Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
haticem; çok üzüldümmm ama herşeyde bir hayır var derler ya bak 6 yıl eşinle beraber yaşadınız..çocuğunuz olmadı..tam bebeğiniz oldu eşinle ayrı yaşayacaksınız ama bir süre..ya bebeğin olmasaydı Allah kourusun Rabbim seni yalnız bırakmadı...herşeye şükür...1 yıl dediğin nedirki zaten bebek gelince nasıl geçtiğini anlamazsın.inş 1 yıldan sonra da kavuşursunuz...Allah sana eşine ve bebeğinize sağlık versin..sakın üzülme...herşey yoluna girer..

yıldız; maşallah baya bi az kaldı senin...bundan sonra daha dikkatli olmalısın..tanem ismini ben pek beğenmiyorum..isim konusunda bizde çok kararsısız ve artık bir isime tamam bu olsun demek istiyorum..yalnız herkese fikrini sormak iyimi kötümü bilemedim..bu isim nasıl diyosun ıyy diyorlar şu nasıl diyosun hiç güzel değil diyorlar tüm kız isimlerinden soğuttular benikoyacak isim kalmadı..eniyisi kimseye sormadan eşinle karar vermek.ama ben yinede size sorucam

yavyum; hakikaten 1 ay kalmış...hadi şimdiden Allah kurtarsın..nasıl bir beşik aldın?buarada senin doğum ramazanamı denk geliyor??baya sıcaklara kaldık desene:18:sen yine doğurucan ben ağustost eylül daha çookk

çiçeklara; bize bol tepikli bir gün dilemişsin bacuu çok tşk ederiz teyzesi hergün bol tepikli günler yaşıyoruzbuarada testin negatif çıkmış malesef yazmışsın sevindinmi üzüldünmü kızz ben anlayamadım:26:

haticeeee bu kot jileye bende bayılmıştım..hatta alacaktık ama ben beden konusunda karasız kaldım..sen nasıl aldınki???eminim çok yakışır bencede çok cici bir hamile elbisesi
selam canım ben acaip yogunummmmmmmm

neden yorgunsunnn aceppp:26:bugünkü ojelerin nerde bacuuuuuuuuuuuu

Son düzenleme:
selam canmmm hoşgeldinn iyi diyelim ii olsunnn bugun biraz sıkıcı sen napıyorsun bakim göbüş büyüdü mü baya yeni foto koyarsın bi ara

hoşbulduk canım...sanırım bu birkaç gün içinde göbüş daha bi çıktı ortaya artık kesinlikle dışarıdan hamiş olduğum çok anlaşılıyor..fotomu çekip bi buraya koymayı beceremedim tamam en kısa zamanda göbüşümü göstereyim size..

kuzu yorgun degil yogunum yaxzdımmm ama yorgunumdaaa Birazdanda çıkacammmm :87::87::87::87::87:

Evde inşaata giriştim dünde yatagı çekyatları taşıdık kocişleeee bugünde temizligi bitircemmmmm

MATLAŞTIRILMIŞ CATHERİNE ARLEY OJEEE VEEEEE YÜZÜK PARMAGA DAMGAYLA YAPILAN ŞEKLİYLE İŞTE OCELERİMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Eklentiler

• $Yeni Resim.JPG
    133,3 KB · Görüntüleme: 49
selam fıstıklarrr naber????????????

selam canım hoşgeldin.

valla aslında biz ikinci bebiş için 2012 yılı diyoduk ama adetim bir hafta gecikince ne bilim umutlandım biraz. acaba mı dedim ama değilmiş. nasip bakalım. hala daha görmedim ben kırmızı kartı

sen o göbeği asıl bu haftalardan sonra gör nasılda günden güne büyüyecek.
ben bi ara haftanın belli bi günü mezure ile ölçerdim ve çok şaşırırdım tavsiye ederim canım..

yeliiiiiiiiiiiizzzz bunlarda idare eder bacııııııııımmmm
şaka şaka güzel olmuş daha doğrusu dünkülerden güzel

canımm dünn aldık...park yatak aldık...acelemi ettik çok bakınmadık diye düşündüm ama ...yatak iştee yaa..bide ben mobilya düşünüyodumm...ama herkess çook kullanışlı kesinlikle ondan al deyince park yatak aldıkk...daha kurmadık..doğuma yakın kurarız dedik ama ben dayanamam heralde...
Rabbim kullanmayı nasip etsinn..kucağımıza aldığımıız günleride görelim inşallahhh....hepimizzz....
canım dr.un verdiği tarih 6 ağustos...ramazan 1 ağustos dimi...ama sezeryan olursa 10 gün önce falan alıyolar sanırımm....
sıcaklarda evde olduğum sürece sorun yoktaa...çarşıda iki adım yürüyimm aşırı yoruluyorumm...burnum tıkanıyor gecelerii...
ağırlaşmaya başladık yanii..temmuz ortasındada Allah nasip ederse kıyafet alışverişini yapıcazz...hiçbişey almadık daha...
böyle işte..
sizde nevar ne yok....herkes tatilde dimi...
yeliz hatice seaster yıldız çiçeklara öptüm hepinizii...

kuzu yorgun degil yogunum yaxzdımmm ama yorgunumdaaa Birazdanda çıkacammmm :87::87::87::87::87:

Evde inşaata giriştim dünde yatagı çekyatları taşıdık kocişleeee bugünde temizligi bitircemmmmm
kızz yine ne inşaatıı.iyi gözün kesiyor valla...benim hayatta kesmez...neyse kolay gelsin valla becerikli hatun:89:
MATLAŞTIRILMIŞ CATHERİNE ARLEY OJEEE VEEEEE YÜZÜK PARMAGA DAMGAYLA YAPILAN ŞEKLİYLE İŞTE OCELERİMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
oooooooooyyyy süpermişşşş

aaa siz istiyormuydunuzz ben henüz istemiyorsun sanmıştım..ozaman en kısa zamanda size tekrar bebişşş gelsin....

iyi yapmışsın park yatak almakta...bence kurmaya başlayın yavaş yavaş nede olsa çok az kalmış...kıyafetlerinide aldıp yıkayıp yerleştirirsin mis gibi...dışarı fena sıcak çok fazla gemze baya ağırlaştın tabi...bebişin kıyafetlerini almayada 5ten sonra çık..öğle sıcağında çıkma emivalla bendende iyilik ne olsun kızımla uğraşıyorum...günüm var birazdan apt..oraya geçicem...herkescikler tatilde...

yinemi gezme kızzz.......kızın gelincee azalır gerçi bu gitmeler gelmelerrr....öpüyorumm herkesiii..
kaçıyorum ben..
bugün pek iyi değilimmm...
allaha emanet olunn...

canımmmmmmmmmmmm :16
güle güle sağlıklı güzel günlerde kullansın oğlusun yatağını inşallah.

KIZLARR YELİZ KAÇARRRRRRRRRRRRRR

SELİZCİM ÇOK SAGOL CANIMMM
ELİFCİM HADİ GÖZÜN AYNI İYİ YAĞPMIŞSIN PARK YATAKLAR ÇOK GÜZELLLLLLLLLL.ALLAHIM NEŞEYLE SAGLIKLA YATTIGINIDDA GÖSTERSİN ŞEKERİMM

ÇİÇEKKKKKKKKK VE PARADİESSSSS
ÖPTÜM HEPİNİZİ BEBEKLERRRRRRRRRRRRRRRRRR

kızzzzz yelüzzzzzzzzzzzz kaçıyon muuu neyse işte çalışmazsan evde çalışırsın sende

ben bakasıya kadar herkesler gitmiş yaaaa
birden coştu şube kıl tüy bi sürü iş var işte
hadi öpüyorum sizi bakarım ben arada sırada yine

evet canım ya çok az kaldı ama ben doğuma üç hafta kalana kadar çalışacağım, bazen bi sıcak basıyor çok kötü oluyorum
isim konusunda çok kararsızız dediğin gibi en iyisi kimseye isim sormamak dünde eşim kafayı asya ismine takmış güzel bi isim ama daha iyisini bulabiliriz

canım benim hayırlı olsun güle güle kullansın ömerin ben hala kararsızım kimisi park beşik al kimisi küçük portatif al iyice kafam karıştı bugün arkadaşlarla gidip mobilya beşik alacaz bizde anneler alır beşiği annem parasını verdi seç beğen al dedi

Son düzenleme:
sağol canımm üzüntümü benimle paylaştınız allah razı olsun hepinizden..
inşallah 1 yıl sonra cekirdek ailemiz toparlanırda bir araya geliriz..
artık sabredip dayanıcaz..
beni en cok mahvedicek olan eşimden ayrılmak vede memlekette sorunlarla uğraşmak..

kot jileye bende ne zamandır bayılyordum ama göbüş cıkmadan almak istemedim..
zaten ürünün yanında beden acıklaması var ben normal bedenim 40 braz genişlediğim için 42 olduğumu düşünerekten 3 numarsını aldım eğer geniş falan gelirse değişim imkanı olduğu için aldım7 gün için değiştiriyolarmış..

canımm park yatağınızı almışsınız ve en güzelinide yapmışsın en rahat ve pratik o yataklar var gerceketn bir arkadaş aldı ve kızı 4 yaşına kadar yattı sonrada tek kişilik baza ve dolabını aldı yaptı genc odası..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…