Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
gunaydın şekerparelerımmm
nasılsınız bakımmm ben gayet yoğunum malum ev aldık onun içinde bıraz bşeyler yaptırıyorummmmm hafta sonuda 2 gun bayanlar gelecek temızlığee sanırım allah nasıp ederse haftaya taşınırız dıye düşünuyorum ama bakalımm kısmetttt

YELİZCIMM ocelerıne bayıldımm ben pembe hastasıyım zatii poffffffffffffffffffffff ama ben becerıklı değilim ole şekıl mekıl yapamammm anca sade surer çıakrımm susluyum bılırsınn

bu arada kek almayayımm dıyetteytım 12kılom kaldı hayırlısı bakalım yavaş yavaş gıdıyorr ama dıyetısyenım gerçekten çok tatlı bı bayaann saolsunnn her şeyı ara sor dıo hoş hıç arayıp sormadımö bşeyy gayet açıklayıcı bır lıstesı var hem alternatıf de sunmuş ee değişim lıstelerı de elımdee ne sorcammm

hava burda bugun çok gusellll oralar nasıllarrr efemmmmmmmm

ayy yelız mert e aldığım cıcıler artık boydan olmuyo yaaa o kadan para verdımm o kadan aldımm kısa gelıoo uyuz oldummmm

slm kızlar çok yoğunum heemen çıkıcam sizlere bir merhaba diyeyim dedim öptüm hepinizi bye

günaydın canım yeni evin hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanınn inşallah
bende iyiym canım ara sıra kasıklarıma sancılar giriyor erken doğumdan korkuyorum neyseki geçiyor kızımın herşeyi hazır ama hala isimde kararsızız
MERTE ALDIKLARINI DENEMEDEN Mİ ALDIN
BURDADA HAVALAR GÜZEL AMA BİZ ÇALIŞIYOZ ÇIKMA İMKANIMIZ YOK

Son düzenleme:

yaa canm 1-2ay once almıştım 7aylık 8aylık kıyafetler ama mert ımın maşallah myu uzun olduğu içinnn anca şimdı gıydıı ve daha gıydıremem kısaldı yanııı ben kısa kıyafetlerı de sevmıorummm zaten gelışimını de engellıor elbetteee bakalım hayırlısıı ....

aman dıkkat et kendınee az kalmışş yahuuu hira koyabılırsınn

kuzummmhoşgeldin sefalar getirdünnn hadin taşınında sende gel artıkın buralaraa yauu
saol cicimm bende bayıldım bu manikürümeeee çok cici olduuu sende yaparsın ama işte ugraştırıyo acucukk.
tatlımm çocugun yedigi helal giydigi haram derlermiş yaaaa çok şey almamak lazım hemencik büyüyooo sıpalarr

maşallah kuzucuğu o zaman sadece anne sütümü aldı ilk altı ay
dikkat etmeye çalışıyorum son üç haftaya kadar çalışacam eve gidincede istesemde yerimden kalkamıyorum sağolsun kociş yapıyor yemeği
bu sabah bi baktım ütü yapıyor, dedim ya sen ütü yapmasını bilirmiydin napim diyo senin kendine bile hayrın yok iş başa düştü

merhaba kızlarrr...tatil süperrr...şu an annemlerdeyiz nihayet...çook özlemişim ...ege tam bir şımarık oldukudur kudur beni nasıl yoruyor..artık çok güzel anne baba dede ege diyor daha doğrusu ege değil de ede diyor adınadüğün için harika bir elbise aldım çatlatıciiiim eltim de kaynanalara küsmüş salak ya tam paçozmuş...neyse sallayın onu nerden aklıma geldi..ben uzak duruyorum ...sizleri çok özlediö geçmişi okuyamadım...önemli haberler varsa kısaca özet geçermisiniz....çok öpüyorum sizleri...fırsat bulunca mayolu resmını koyacagım...çok yakıştı yakışıklımaöptüm sizleriii

canımm hoşgeldin..tatil ne güzel dimii...:97:
ben evdeyimm kös köss...yazda gelmedii..dışardaki havayı bi görsenn..bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyorrr....
ayy ben size bişey diycemmm...
ay benim totomda iki tarafındada kedi tırmalamış gibi mor mor çizikler olmuşşşşşşşşş...
çok kötü duruyorrrrr.........geçermiki doğumdan sonraaaaaa..........

slm kızlarrr düğünümüz var akşama ona hazırlanıyorum bi uğrayım didümmm kızımla gezmelerdeyiz yineeeee

tinkercimmm negüzel annenlere gitmişsin....tatilinin güzel geçtiğine sevindim bu yıl çok yorulmuştun bunu hakettin:86:düğünde giyeceğin elbiseyi çok merak ettim onunda fotosunu istiyorum eltin daha evlenmeden nediye küstüyse kayınvaldengileeboşver daha iyi işte senin kıymetini anlarlar....egenin deniz maceraları ve slipli halini görmeyi çok istiyorum hemen foto koy..

yavyumm poponda niye çıkmışş acaba bnm bacaklarımda çıkanlardanmı???malesef doğumda öyle morluklar oluşuyor ama doktorum çoğu geçer doğumdan sonra dedi.benimkiler varis boyutunda olduğu için kaladabilirmiş..şimdilik öyle çok belirgin bişey çıkmadı ama eminim ilerleyen zamanlarda bendede çıkar...onlara yapacak bişey yok..ben hergün göbeğime,göğüslerime ve bacaklarıma vazelin sürüyorum.her banyo çıkışındada bebeyağı kullanıyorum.onun dışında hiçbişey kullanmadım...zaten çatlayacağı,moraracağı varsada çatlar ve morarır oyüzden pek sütüne düşmemek eniyisi..sen nasılsın buarada kaynanangile alıştınmı???

ay nasıl totom biliyomusunn...çizgi çizgii..öyle damar gibi değill..ve morr.ayyy bir iticiki... yani bacağımda göbeğimde çıksa anlıycamda toto ne alakaa...
kayınvalidemle aramız çok iyii...hiç öyle korktuğum gibi değilmiş bi arada olmak en azından şimdilikk...ben gidiyorum o geliyorr...bebeğe alışveriş yaptık işte geçenlerdee...
sen nasılsınn???kızın nasıl...neler aldınız küçük hanımaa...allahım o kadar güzel kız kıyafetleri varki varkiiiiii..bayıldımmmm....

senindemi benimki gibi silik çıktı ama bir gun sonra yaptığım negatif miydi eycanlandım valla benim 2. bebeişim olucak kısmet olursa

evet çok silik çıktı kan testi yaptırdım hamile olduğumu öğrendim ama cok erken gebelik olduğu için dr keseyi 1 hafta sonra falan anca gördü

ay ya ..canım üzgünüm ama onlar çatlak yakında diğer yerlerdede başlarr..benımkılerın morlugu yenı gectı ama cızgıler hala mevcut...napalım boşverrrr

canım sağol ya...fotoyu ılk fırsatta koycam daha bılgısayara aktarmadım fotoları ..ama elbısem harıka yaaa...bı elbısem şifon uzun çok hoş bır mor normal askılı ama ıs sırtta bıtıyo acayıp bır sırt dekoltesı varrrr çok seksüüüüü...diğerı de mını straplez elbıse....o da zayıf gosterdı bayadugunde cekılırsem koyarım yıne...

hamılelık nasıl gıdıyor bayanlar<<***

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…