Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın kızlar nasılsınız bakalım
biz iyiyiz açıcız acıktık yine yaaa ne olcak benim bu halim

Selam teyzoşlar biz geldiiiiiiiiiiiiikk dün doktora gittik haber vereyim dedim, minik sıpam gayet iyiydi, kocaman olmuş, babası gibi koca kafalı bişey ama öyle bi pozisyondaydı ki cinsiyeti yine görülmedi malesef eşşek sıpası okadar inatçı ki, bağdaş kurmuş oturuyodu, doktor ne kadar oynatmaya çalıştıysa da başaramadı kollarını kafasını oynattı, bacaklarını oynatmadı hiç eşşoğlusu 3 hafta sonrasına 3D'ye randevu verdi,iç organ taraması varmış, artık ozaman görecez napalım :26:
Siz nabersiniz bakalım, geçmişe bakacak vaktim yok, önemli haber var mı

anamm ne inatçıı yaaaa... yerim onun totosunu...herşeyin yolunda olmasına sevindim canımm..bizde dün kuzucuğuma hastane çıkışı uyku seti neyim aldıkkk....çok güzel şeyler bunlar yaaa..Rabbim giydirmeyide nasip etsin inşallaahh..
sende dikkat et kendine kuzucumm...

Ayyyy ne tatlıdır o takımlar yaa nasıl da yakışır sıpayaaaaaa sağlıkla giydirmeyi nasip etsin rabbim kuzuma ilk fotoğrafları onlarla olacak haa :98:

maşallah ona kız çocuğu göstermez derler ya bakalım önce sağlıklı olsun da sen dikkat et kendine canım

günaydın bacularrrr.........

günaydınnnnn

günaydın bacularrrr.........

günaydın şekerlerrrrrrrrrrrr

kötükediii maşallah sıpanaaaa inatçıymış heeee kesin erkek o zamannnnbagdaş falan erkeksi hareketler bunlarrrr:86::86::86::86:

elifcim sizde yavaştan başlamış alışveriş heyecanııııı hamileligin en güzel yanı bu heralde yaaaaaaaaa allahım giydirmeyi nasip etsin saglıkla inşallahh

günaydın kızlar hayırlı cumalar
yavyum cicilermi aldın sen minik kuşa oyoy teyzesi yesin onun pipisini
şerocum bence kızın olacak baksana göstermemiş benimkide göstermemişti

yaaaa canlar size bişi danışacam hafta sonu iş arkadaşlarımızla piknik düzenledik ama ben gitme konusunda kararsızım nerdeyse 1,5-2 saatlik yol gitmeyi çok istiyorum ama bebişime biişi olurmuki diyede endişeliyim kızlar akıl verin gitmelimiyim sizce

aminnnnnnnnnnnn aminnnnnn..........canımbenimmmm..........
bu arada eşimde bi heyecanlıydı bi heyecanlıydı sormayınn..yani o kadarkii ben eve geldiğimizde aldıklarımıza tekrar açıp bakarkenn oda bilgisayar için kablo almışş..pc3 içinn..onu kurdu....

anammmm oglunaaa oyuncaklardamı almış babasıııı
çok güzel bi duygudur tabi yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa minik minik cicilerrrrr içinde minnacık güzel kokulu bi oglannn

kız şu ps3 fena bişi hee benden sölemesiiiiiiii daha önce varmıydı sizdede ben aldıgımızdan beri başından kalkmıyomm

Kızlar bişi sormamm yaaa
yeliz sen bilirsin bacıııımmm

mesela bugün kk da yeni bi topik açıldı bunu bilmenin bi yolu varmı.
Mera ettim de..

Kızlar bişi sormamm yaaa
yeliz sen bilirsin bacıııımmm

mesela bugün kk da yeni bi topik açıldı bunu bilmenin bi yolu varmı.
Mera ettim de..

yukarıda anasayfanın yanında forum takipe tıkla ordan konu takibe girrr ordan abone olabiliosunnn

slm kızlar yemeğimi yedim geldim
cuma gününü seviyorum hem haftanın son günü hem mübarek gün hemde tam cuma saatinde şubede kimsecikler olmuyooooo

selam kızlarrr biz geldik..
üçlü test sonucumu gösterdim dr. 1.11000 kişide diyo aslında normal ama benim daha önceki 5 aylıktaki bebekte kromozon bozukluğu olduğu için onu göz önünde bulundurularak pozitif yazılmış aslında negatif yazılması gerekiyor..
daha önce böyle bir gebelik gecirdiğim içinde amnio yani sıvı aldırma işlemi öneriyolarmışş ama dr. böyle birşeye hiç gerek yok dedi senin bebeğin gayet sağlıklı dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…