Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

ama benim annemi o kadar yormaya ne hakkı var hem anneme akılda vermiyorum versem zoruma gitmeyecek

ylizzzz bu tırnaklar senın mı kızzz yoksa protez falan mı hımmmm bublar senınse sen bunlarla nasıl iş yapıosunn iş guç twmızlık nasıl oluyorr yaaa

ylizzzz bu tırnaklar senın mı kızzz yoksa protez falan mı hımmmm bublar senınse sen bunlarla nasıl iş yapıosunn iş guç twmızlık nasıl oluyorr yaaa

benim tatlım vallada benim temizlik yaparken hiç zorlanmıyorummm hatta bırak halı bilem yıkıyorum

25 temmuzda iane çıkıp 21 kasımda işe dönecem 20 günde yıllık izin alırım birazda rapor derken seneye anca gelirim bakıcı olayını da bilmiyorum
anladım canım peki biz ne kadar rapor alabiliryoruz ????

Huuuuuuuuuuuuuu cadularrr nerdesinizzzzzzz
biz burdayız ama çok yoğunuz canım yemek bile yyemedim daha midem yanıyor...

sağol canım iyi sayılırız biraz midemiz yanıyo bugün bizim yaa

kızlarr az önce dışarı çıktım veee istedigim çiçekten 2 tane bulup geldim ofise ve yüzük parmagıma krem rengi bi oje sürüp bunu yaptım yanlız çiçegin yaprakları çok hassas oldugu için rengini kaybetti ama yinede fotodan daha da belli gerçekte fotoda az belli olmuş ama sevdimm

Eklentiler

• $Yeni Resim.JPG
    128,2 KB · Görüntüleme: 17
selam bacularrrrrrr...
nabersinizzzzzzz....
ben iyiyimm..günlerim evde ve gayet sıradan geçiyorr....
arada bakıyorumm..tabi herkes tatilde olduğu için pek kimse olmuyorr...
bende gittikçe heyecanlanıyorumm.. :18:
bi an önce doğurmak kucağıma almak istiyorumm....
merak endişe panik heyecan mutluluk korkuu...
bu duyguların hepsi mevcut bu ara bende...
böyle işteee...:97:

selamm cnaım hoşgeldinnn iyiolmana sevindim.. bundan sonrası da hep heycanlı endişeli..allah kolaylık versin. allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..

selamm cnaım hoşgeldinnn iyiolmana sevindim.. bundan sonrası da hep heycanlı endişeli..allah kolaylık versin. allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..

aminnnnn..çok teşekkür ederimmm....Rabbim hepimize hayırlı evlat versinn canımm..
sen nasılsınn??

kısssss ufak kaza geçirmişin geçmiş olsun mazallahhh kutun yanabilirdiii
yavyumj hoşgeldinnnn.

kız merve kutu yanması 100 tl olsa işyerinde altına yapmış gibi dolaşmak paha biçilemezzzz

aminnnnn..çok teşekkür ederimmm....Rabbim hepimize hayırlı evlat versinn canımm..
sen nasılsınn??

aminn canmmm... bende iyiyimnolsunnn sıcaklarla boğuşuyoruz...adet olcak gibiyim yineee ara ara sancılar vuruyoo...şu sıra pek bi dğeişiklik yok gidiyoz geliyozzz haftasonu denize gidiyoz okadar... sende yeni mekanına alıştın galibaaa nasıl evin kullanışlımı???temizliğide kolayolur senin için iyioldu aslında..sen eşinin çalıştıgı yeremi yerleştin yoksa memleketlerine mi yani yine haftasonlarımı görüşüyorsunuz ??

kızlarrr bizim buraya 1 temmuzda hadise geliyooo konseri var bugunde murat başaran var gitsemmi ki kararsızımm anam eşimde olmayınca hiç istek yokk anca arkadaşları ayarlamam lazımm anam milletinde çoru çocugu olduu herkes herkese uymuyo artıkınnnn ahhh gençlikk ahhhh önceden konser alanında kopardıkkkk saatlerce

canım ikisidee..yani eşim memlekette çalışıyodu..dolayısıyla memlekete dönüş yapmış bulunuyorumm....görüşüyoruz yanii..tayin içinde uğraşıyolar bakalımm.inşallah olurrr...:97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…