Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım arada olur öyle şeyler ama baban gerçekten içinden gelerek söylememiştir belki işine karışşılsın istemiyordur boşver sende karışmaaa tamam anneni düşünüyorsun ama karışma bakalımm

ama benim annemi o kadar yormaya ne hakkı var hem anneme akılda vermiyorum versem zoruma gitmeyecek

ylizzzz bu tırnaklar senın mı kızzz yoksa protez falan mı hımmmm :KK19: bublar senınse sen bunlarla nasıl iş yapıosunn iş guç twmızlık nasıl oluyorr yaaa :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

ylizzzz bu tırnaklar senın mı kızzz yoksa protez falan mı hımmmm :KK19: bublar senınse sen bunlarla nasıl iş yapıosunn iş guç twmızlık nasıl oluyorr yaaa :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

benim tatlım vallada benim temizlik yaparken hiç zorlanmıyorummm hatta bırak halı bilem yıkıyorum:nazar::nazar::nazar:

25 temmuzda iane çıkıp 21 kasımda işe dönecem 20 günde yıllık izin alırım birazda rapor derken seneye anca gelirim bakıcı olayını da bilmiyorum
anladım canım peki biz ne kadar rapor alabiliryoruz ????

Huuuuuuuuuuuuuu cadularrr nerdesinizzzzzzz:KK47::KK47::KK47::KK47:
biz burdayız ama çok yoğunuz canım yemek bile yyemedim daha midem yanıyor...

Kızlar tek tek alıntı yapamıyorum
tekradan günaydınlar herkese.

Seastar iyilik hayatım senden ne var ne yok. Kızçen nasıl..
Yıldızcım aslında lohusalık dönemi insana annesinden iyi kimse bakamıyo ama.babanla nie anlaşamıyn kız.
Kız çocukları babaya düşkün olur derler ya ondan didim.
şahsen ben baba delisiyim.
Gökçecim nerelerdesin kaç günlerdir. Yeni eviniz hayırlı ugurlu olsun canım ailenle birlikte mutlu mesut oturun inşallah. Bayagı büyükmüş ev kız. Büyük evin işide hiç bitmez derler ama... :KK1:
Yelizzzzzzzzzzzzzzzz sen napıyosun ojelerin yıkıyo bugün yine
dee fakat ben canlı çiçek kısmını anlamadım nasıl canlı ??
Mervişim sen nasılsın işler nasıl gidiyo canım

sağol canım iyi sayılırız biraz midemiz yanıyo bugün bizim yaa

kızlarr az önce dışarı çıktım veee istedigim çiçekten 2 tane bulup geldim ofise ve yüzük parmagıma krem rengi bi oje sürüp bunu yaptım yanlız çiçegin yaprakları çok hassas oldugu için rengini kaybetti ama yinede fotodan daha da belli gerçekte fotoda az belli olmuş ama sevdimm:KK69::KK69::KK69::nazar::nazar::nazar:

Eklentiler

• $Yeni Resim.JPG
    $Yeni Resim.JPG
    128,2 KB · Görüntüleme: 17
selam bacularrrrrrr... :KK16:
nabersinizzzzzzz....
ben iyiyimm..günlerim evde ve gayet sıradan geçiyorr.... :KK6:
arada bakıyorumm..tabi herkes tatilde olduğu için pek kimse olmuyorr...
bende gittikçe heyecanlanıyorumm.. :18:
bi an önce doğurmak kucağıma almak istiyorumm.... :KK69:
merak endişe panik heyecan mutluluk korkuu... :KK53: :KK53: :KK53:
bu duyguların hepsi mevcut bu ara bende...
böyle işteee...:97:

nabersinizzzzzzz....

selamm cnaım hoşgeldinnn iyiolmana sevindim.. bundan sonrası da hep heycanlı endişeli..allah kolaylık versin. allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..

selamm cnaım hoşgeldinnn iyiolmana sevindim.. bundan sonrası da hep heycanlı endişeli..allah kolaylık versin. allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..

aminnnnn..çok teşekkür ederimmm....Rabbim hepimize hayırlı evlat versinn canımm..
sen nasılsınn??

nabersinizzzzzzz....

kısssss ufak kaza geçirmişin geçmiş olsun mazallahhh kutun yanabilirdiii:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
yavyumj hoşgeldinnnn.:KK16::KK16::KK16:

kız merve kutu yanması 100 tl olsa işyerinde altına yapmış gibi dolaşmak paha biçilemezzzz:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

aminnnnn..çok teşekkür ederimmm....Rabbim hepimize hayırlı evlat versinn canımm..
sen nasılsınn??

aminn canmmm... bende iyiyimnolsunnn sıcaklarla boğuşuyoruz...adet olcak gibiyim yineee ara ara sancılar vuruyoo...şu sıra pek bi dğeişiklik yok gidiyoz geliyozzz haftasonu denize gidiyoz okadar... sende yeni mekanına alıştın galibaaa nasıl evin kullanışlımı???temizliğide kolayolur senin için iyioldu aslında..sen eşinin çalıştıgı yeremi yerleştin yoksa memleketlerine mi yani yine haftasonlarımı görüşüyorsunuz ??

kızlarrr bizim buraya 1 temmuzda hadise geliyooo konseri var bugunde murat başaran var gitsemmi ki kararsızımm anam eşimde olmayınca hiç istek yokk anca arkadaşları ayarlamam lazımm anam milletinde çoru çocugu olduu herkes herkese uymuyo artıkınnnn ahhh gençlikk ahhhh önceden konser alanında kopardıkkkk saatlerce:KK1::KK1:

aminn canmmm... bende iyiyimnolsunnn sıcaklarla boğuşuyoruz...adet olcak gibiyim yineee ara ara sancılar vuruyoo...şu sıra pek bi dğeişiklik yok gidiyoz geliyozzz haftasonu denize gidiyoz okadar... sende yeni mekanına alıştın galibaaa nasıl evin kullanışlımı???temizliğide kolayolur senin için iyioldu aslında..sen eşinin çalıştıgı yeremi yerleştin yoksa memleketlerine mi yani yine haftasonlarımı görüşüyorsunuz ??

canım ikisidee..yani eşim memlekette çalışıyodu..dolayısıyla memlekete dönüş yapmış bulunuyorumm....görüşüyoruz yanii..tayin içinde uğraşıyolar bakalımm.inşallah olurrr...:97:

X