Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım ikisidee..yani eşim memlekette çalışıyodu..dolayısıyla memlekete dönüş yapmış bulunuyorumm....görüşüyoruz yanii..tayin içinde uğraşıyolar bakalımm.inşallah olurrr...:97:

inşallah canım Allah gönlünüze göre versin.. bebeğin şansına inşallah güzel şeyler olur

yanmadım ama donuma kadar ıslandım yaa halada kurumadı
yok yeliz kesin sen altına ettin
canım ya ne güzel izne ayrıldın benhala işteyim artık zorlanmaya başladım dizlerimden kalkıp oturamıyorum, dün aile hekimi çağırmıştı keşke izne ayrılsaydın aynı hatayı eşimde yaptı bebek zayıf doğdu dedi, içime bir kurt düşürdü
sende durumlar nasıl biz beşiği kurdurduk çok tatlı oldu , heyecan korku endişe merak hepsi var
canım ikisidee..yani eşim memlekette çalışıyodu..dolayısıyla memlekete dönüş yapmış bulunuyorumm....görüşüyoruz yanii..tayin içinde uğraşıyolar bakalımm.inşallah olurrr...:97:
canım doğumdan sora yanında kim kalacak annenler yakınmı

sevgili topik günaydınnn kimsecikler yok buralarda herkesler uyuyor sanırım
ben burlardayım şimdilik öpüldünüzzzz

sevgili topik günaydınnn kimsecikler yok buralarda herkesler uyuyor sanırım
ben burlardayım şimdilik öpüldünüzzzz

günaydın cnm bende geldimm :))))))

buarada sabah rüyamda acaip bişi gördüdm hayır olsun işallahh.rüyamda bi oglum varmış aynı egeye benziyo sonra bide kızım oldu annem diyoki ben rüyamda adını semanur gördüm bende tamam semanur olsun diyorum.ceme diyorum böle böle annem rüyasında görmüş oda tamam diyo.sonra alıyorum kızımı emziriyorum falan hatta gögüs ucum büyük oldugu için tam alamıyo bebek ama emiyo cok cok çok güsel bi kızdıı allahım hayırlara çıkarsın işallah

sen nasılsın cnm

allah hayır etsin canım yaa ne demek ki acaba bu ???
iyi sayılırım canım sürekli wc ye taşınıyorum yaramaz kızım benim bugün şuan itibari ile şube sakin böyle devam etsin hiç halim yok çalışıcak doğum izinleri fln bana ii gelicek galiba

bilmiomki cnm kız kızgın haber derler işallah ööle olmazz hayır olsunnn

maşallah kızınaaaa tatil kime iyi gelmezki yauuu

bugünkü tırnaklarrrrrrrrrımmmmm

fotoda parlaklık belli olmamış ama parıl parıl parlıyolarrr
golden rose krem rengini zemin yapıp sünger baskıylaaa uçlarına renkli simler yaptımm hoş olduu

Eklentiler

• $Yeni Resim.JPG
    141,3 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
selammmm kıslarrr hepinize günaydınnnnnn allah işlerinizi açık etsin...

yeliz rüyan hayrolsun canımmm erkek bebek müjdeye kız bebek bolluğaa işaretmişşş hayırlısı olsun aslında pek yorumlamamak lazımmış her rüyayııı

günydın cnm hoşgeldinnnn

aminn işallah hayır olsun

bilmiomki cnm kız kızgın haber derler işallah ööle olmazz hayır olsunnn

maşallah kızınaaaa tatil kime iyi gelmezki yauuu
hayır olsun canım yaaa

bugünkü tırnaklarrrrrrrrrımmmmm

fotoda parlaklık belli olmamış ama parıl parıl parlıyolarrr
golden rose krem rengini zemin yapıp sünger baskıylaaa uçlarına renkli simler yaptımm hoş olduu
pek güzlemiş gene bende seviyorum ama inans enşn kadar uğraşmadım hiç bir zaman yaa bide hamilelik olunca aseton oje kokusu fln ara vedim 2 haftada bir sürüyorum ojeyi

slm günaydın canımmmmm

günaydı kızlarrrr
yelizcim rüyayı görmekte değil yormaktaymış hayra yor hayır olsun inşallah.
kızlar ben yarın itibariyle izne çıkıyorum çarşamba dönücem nasip olursa..
bugünde işlerimi toparlamaya çalışıyorum.
öptüm hepiciğinizi

günaydın canım hayra yordum zaaten hayır olsun inşallah

ohhh nereye didion bakemmm

ohhh ne güzel yahuuuu bende gitmek istiyorum izneee ama eşim yokkkkk tek başınada ne yapayımm yahuuu evde sıkılırım bişi yapamadıktan sonraa

ahhh ahhh tatil deniz havuz kum aahhh ahhhh resmen aşeriyorum ya çok özledim çokkkkk of offf
iyi tatailler iyi gezmeler benim yerime de yüz emi

Yeliz
olurmu kız senelerin su parkı orası...
Yıllardan beri var.
önceden bir iki kaydırak vardı ama şu son 7-8 yıldır süper ötesi bişey.
Adaland tan sonra en büyük su parkı..

Seastar paradiesangel yeliz gelin bacular sizide götürem bendensiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…