Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

hadü yaa hiç duymadım ben ama yenilemişler ya o yüzden olabülü
hiççte bilemmm adalanttan sonaaa aqua fantasy en büyügüüü

hu huuuuuuuuuuu naberr kıslaarrr

bugün tartılma günümdü 3. haftam dolduu 1600 kg gitiii toplamda 6 kg verdim Allahıma şükürler olsun 65 e 7 kg kaldıı 65 bi olayım da geriside gelir herhallll

hu huuuuuuuuuuu naberr kıslaarrr

bugün tartılma günümdü 3. haftam dolduu 1600 kg gitiii toplamda 6 kg verdim Allahıma şükürler olsun 65 e 7 kg kaldıı 65 bi olayım da geriside gelir herhallll

mauşallahhhhhhhh iiyiz şekerüm sen nassınnn

ayy kızlar bizim turkcell müşteri temsilcimiz vardı hatta geçenlerde nerdey6se arıcaktım bi işle ilgili ama unuttum bugun başka biri geldi müşteri temsilcisi olarak ve diger temsilcinin trafik kazasında öldügünü söledi bi ay olmuşş 83 dogumluydu çok üzüldüm yaaaaaaa

merhaba kızlar.. 26-27 haziranda adet olmam gerekiyodu 25 inde ilişkiye girdik ve kahverengi bi lekelenme oldu ilişkiden sonra.. ve hala adet olamadım sizce sebebi ne olabilir? cevaplarınızı bekliyorum lütfen..

nabersinizz kızlarrr artık sayfalarda ilerlemiyor herkescikler tatilde ben gidemedim hala biryere :84:
kızımla geçinip duruyoruz...buarada evimi bi tür böcek sardıpireden şüphelendik...sanırım terasımdan geliyor...inş güvercin falan yuva yapmamıştırr:18kadar tiksindimki kızlarrr bugün ilaçlama yapıldı eve kendimi dışarı attım hemeninş kökü kurur bu böceklerin...ıyyyyyyyyyyyy eşim çokı huylu zaten sabaha kadar kaşındı eğer böcekler biranönce kaybolmazsa kayınvaldeme taşınmak zorunda kalıcam:84:

yaaa işte böleeeebuarada kızım hızla büyüyor teyzeleriçokkk hareketli benim minik kuzummmmm

neyse öptük siziiiiiiiiiiii

eminimki buna bayılanlar olacak aranızdaaa

Eklentiler

• $Yeni Resim.JPG
    129,9 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…