Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

haklısın canım takıyorum yavaş yavaş öğrenirrr ablamın eltisinin yiğeni 12 aylıkken oturmuş yaniii sonuçta oturmuşş neyse yaaa daha fazla sıkmayım sizi bu meseleyle :))

evet allah yardımcımız olsunnn aslında kıyaslamak istemiyorum her bebek farklı ama işte insann endişeleniyorr ya...

ayşe hoşgeldin bacımmmmmm

u dolduruyor melojj canım bu gecelerı uykusuz olmaları mahvedecek bızı çok zor çok Allah yardımcımız olsun benım oglum tam hafta sonra ve . aya baslıyor ama hala diş yok ınsallah çıkarken rahat olurlar ne zormus valla annelık

şittt kızlar soruma cevap verin yaaaa

hoşbulduk canım :)

ya aslında elif bu haftaya kdr geceleri huysuz olmadı hiç ama bu haftaa doğru düzgün bırak geceyi gündüz bile durmuyo hem mızk mızık ne ağlıyo ne ağlamıyo anlamadım bi huzursuzluk başlad bakalım hayırlısı hele bu gecee gram uyumadık Allah seninde yardımcın olsun

elifte çok fazla huzursuz gece uykuları bile yok hala bir diş bile çıkmadı şişme patlama herhangi bişi yok daha idil bide oturmaya takılmışsın ben nelere takılıyım o zmn eheheh

haklısın canım ama bahar çok erken çıkardı yanii ona takılma takılıyorsan....çok zorr bu diş olayıııı geç çıkarsın boşver sen

hoşbulduk canım :)

nasılsın tatlım

idilll kızzz sporla diyete başlamıştın kaç kilo verdin spor olarak ne yapıyosun faydasını gördün mü ???

merhaba kızlar hayırlı cumalar hayırlı kandillerr :)

bir kandil ve ben gene reglım bütün kandiller reglıme denk gelıo püfff

hoşgeldinjn seninde kandilin mübarek olsunnn

ayy bende bi adet oldum ayın 1 inde hala daha bitmedi yaauu nasıl bişi bu böylee

haklısın canım ama bahar çok erken çıkardı yanii ona takılma takılıyorsan....çok zorr bu diş olayıııı geç çıkarsın boşver sen

nasılsın tatlım

hamdolsun idil napim iyiyimmm :) regl oolmusum işte ağrım var öylee

rutin hayat :) sen nasılsın napiyosun :)

günaydın kızlarr hayırlı cumalar ve hayırlı kandillerrr
ben aşırı yogunum patron şehir dışına geçti bütün işlerde bana kaldı okuyorum ama yazamıyorum fırsat buldukça yazarım mucakkk hepinizeee

gün aşırı çalışmaya devam edin bence

istersen ovulasyon testi al ve yumurtladıgın günleri tesbit et
işin kolaylaşır
hayırlısıyla nasib olur ınsallahh :)

ay hele şükür bi yazan çıktı...
hımm ben de senin gibi düşünüyorum çalışmaya devam..
Şu ovulasyon testini bilmiyorum biraz anlatır mısın? nasıl bir şeydir, tüm eczanelerde var mıdır ne kadardır, nasıl uygulanır vs.teşekkür ederim..

hoşgeldin yelizzz sanada hayırlı kandilller hayırlı cumalarr

kolay gelsinnn

hoşgeldin yelizzz sanada hayırlı kandilller hayırlı cumalarr

kolay gelsinnn

SAOL CANIM ALLAH RAZI OLSUNNN

ŞU OJEMİDE TANITIYIMDA GİDİYİM BARİMM

rimmel "294 pink of me" .rimmelin ojeleriyle büyük bir aşk yaşıyorum bu sıralar ben.Fırçasının şekli sürüş kolaylığı çabuk kurumasıyla şahane bir oje gerçekten.Tırnaklarımda 4 kat var çünkü. oje opak bi oje degil rengi çok açık ve dogal olarak tek katta kapatıcılığı yok ama her katta farklı bir renk veriyor bu kuzu sizlere .4 kat sürdügüm için kuruması biraz zor oldu ama olsun ben bayıldım bu renge umarım sizde begenirsiniz

günmaydın canım sağol senınde kandılın mubarek olsun

kolay gelsın hadı mucxx :)

ovulasyon tetsını her eczanede bulamazsınız...gebelık testı gibi kaset halınde olanları vardır
idrar ile yapılır yalnız sabah idrarı ile yapılmaz doğru sonuc gösterebılmesı ıcın yumurtlama tarıhıne yakın
günlerde her gün aynı saate yapılmak şartıyla uygulanır test ebay dan gitti gidiyordan edınebılırsınız
burada pek çok arkadasımız kullandı memnunda kaldılar....ayrıca preseed alırsanız onun yanında ovulasyon testi
hedıye edilenıde var preseed de spermlerin sağlıklı bi şekılde rahme iletilmesi için bi jeldir. kimilerine göre
gereksiz görülse bile
gene pek çok kişiye yardımcı olmsutur :)

mesela bu linkte LABOQUICK 20 ADET OVULASYON + 6 GEBELİK + KARGO GittiGidiyor.com'da #40262312

20 adet ovulasyon testi+6 gebelık testı 23 lira

buradada PRE-SEED 9 PACK + OVULATION/PREGNANCY TESTS PRESEED GEL | eBay pressed+ ovulasyon+gebelık testi

hehhehe galiba öyleee ama sıkıldım artık

:) :) :)

ımm ben bunu sevdım gusel bı rengısı var :)

Kızlarrrrr merhabalar, kandiliniz mübarek olsun, uzun zamandır siteyi takip edenlerdenim, 2 gündür adet olmamıştım, bugün uyandım ve test yaptım, sonuç pozitif çıktı, ve hastaneye gidip kan verdim sonuç bekliyorum, bugün ya da pazartesi çıkcak, yanlız şunu yazmak istedim bende soğan kürü yapanlardanım, bu ay yaptım , bu ay oldu sanırım, soğanın cücüğü gelio mu ne, her ay o kadar bekliyordumki, adetle hamilelik arasındaki belirti farkı, adet sancısını bilirsiniz, çok değişiktir hiç bi şeye benzemez, onun gibi ağrı hiç olmadı sadece batmalar oldu, göğüslerin ise sadece uçları çok acıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…