Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım ya çok üzüldüm
hep dua edicem sana inşallahh ennn kısa zamanda
tekrar bır arada olursunuz ınsallaahhhh Allah ım amiinnn

allah razı olsun ayşemmm inşallahhh..
helede en zoru bebek doğduktan sonra bebeğin en güzel dönemlerini eşimsiz gecirmek cok daha zor olucak..
şimdiden ayrılıcam günü düşünüyorumm.

günaydın kızlarrrr...
biz geldikkk düb oğluşumun ilk cicileri geldi komşum hastane cıkışı ve bir ayakkabı almış annemde hastane cıkışı almış ayyy cok güzel ve cokkkk heyecanlı.

günaydın kızlarrrr...
biz geldikkk düb oğluşumun ilk cicileri geldi komşum hastane cıkışı ve bir ayakkabı almış annemde hastane cıkışı almış ayyy cok güzel ve cokkkk heyecanlı.

canımm hoşgeldinnn ayy ne güzelll daha ne ciciler gelir... sende üzme artık kendini beklendmedik birşey olabilir allah tan umut kesilmez canmmm ayrı kalmak zor olucak senin için..allah sabır versin cnm allah hep bir arada olanızı nasip etsin..

yelizz hanımmm yelizz hanımmmmm huuuu hoşgeldinizzz efemmmm bugun keyifler yerinde maaşallah maaşallah:)))
nasıl yeni mekanda mutlumusunuzzz bakimmmm ferah ferahhhhhh

günaydın şekerimmmmmmmmmm iiyim şükürrrrrrrrr efet ya çok güzelmiş sadece yatak var odadaaaa

ya doğru diyosun ama işte biraz takıntılıyım galiba ben
içmi rahatlattın yaa psikolojimi bozuytorlar benin yok daha erken bu hafta da karın iner mi aşağı dikkat et fln diye

ayyyyyyyyyy kocan oglak burcumu şekerimmmmmmmmm ben lanett ettim şu kelimeleri duymaktann

bu arada çevrende seni yıldırmaya çalışan insanlar olacaktırrrrr sakın onları dinlemeeee

yengeç burcu canım yaaa of of hep alttan almaktan yoruldum bana diyor ki 5 dk geç gitsen ne olur sanki babamın işi sen 5 dk erken kalk diyorum yok neyse yaa konuştukca aklıma geliyo geriliyorum.

sağolun yaa zaten pozitif birşeyler duymak için moralimi düzeltmek için anlattım size çok sağolun

günaydın kızlarrrr...

günaydın canımmm hoşgeldiniz.
Rabbim hayırlı sağlıklı gzel günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah

hoşbuldum hayatımmm...
cicileri gördükce hemen doğurasım geliyor valla.
üzülmüyorum canım daha doğrusu üzülmemeye çalşıyorum ama giderken cok koyucak bana şimdiden sadece onu düşünüyorumm..
keşke bir mucize olsa yanlışlık olmuş deselerrrr ne gülze olur.

günaydın şekerimmmmmmmmmm iiyim şükürrrrrrrrr efet ya çok güzelmiş sadece yatak var odadaaaa

günaydınn yelizimmmm..
hayırdır işimi değiştirdin sen yatak falan fişmann..

günaydın kızlarrrr...

hoşgeldinizzzzzzzzzzzz oyyy oglunuda ccilerinide yiyim bennnnnnnn

hatcemmm çok güzel sanada çok yakışırrr eline geçince üstünde görmek isterizz ona göreee

çiğdeeeeeeeeeeeeeemm hoşgeldin canımmm

Bebeler nasıl kız sana zahmet fotolarını koysana bakalım büyümüşlermi keratalar :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…