Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydınnnn kızlarr

nasılsınız .... ben pek iyi degilim yaz gribine yakalandım pazartesiden beri resmen can çekişiyorum gecermi artık umudumda kalmadı

sizlerne ne var ne yok

günaydın canım hoş geldin uzun zamandır yoktun asyamız nasıl iyimi
pencereyi açık falanmı unuttun geçmiş olsun
bizde iyiyiz kızımla isim bulamadık haftaya çalışırsam izne çıkacam

sizlerne ne var ne yok[/QUOTE]

geçmiş olsun canım sanırım tansiyonun düşük ondan kaynaklı sorunların 2 gün rapor alabilirsin
tabi neden olmasın kontrolde olursun bi gün sorada tahlil sonuçlarına bakacak gibisinden 2 gün raporlu olabilirsin

Kızlar günaydınlarr herkeseeee.

Kandilimiz mübarek olsun hepimizin.
Hayırlı cumalar.

Fatoşcum çok geçmiş olsun canım.
Aman dikkatli olda asya hanımada bulaşmasın allah korusun.

Hayırlı cumalar.

günaydın canım
hayırlı kandiller hayırlı cumalar

Gunaydın kızlar kandilimiz mübarek olsun..... nasılsınız? fatoş grip olmuşsun aman dikkat et asyamıza bulaşmasınnnn
seastar canımmmm bu rapor mapor olayını ben bilmiyorum o yüzden cevap veremiycem.....ama şu baş dönmesiyle ilgili kendini yorma derim....ani hareketler yapma...bol bol muz tüket enerjii deposu...

herkese merhaba nasılsınız
hepnızın kandılı mübarek olsun kızlar dualrınız kabul olsun ınsallah
bızı sorarsanız ben uykusuz ruh gıbı gezıyorum ortalıkta oglum gecelerı çok sık kalkıyor mahvoluyorum kafam bır dünya napacagımı sasırdım hanı açmı dıyorum ama sütünüde içmıyor yapıyorumda anlamadım neden uyanıyor sallanmak ıstıyor herhalde ama dayanacak güç kalmıyor bende vallahı gündüz desen ayrı durmuyor yerınde hep hareket kelımeler sylüyor artık masallah anne baba dede ve gel suanda en sık gel ve dede dıyor hep bu sözler dılınde masallah kendısı tutunup kalakabılıyor artık bırkaç sanıye ayakta duruyor ve hop gerıye düşüyor yıne lamba nerde dedıgımde lambaya bakıyor anlıyor artık oglum masallah yeme konusu bıraz sıkıntılı oturarak yedıgı için kafayı öne egıyor agzına kasıgı sokmak çok zor oluyor kafasını kaldırıncada kızıyor bana sınırlenıyor napıcam bılmıyorum hafıf kafayı yatırıp yedıreyım dıyorum ama yok yerınde durmuyor hiç bızde durumlar böyle sızlede ne var ne yok

sizlerne ne var ne yok

geçmiş olsun canım sanırım tansiyonun düşük ondan kaynaklı sorunların 2 gün rapor alabilirsin
tabi neden olmasın kontrolde olursun bi gün sorada tahlil sonuçlarına bakacak gibisinden 2 gün raporlu olabilirsin[/QUOTE]

sağol canım olmadı önümüzdeki hafta fln alırım 2 gün geçi çok şükür bugün daha iyiyim midem yanıyor biraz o kadar ama kasıklaırm pek ağrımıyor

Hayırlı cumalar.

günaydın evet ya kandiliniz mübarek olsun

muz severim zaten ama çok yersemde kabız olurum diye korkuyorum 1 gün yiyorum bi gün yemiyordum olmazsa her sabah yarımda olsa yiyeyim bari

idil canım bu arada kızının oturması ıle ılgıı bırseyler yamıstın okudum benım oglum tam 8 aylıkken desteksız kendı basına oturdu tam anlamıyla ve oturarak oynamaya basldı hala emeklemıyor ugrasıyor ama ılerıye dogru bır gelısme yok henüz yanı kızının gelısımı normal tatlım

şşştt kıslarr nabersiniz nasıl gidioo bu aralar yazmıorm ama okuyup çıkıormmm :)

idil kız geçen bana yazmışsın ama görmemişim kusura bakmaa yaa biz iyiyiz baharla sen nasılsın ??

öyle mi? rahatlattın beni vallahi zehselll ....... herkes baskı yapıyo annem filan 7 ayını bitirecek artık oturması lazım diye... bi de yiğenim hasta olduğu için hep içimde acaba baharda bir problem mi var diye düşünmeye başladım.... bahar etrafında dönüyor ve geri geri gidiyor ama ileriye doğru gidemiyorrr... destekli oturuyor aslında ama kendi başına oturamıyor ya kendini arkaya atıyor ya da ellerini bacaklarının arasına koyuyor öne doğru eğiliyor ve sonra düşüyor.....yani bizde durumlar böyle.......

bu arada oğlunnn huysuzluk yapıyormuş....ne desem bilemedim canım...dişleri filan patlıyordur belkiii çok zorrr yaa....bahar üstte iki tane altta iki tane patladı üstte bi tane daha çıkacak herhalde çok huysuzzzz......ama geceleri allahtan uyuyor yaniiii....

Selam canlar nasılsınız..

Bende cok yogun ve bende bitik bir haldeyimyaklasık 3 haftadır sinüzitle ugrasıyom. Geniz akıntım var. Dei olacam antibiyotiklede geçmiyor. Kroniklesti.

Bu arada haftaya izmir yolcusuyumm..

Hepinizi takipteyim ama pek yazamıyom .

öpüldünüz canlarr.....

hoşgeldiniz aydemettt vee melojjjjjj
aydemet geçmiş olsun canım melojjjjjjj elifin yeni fotoları yok mu kızzzz
bu arada melojjjjjjj elif oturuyormu emekliyor mu

benımde oglum desteksız oturamadıgı zamanlar hep öne dogru egılıyordu ben düzeltıyordum o yıne aynısını yapıyordu oturmaya basladıgı an düzeldı hersey o yuzden rahat ol yanı
ogluma gelınce henüz diş yok yok gelıcek gıbıde degıl yanı anlamadım gıttı neden bu kadar sık uyanıyor kı bazen delırecek gıbı oluyorum çok sınırlenıyorum yanı sabaha kadar bebek mı sallanır ama sallanılıyor işte zaten gece uyusa gündüz dınç olucam sımdı dınç bıle olamıyorum kı

hosgeldın canım ıyıyız sen nasılsın bakalım geçmış olsun dıkkat et kendıne oglun nasıl bakalım uykuları yemesı nasıl anlat bıraz bakalım

hoşgeldiniz aydemettt vee melojjjjjj
aydemet geçmiş olsun canım melojjjjjjj elifin yeni fotoları yok mu kızzzz
bu arada melojjjjjjj elif oturuyormu emekliyor mu

hoşbuldum canım elifin fotoları varr ama benim tel bozuldu yaa pc ye atamıorm tamirden sağ salim dönerse inş. yüklerim :)

canım elif emeklemio ama oturuyo desteksiz ama sen bu oturma problemine çok takılıosn o kdr problem etme herşeyi dr.lar kontrollerinde normal diosa sıkma canını öle her bebek bir olmaz bak seninkide emekliomuş ama elif emeklemio değişir yani sıkma canınııı aklına kötü şeyler getirme zamanla oturur

yaaa öyle mi hala diş çıkarmadı mı? demekki çok zor çıkaracak zehselll bütün bu huysuzlukları bundan bence....baharın üst dişleri çıkana kadar anam ağladııııı ağlıyo ağlıyo ağlıyo süt istemiyo bi tek kaşıkla yemek yiyo.... uyumuyooo bizim yatağımıza yatırıyorum yanına uzanıyorummm şarkı söylüyorum parmağını emerek uyuyo bir eliyle çeneme dokunuyooo ama nasıl böyle hıçkırırarak ağlıyo var ya....çok canları yanıyooo

yok canım diş hala ama geç olsunda güç olmasın ınsallah benım arkadasımın kızı yasında çıkardı dıslerını hemde çok sakin sekılde hiç huysuz olmadı her bebege göre degısıyor işte bu durumlar ama benım oglumda zaten huysuzluk var o yuzden dişte daha huysuz olursa bılemıyorum yanı nasıl olur Allah yardımıcımız olsun ne dıyelım artık saglıklı olsunlarda hersey gelıp geçıyor nasılsa benımkı uzun zamandır süt içmıyor zaten hep kasıkla ama bu aralar kasıklada problem çıkarıyor bakalım bunu sonu ne olacak hayırlısı ne dıyelım artık

merhaba kızlar hayırlı cumalar hayırlı kandillerr :)

bir kandil ve ben gene reglım bütün kandiller reglıme denk gelıo püfff

canım benımde çok genız akıntım olur doktor burun kemıgın kanalalrını tıkıo ondan
yapcak bısı yok burun amelıyat olmalısın dmeıstı senınde öle bişi olmasın

gecmıs olsunhayırlı yolculuklar canım

elifte çok fazla huzursuz gece uykuları bile yok hala bir diş bile çıkmadı şişme patlama herhangi bişi yok daha idil bide oturmaya takılmışsın ben nelere takılıyım o zmn eheheh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…