Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

Valla canım ayak ağrısını hiç duymadımmm hiç yaşamadımmm yanıyor muuu yoksa ağrıyor mu? maşallah prensese........son haftalarda öyle oluyo canım zatennn uyuyamazsın sağına soluna dönemezsin bel ağrısı mide yanmasıııı bunlar çok kötüüü hele de mide yanması var ya offfffffff soğuk süt iç bi faydasını görürsün belkiiii sıcaklarda bol bol su içççç yüzünü yıkaaa...dikkat et canım kendinee tansiyona dikkat et

canlarımm naberr???
kaç gündür net yoktu...giremedimm...
çatı muayenesini oldum benn..Allahımm çokk utandımmmm....çıkınca ağladımm..nedense çok gücüme gittiii...
normalee müsaitmişimm..o yüzden normal bekliycezz ilk aşamada...
bende hiç sancı neyim yok ama kızlarrr....:26:
öpüyorum hepiniizi kızlarrr....

kiz niye utaniyorsunnn, beni dusun cati muayenesi her zaman yapiliyordu banaaa, her kontrolde ilk aylardannnnnnnnn dogurana kadar!
sanci filannnn olmayabilir tatlimmmmm :) iyi yaaa normal dogurcan yaniii

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ya bacaklarımı böyle sanki kesiyorlar etlerimi fln yukarı kaldırıyorum bu seferde kan gştmeyşnce 10-15 dk sonra ayaklarım uyuşuyo parmaklarımı eşimin açıyo kilitleni veriyo haraket ettiremiyorum.hamilelğin bütün sıkıntılı sorunlarını yaşadım galiba ben yaa ayran da içiyorum tansiyonu dengelesin diye gece uyuyamıyorum ya gündüz leyla gibi oluyorum gözüm hep uykuda

ya benim daha 3-4 haftam var çatı muayenesi için ama bende çok korkuyorum ve çekiniyorum benim acım pek azdır çünkü nasıldı? ne kadar sürdü ? bide ellemi muayene ediyo yoksa bi aletle fln mı?

hadi hayırlısı bakalım sağlıklı olsunda

iyidir canım senden naber tekmeliyomu oğluşun çatı muayenesini ben habersiz oldum iki hafta önce doktor aletle bakacak sandım birden parmakla daldı acımadı fakat çokkk utandım , pazartesiden itibaren izne ayrılıyorum çok mutluyum,çok şükür sancım yok ama çok oturunca kasıklarımda batmalar var bu arada süürekli rüyamda kızımı görüyorum büyük ihitmal ismi ASYA olacak
kiz niye utaniyorsunnn, beni dusun cati muayenesi her zaman yapiliyordu banaaa, her kontrolde ilk aylardannnnnnnnn dogurana kadar!

hemşom kurban iyiyim sen nasılsın bahar nasıl eşime idil ismini sordum olmas dedi ,yağmur olsun diyip duruyor bende asyada ısrarlıyım büyük ihtimal asya olacak ,cuma son iş günüm bundan sora uzun süre nete giremeyecem evde netim yok doğumdan sora uzun bi süre annemlerde kalacam kaynanamlarda bebek adına hiç bi faliyet yok eşim seni buraya yaklaştırmam strese dokuyolar diyo

dikkat et kendine canım arada sırada gir haberdar et bizi gelişmelerden kendine ii bak

saol canım sende dikkat et sen ne zaman izne ayrılıyosun inşallah

öalışabilir rapourumua ldım ama dayanamıycam canım her halde ay başı itibari ile ayrılıcam
çok ağrışlarım var ayaklarım fln çok ağrıyo halisizlik mide yanması ve tansiyonum düşüyor havalrda ısındı ya o da etki ediyor.

bu arada birşey sorucam yasal izin bittikden sonra heyet raporu ile kaç gün rapor alabiliriz??

canım belli olmaz tabi ama normal bekliycez ilk aşamadaa...aman ne bilimm..adamla bi odada baş başa şeyini parmaklıyo falannn....

amin canımm..alet yokk.parmağını sokuyo...

tekmelemek pek yoktaa genelde kaburgamın altında büyük ihtimalle ayağını hissediyorumm...oda çıkmak istiyo heralde artıkk...ayrıl tabi artık iznee delimisinn..tadını çıkar birazz...dinlen bol bol...gerçi evde dinlenmek ne mümkünnn...ev hanımı olmak berbatt bişeyyyyyyyy..işlerr bitmiyoooooooooo....:84: :84: :84:

dikkat et kendine canım arada sırada gir haberdar et bizi gelişmelerden kendine ii bak

hiç bi bilgim yok canım ayrıl tabi izne çok zor böle çalışmak
canım ya ben geçnki kontrolde doktorumu bulamadım başka bi doktora gittim bayan olmasına rağmen insan kendini o kadar kötü hissediyoki
pazartesi gidecem kontrole acaba diyorum tekrar o bayanamı gitsem çünkü erkek olan çok genç ve yakışıklı utanırım yaaaaaaaaaaaaa
inşallah canım evde sıkılmam ama en çokta sizlerden ayrıldığıma üzülürüm yelizin numarası var ondan alırım artık haberlerinizi

Son düzenleme:

asya da yagmur da guzel isimlerrr hemsommmmm, kizz kaynananlar hiç bir hazirlik yapmamışlar mı??? doğumundan nasıl haberdar olacaz peki

hamilelik çok zorrr bişey dimi? anne olmak hiç kolay değilll hamilelik bir dert doğum başka bir derttt bebek bakımı ayrı bir dert, gazıydı dişiydii .....çooook zor ama çok güzel be

canım parmaklq oluyooo dibine kadar sokuyo :))

alışmamışsınız çünküü valla benim doktorum da erkektii yaşlı bişey ilk kontrole çok utanmıştım ama sonra alışıyor insan....her kontrolde parmak yiyodum :))) hele son aylardaaa dibine kadar sokuyorlar

ayy idilll evet o bendede oluyo nedenseeee artık çok garip :))))

ayy eşime anlattım bana deli muamelesi yaptı :)))) o psikolojiden kurtulamamışsın filan diyo

herkese selammmm

kötükedi
gamzeli

çok sevindim hamileymişsiniz. bayadır yoktum. malum bebiş epey zaman alıyor. çok mutlu oldum sizin adınıza. allah tamamına erdirsin inşallahhhhh

kıyamam daha önce yememişmiydin o parmağı ben ılk jınekolojık muayenemde yemıstım..nasıl aglamıstım ya canım da acımıstı hamıle degıldım amakorkme canım allah tez avazda gercekleştırsın dogumunu ınsallah...o parmak falan dogum anında aklına bıle gelmeyecek oğlun sagsaglım dogsun dıye bekleyecek bu durumu farketmeyeceksın hatta kucagına alıp mis kokusunu çekince de hepsını unutacaksın

günaydınnn kızlarrrr
bayadan beri yazmıyorum sıcaklardanmıdır nedir sadece şu yarışma ve blogumla ilgileniorum :)))
nasılsınız bakimmm elif,seastar ve yıldız hadi dogurun artıkında bebek sevelimmm
elifçim aglamışsın kontrolde hiç aglama valla daha neler neler yaşıycaksın dogumda ama bebegini kucagına aldıgın anda hepsi kuş olup uçucakkk
idilcim sen napıosun baharın fotolar süper ama sendeki seksiliktende bahsetmeden geçemicemm
çiçek ve tinker tatilde egleniosunuzdur umarımm
ayşe seninle konuşuyoz hep merviş seninlede
bende iiyim işte :))

günaydınnn canımmmm.......biz iyiyiz bahar mamasını içtii altını değiştirdim vitaminini verdim hoppp yatağaa uyuyo şimdii....seksilik miiiiiiiiiiii
ne yarışması yelizzzzz bi yarışmaya mı katıldın kız yoksaaaaa kızlarrrr eniştem de bir yarışmaya katılmış ona oy verir misiniz face'den??

egenin doğum gününe iki ay kalmışşşşşşşşşşşşşşşş egeee ne zaman büyüdün yaaaa

Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiimmm oğluşum sabahın köründen itibaren tık tık yapıp duruyo içerden çok acıktık ama babamız uyanmadı hala, biz de oğluşumla kan ilacımızı içip üstüne de bir kek ve biraz meyve suyu içtik, yatıştı şimdi uyudu galiba sıpam burda havalar aşırı sıcak, evden çıkmaya korkuyorum, ama çıkıp gezmek de istiyorum arabasızlık çok kötü yaa
Oğluşumla 19. haftamızı da bitirmek üzereyiz, dün kocişimle konuşuyoruz da, diyoruz ki minnacık bişeydi de kalbinin atışını gördük diye dünyalar bizim olmuştu, ne korkular atlattık başlarda, hiç bugünleri görebileceğimizi düşünemiyoduk, çok şükür oğluşumuz bizi bırakmadı
Kankaaaaaaaaaa normal yapacaksın sen ben sana güveniyorum, çatır çatır doğur da bana da cesaret ver vuuuuuuuuuuuuuuuuuu
İdiiiiiiiiiiiiiiiiillll günaydın cicim nabeeerrr

maşallah baharaaaa kız ne seksülügü olucakkk o bakışlar o dudaklar felan valla ii duruyo bilemiyorum yani :))))))))

evet cnm gördün zaten yarışmayı :)) ya ben sayfayı begendim ama eniştenin fotosunu bulamadım yolladıgın linktede direk ana sayfa çıkıoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…