Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kasık ağrısı dışında hiçbir adet belirtisi yok

akşam değil sabah ölçmen lazım ateşini...ben adet olcam diye ateş ölçüyorum ama yüksek çıktı bugün anlamadım yani . benim de belirti falan yok sadece adet gecikmesi...yarın da olmazsam kanda baktırcam ya ümidimi keserim hiç olmazsa...

akşam değil sabah ölçmen lazım ateşini...ben adet olcam diye ateş ölçüyorum ama yüksek çıktı bugün anlamadım yani . benim de belirti falan yok sadece adet gecikmesi...yarın da olmazsam kanda baktırcam ya ümidimi keserim hiç olmazsa...

anladım hayırlısı artık ne diyelim

merhaba arkadaşlar işallah topiğiniz bana çare olur.

ben temmuz 7sinde adetimi bekliyordum ama hala olmadım 1-2gün gecikirdi dafa fazla gecikmezdi ama her iki teste negatif çıktı fakat kasıklarımda ağrı nadiren karnımda ağrılarım var göğüslerimde şişkinlik var ve canım durup dururken bişeyler istiyor acaba hamile olabilirmiiym değilsemde ne olabilir?

selam kızlarrrrr iyi aşamlarrr:KK16:
sonunda eşimi ikna ettim ve dizüstü pc aldırdım:KK36:kablosuz internetten kpmşulardan yaralanıcam ve artıkın sizlerleyimm:KK66::KK66:evimi yerleştirdim evimde yatıp kalkıyorum gündüzleri kayınvaldede annemede idare edicem:KK31:

bugünn cokk cokk üzgünüm canım koçişimi yolcu ettim:KK5::KK5:ayrılık cok zor oldu ağlamaktan gözlerim şişti:KK5:koçişim yanında cok ağlamadım onu üzmemek için ama gittikten sonra kendimi tutamadım:KK14:allahım hayırlısıyla görevini tamamlamayı nasip etsin bu sıralar doğu cok karıştı rabbim bütün ana kuzularını korusun..
bu gece koçişimsiz uyucamm onu cokkk özlücem ben yaaaaaaaa:KK5::KK5::KK5:

sonunda eşimi ikna ettim ve dizüstü pc aldırdım:KK36:kablosuz internetten kpmşulardan yaralanıcam ve artıkın sizlerleyimm:KK66::KK66:evimi yerleştirdim evimde yatıp kalkıyorum gündüzleri kayınvaldede annemede idare edicem:KK31:

bugünn cokk cokk üzgünüm canım koçişimi yolcu ettim:KK5::KK5:ayrılık cok zor oldu ağlamaktan gözlerim şişti:KK5:koçişim yanında cok ağlamadım onu üzmemek için ama gittikten sonra kendimi tutamadım:KK14:allahım hayırlısıyla görevini tamamlamayı nasip etsin bu sıralar doğu cok karıştı rabbim bütün ana kuzularını korusun..

canımm Allah kavuştursun inşallah sağsalimm...:)))

Günaydın kızlarr ayy dolu dolu bı haftasonunu gerıde bıraktım yani :)

dün gecenın bi körü fatoşla facede yazışmamız sonucu kalkıp kiraz marmelatı yaptım sonra
mervedenn hoşaf tarıfı almıstım buzluga atıosn fln onu yaptım erikten sonra kaynattıgım eriğin suyunu dolaba
kaldırdım eriklerini süzgecten ezdim onu da marmelat yaptım sonna duş aldım yattım :)
gece gece iş aldın basına die herüfüm de dalga gectı benle

diyet yapiorm ii gidioo 77,200 ile başladım
ilk hafta 2 kg verdim
sonrakı hafta veremedım
bu haftada 1,800 gr verdım şu an 73,60'm
birde reglken tartıldım yani reglken 0,500 gr fln fazla çıkıo neysem
öle işte tamgaz devam ramazana kaadr 70' e düşsem bende platese başliciğimm :)

siz napiosnz :)

canım bende büyük ihtimal nikon alıcam..kalite açısından nikon daha iyi...canonun özellikleri çok..ama ben bütün özellikleri birarada istemiyorum..çünkü nekdr özellik biraraya gelirse makinanın kalitesi okadar düşüyor..mesela sadece fotoğraf çekimi için istiyorum kamerası cartı curtu bunlar önemli değil benim için professionel çekim önemli...gece çekimi gündüz kadar net olmalı..titreşim önleyici özelliği kesinlikle olmalı..ve görüntü sabitleyici özellik istiyorum ynii çektiğin objee net arka taraf tamamen bulanık...böyle resimler hoşuma gidiyor..sanırım bu özellikler bahseetiğim makinalarda var..canon 40 da olabilir.canon 60 ve canon 90 da çok süper ama 2000i geçiyor okadar bütçem yok.eşim 1500tl sınır koydu..oyüzden sanırım nikon d5000 iyi...

geçmiş olsun canım o çok illeti bişeydir...sirekli su ile gargara yap anında geçiriyor..ben onu yaptığımdan beri ağzımda uçuk bile çıkmıyor..

evet gebesin...hayırlı olsun...

sliz makıan konusunda katılıom yok o yok bu olmasın fotografı guzel çeksın yeter net olsun
diyaframı renk ayarı herbısıyısı gusel olsun yok kamera yok vırt zırt ıstemıom :)
bide kumandalıalr var mesala deklanşöre basınca titirio ya kamera ne kadar netlık ozellıgı olursa olsn
makroo çekımlerde deklanşöre basmaktan kaynaklancak titreşimleri engellemek için kumanda kulanıoalr kız
alabılıosan kumandalısını seç :)

ağzımdakı yarada gectı ıalcı kullanınca zaten kullanmaınca 7-10 gun arası gecerms :) benım pek çıkmaz
zaten nerden gelkdıyse anamı aglattı ama :)

canım ya kıyamam sana üzülme lütfen hayırlısıyla görevini tamamlasın gelsın ınss

merhaba arkadaşlar işallah topiğiniz bana çare olur.

ben temmuz 7sinde adetimi bekliyordum ama hala olmadım 1-2gün gecikirdi dafa fazla gecikmezdi ama her iki teste negatif çıktı fakat kasıklarımda ağrı nadiren karnımda ağrılarım var göğüslerimde şişkinlik var ve canım durup dururken bişeyler istiyor acaba hamile olabilirmiiym değilsemde ne olabilir?

canım vallahı benım reglım gecıkıncede hep göğüslerim sızlar aşererim böyle oluyo bazen ya
istersen bı doktora git gebe oslan cıkardı heralde testlerde sen bilirsinnn...hamıle değilsen de
bişey yoktur bazen regl gecıkebılır helekı havalar çok sıcak vücut dengesi bozulabılıyo onun ıcın
çok takma kafana ama bayada gecıkmıs doktora gıtsend efena olmaz hem muyane olmsu olursun fena mı
arada bı muayene olmak lazım zaten :) hersey yolundamı die kontrol etmek adına

ayşeeeeeeeeeeeeee koptummmmmmmmmmmm bunu face paylaşta bende paylaşayım yahuuuuuuuu

ay canım görmemısım hemen paylaşaımm tatlışımmm :)

[
canım vallahı benım reglım gecıkıncede hep göğüslerim sızlar aşererim böyle oluyo bazen ya
istersen bı doktora git gebe oslan cıkardı heralde testlerde sen bilirsinnn...hamıle değilsen de
bişey yoktur bazen regl gecıkebılır helekı havalar çok sıcak vücut dengesi bozulabılıyo onun ıcın
çok takma kafana ama bayada gecıkmıs doktora gıtsend efena olmaz hem muyane olmsu olursun fena mı
arada bı muayene olmak lazım zaten :) hersey yolundamı die kontrol etmek adına

teşekkür ederim canım cevabın için doktora gidip muyane olmuştum zaten artık gerek kalmadı regl oldum

nasilsiniz sizlere 1.sey sorucam, cevaplarsaniz cok sevinirim, sonra okurum, vaktim olursada yaniniza gelirim. simdiden tesekkürler. yumurtlama testleri var, böyle icinde 5.7.11.cubugu var, o.size bu aralar hamile kalip kalamiyacaginizi söylüyor. aranizda onlardan kullananlar varmi? güvenilirmi, yoksa kandirmacami? kullananlar varsa deneyimlerinizi benle paylasin, fiat konusunda 1.sey söyleyebilirmisiniz. herkese iyi aksamlar vaktim olursa yaniniza gelicem, ama siz yinede cevabimi yazin.

slm kızlar bir konuda yardım istiyorum beni adetlerim düzensiz geçen ay 29unda oldum ama bazen 40-50 günde bir oluyorum hiç belli olmuyo ,gebelik testini ne zaman yapmalıyım kafam çok karıştı

günaydın kızlar dün giremedim bayağı bir yoğundum
bugün kızımı görücem inşallah özledim minnoşumu yaaa yaramaz zaten kıpır kıpır artık sıkıldı ben doğmak istiyoum diyo herhalde
sizlerde ne var ne yok

Selam gençler nabeeeeeeeeeerrrr :KK3: biz bugün oğluşumuzun üçlü test sonucunu aldık, iyi çıktı çok şükür :nazar: tosunum benim tekmelemeye de başladı artık annesini, leyla gibi geziyom ortalıkta hissettiğim zamanlar :KK53: :KK53: :KK53:

Son düzenleme:
canım ya kıyamam sana üzülme lütfen hayırlısıyla görevini tamamlasın gelsın ınss
sağol ayşemmm allah razı olsunnnnn inşallahhhh...
günaydın kızlar dün giremedim bayağı bir yoğundum
bugün kızımı görücem inşallah özledim minnoşumu yaaa yaramaz zaten kıpır kıpır artık sıkıldı ben doğmak istiyoum diyo herhalde
sizlerde ne var ne yok
canım maşallah sana 33 haftanızıda tamamlamışsınız az kaldı hadi kızına kavuşmana sıra önce sizlerde sonra allahın izniyle şeroyla banada gelsin...
Selam gençler nabeeeeeeeeeerrrr :KK3: biz bugün oğluşumuzun üçlü test sonucunu aldık, iyi çıktı çok şükür :nazar: tosunum benim tekmelemeye de başladı artık annesini, leyla gibi geziyom ortalıkta hissettiğim zamanlar :KK53: :KK53: :KK53:

hayatımm cok sevindimm testinizde sorun cıkmamasına hayırlı olsun...
teyzesi onun tekmeleyen ayaklarını ellerini yesin...

selammm selammmmm nerdesinizz yahuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:KK47:iyice tenhalaşmış topiğimiz:KK20:

biz oğluşum ve ben iyiyiz babişkomuzu cokkkkkk özlüyozzzz:KK5::KK5:ama ne yapalım sırf oğluş için onun geleceği için herşeye dayanıcaz:KK31:

Merhaba kızlar....nasılsınız?? şerooo sonuçlar iyi çıkmışş ve hissetmeye başlamışsınn tekmeleriii gözünaydın tatlım........
Hatçemmm üzüldüm sen ve eşin için...hamilelikte kadınlar daha çok duygusal oluyorlarrr kime kapris yapacaksın artık :KK43: allah kavuştursun ne diyim
Seasterrrr naber iyileştin mi? baş dönmelerin filan geçti mi kendine çok dikkat et!!!
Seliz bacımmmm nasıl gidiyo hamilelik???????Hemşommmmmmmmm nerelerdesin........
Ayşe Melojjj Merveee Yeliz laraaaaaa tinker elifffff sizler nasılsınız???? ve diğer arkadaşlarrrrrrrrr unuttuklarım varsaaa

Beni soracak olursanızzz yorgunum yaa bahar çok huysuz....iki dişi daha patlıcak galiba üstte nedir bu çektiğimiz yaaaa offf çok zormuşşş çooooooookkkk geçen günnn saat 5'te uyandıııı karanlıkta kendi kendine konuşuyorrr allah allah rüya mı görüyorummm dedim odasına bi girdim kiii bahar hanım oynuyor ilk defa böyle bişey yaptııı hehe cadı kızımmm....çok tatlı oldu teyzoşlarıııı ada ada ada diyip duruyo bende tamam kardeşin olursa adını ada koycaz diyorum ada ada dadaaaaaaaaa ada ada diye devam ediyorr........sinirlendiği zamanlar anneyyyy neyyyeneyyyy diye bağırıyo...neşeli olduğu zamanlar baba diyo zilliiiiiii

Son düzenleyen: Moderatör:
selammm selammmmm nerdesinizz yahuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:KK47:iyice tenhalaşmış topiğimiz:KK20:

biz oğluşum ve ben iyiyiz babişkomuzu cokkkkkk özlüyozzzz:KK5::KK5:ama ne yapalım sırf oğluş için onun geleceği için herşeye dayanıcaz:KK31:

hatcem nasılsın.allah kavustursun canım.

bence kan testi yaptırıp bakmalısın.güzel haberlerini bekliyoruum:)

arkadaşım regl olmadım, dün olmam lazımdı. beklemedeyim, bugün öğle tatilinde test yaptırmayı planlıyorum. ancak şunu merak ediyorum, belirtiler arasında çarpıntı var mı? tansiyonumu ölçtüm normal ama kapl çarpıntım 126..

kizlar 7 ay once dogum yaptim ama hala bir bebek tekmeliyormus gibi biseyler hissediyorum kasiklarimda yaaa :)))

Merhaba kızlar....nasılsınız?? şerooo sonuçlar iyi çıkmışş ve hissetmeye başlamışsınn tekmeleriii gözünaydın tatlım........
Hatçemmm üzüldüm sen ve eşin için...hamilelikte kadınlar daha çok duygusal oluyorlarrr kime kapris yapacaksın artık :KK43: allah kavuştursun ne diyim
Seasterrrr naber iyileştin mi? baş dönmelerin filan geçti mi kendine çok dikkat et!!!
Seliz bacımmmm nasıl gidiyo hamilelik???????Hemşommmmmmmmm nerelerdesin........
Ayşe Melojjj Merveee Yeliz laraaaaaa tinker elifffff sizler nasılsınız???? ve diğer arkadaşlarrrrrrrrr unuttuklarım varsaaa

Beni soracak olursanızzz yorgunum yaa bahar çok huysuz....iki dişi daha patlıcak galiba üstte nedir bu çektiğimiz yaaaa offf çok zormuşşş çooooooookkkk geçen günnn saat 5'te uyandıııı karanlıkta kendi kendine konuşuyorrr allah allah rüya mı görüyorummm dedim odasına bi girdim kiii bahar hanım oynuyor ilk defa böyle bişey yaptııı hehe cadı kızımmm....çok tatlı oldu teyzoşlarıııı ada ada ada diyip duruyo bende tamam kardeşin olursa adını ada koycaz diyorum ada ada dadaaaaaaaaa ada ada diye devam ediyorr........sinirlendiği zamanlar anneyyyy neyyyeneyyyy diye bağırıyo...neşeli olduğu zamanlar baba diyo zilliiiiiii

slmm kızalr
yok canım ya geçmedi sanırım ay sonunu bekleyemeden ayrılcam izine geceleri ayak ağrısında hiç uyuyamıyorum tam uyuyorum sabah oluyo sonrada mide yanması eklniyor ve tabi arada sıra oluşan tansiyon düşükleri baş dönmeleri
doktorum normal dedi dün akşam gittik istersne çalışma dedi dinlen dedi sıcaklarda var ya o da bunaltıyo beni
kızım çok şükür iyi 44 cm olmuş 1981 kilo olmuş ama her ne kadar ben 33+5 hesaplasmada doktorum 32+5 ultarsondaki ilk muayene önemlidir diyor bşraz doğum şekli hakkında konuştuk 38 haftada gerekli kontrol tetik kızımın durumu ve benim durumuma göre ya normal doğum yada epidural sezeryan olucam bakalım

kıyamam ben bahara diş ağrısı sıkıntılı bi dönem komşunun çocuundna bşliyorum yazık geceleri bile ağlıyordu yavrum.canım yaaaa

--GamzeliKiz, evet canım sayılı gün çabuk geçiyo geröçi bu haftaya kadar çabuk geçti ama sanki hiç geçmiyo gibi geliyo bana yaaa
----KotuKediSero,canım tarama sonuçlarına sevindim maşallah snein oğluşuna

X