolsun
makamınız Firdevs
dualarınız kabul olsun
Kandiliniz kutlu olsun..

Hımm teşekkür ederim faydalı bilgiler.. İnşallah gerek olmaz böyle şeylere ama bakalım teşekkür ederim.

kızlarrrrrrrr nasılsınız???
bugün eşim çalışıyor yarın da çalışacak offff evde yalnızım dışarda yağmur varr bi yere çıkamıyoruz baharla...siparis ettiğimiz yürüteç geldiii bahar çok sevdiii evi geziyo resmenn

mrb idilll bahar yürütecini sevdi demekk evi keşfediyo elifte öyle 1 aydır evi turluyo pır pır bi oraya bi buraya :))

kızz idillll naaptın kiloolarınııı verdin mi geçen günde yazdım ama çıkmıştın herhall spoıra başlıcam diodun etkisini gördün müü peki ben diyetle 8 kilo verdim şimdide platese başladımmm sana bi soriim dedim ne durumdasın die ??

valla canım pek bir kilo veremedim ya 3 kilo verdim şu an 67 kiloyum... spor dediğim evde bir kaç hareket yapıyorum yarım saat-bir saat kadar... yemeği azalttım bayağı...

sorma canımmm bugün ilkdefa evimdeyimmm biraz iş yaptımm..kızacaksınız ama 3 tane halı sildim...bana gelen kadın köye gitmiş başkada kimseyi bulamadıkk yarın sabah eşimin halası kayınvaldemgil falan gelecekler...evde olduğum günüde iş yaparak geçirdim malesefyinede evde olduğum için mutluyummmm
selam kızlarrrrrrrrrrrrr
selizcim araban satılmış hadi hayırlısı olsun azcık dinlenirsin artık
çiçekçim günaydınnn
kötü kedic,ik ve oglu günaydınn
sağolll tatlım...inş dinlenirim...artık benimde şöförlerim var..biryere gidilceği zaman ya eşimi ya kayınbiraderimi yada kayınpederimi arıyorum..ayy çok süper oluyomuşş yaa gıcık etmekkk
Canon 40 D de güzel makina nikon D5000 de güsel valla karar sana it ikiside güzel makinalar

ben alsam canon vea nikon alırım baska markalara bakmam asla :)
canım bende büyük ihtimal nikon alıcam..kalite açısından nikon daha iyi...canonun özellikleri çok..ama ben bütün özellikleri birarada istemiyorum..çünkü nekdr özellik biraraya gelirse makinanın kalitesi okadar düşüyor..mesela sadece fotoğraf çekimi için istiyorum kamerası cartı curtu bunlar önemli değil benim için professionel çekim önemli...gece çekimi gündüz kadar net olmalı..titreşim önleyici özelliği kesinlikle olmalı..ve görüntü sabitleyici özellik istiyorum ynii çektiğin objee net arka taraf tamamen bulanık...böyle resimler hoşuma gidiyor..sanırım bu özellikler bahseetiğim makinalarda var..canon 40 da olabilir.canon 60 ve canon 90 da çok süper ama 2000i geçiyor okadar bütçem yok.eşim 1500tl sınır koydu..oyüzden sanırım nikon d5000 iyi...
geçmiş olsun canım o çok illeti bişeydir...sirekli su ile gargara yap anında geçiriyor..ben onu yaptığımdan beri ağzımda uçuk bile çıkmıyor..
Eki Görüntüle 225548

kızlar sizce bu bir gebelik emaresi olabilir mi? adetime dört gün var...

evet gebesin...hayırlı olsun...

selam milletttt..28.haftamızıda bitirdik Allahın izniyleee

buarada geçmiş kandiliniz mübarek olsun..kandilden bişey anlamadım dün akşam 2 tane düğün vardı

kızlarr 13 tane şehit vermişizz dün akşam öğrendimm ve okadar üzüldümkiii Allahtan rahmet diliyorum geride kalanlara Allah sabırlar versin...onlar için yasin okuyacağım..ayetel kürsi okuyacağım...bu terör keşke bitse...bazen diyorum kii şöyle bir dünyaya bebeğimi doğuracağım..Allahım yavrularımızı bize bağışlasınn düşmlanlarımızdan hepimiz korusun..

arkadaşlar merhaba adetim 2 gün geçti dün kanda 1.00 çıktı ilk defa böyle gecikti ne dersiniz bi umut olurmu

arkadaşlar merhaba adetim 2 gün geçti dün kanda 1.00 çıktı ilk defa böyle gecikti ne dersiniz bi umut olurmu

inşallah istediğin gibi olur...benim de 3 gün geçti anlamadım gitti...ben bu ay 2.kez günde 1 olmak üzere klomen kullandım ve en son sağda 2 tane 12mm yumurta vardı 18. günde.26 ve 27.gün boş geçmedi ve akıntının içinde (27.gün) kan vardı.bugün 34. gün ve benim adetlerim hep düzgündür en geç 31.günde oldum son 1 yılda daha önce de geç kaldığı olmadı. yani acaba geç yumurtlama olmuş olabilir mi ? test yaptım biraz önce olsa da çıkmaz da işte.negatif çıktı.ateşimi ölçtüm sabah 36.8 anlamadım gitti.aynı durumda sayılırız yani.....

canım ateş hep yüksek son bikaç gündür yatmadan önce aynı saatlerde ölçüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…